dnes je 28.09.2020 a svátek má Václav

Skateboard: Koníček pro děti nebo sexy sport pro muže?

Přidat na Seznam.cz
Časy se mění a s tím přicházejí i různé trendy. Dříve jsme viděli malé kluky pobíhat se skateboardem v ruce a nyní o tento druh sportu jeví zájem především muži 30+. 

Podle různých zdrojů si tak muži mezi 30-40 lety kompenzují mládí a zahánějí počínající krizi středního věku. Ať je to, jak chce, jakýkoliv pohyb je dobrý a pokud to i daného jedince baví, ne-li nadchne, tak je to skvělá kombinace.

Porsche nebo skateboard?

Jízda na prkně je osvobozující a uklidňující. Pokud zrovna nemáte na nové Porsche, abyste se opět cítili na 20, pak si kupte skateboard, není to žádná velká investice a základní triky se naučíte rychle. Skateboard není už jen zábava pro malé děti, ale pouliční sport pro dospělé muže. Nevěříte nám? Podívejte se na přesvědčivé důkazy, které mluví za vše.

Co na sebe?

Muži většinou neřeší módu tolik jako ženy, ale i zde se pomalu mění doba. Každý se dnes chce cítit i vypadat dobře. Při sportu je důležité být v celkovém pohodlí, komfortu a zahalit se do příjemných a kvalitních materiálů.

Jaký vybrat?

Druhů je opravdu mnoho a záleží jen a jen na vás. Existují i různé tvary a velikosti pro určitý věk a váhu. Začátečníci volí větší plochy desky, protože je pak skateboard stabilnější. Na druhou stranu čím menší skateboard máte, tím snáze uděláte různé triky.

Skvělý dárek

Tak co dámy, už víte, co koupit svým drahým polovičkám? Ti více šikovní si mohou skateboard dokonce vyrobit sami. Takže stačí koupit základní sadu k výrobě skateboardu a rázem máte doma kutila i sportovce. A to se hodí!

Zdroj foto: Pinterest.com, Pixbay.com

Přidat na Seznam.cz
SKATEBOARD SKATE STYL JAK JEZDIT NA SKATEBOARDU SPORT ZÁBAVA SPORT PRO MUŽE ADRENALIN PÁNSKÁ MÓDA LIFESTYLE

Související články

Pánská kolekce Louis Vuitton v Tokiu v říši divů

Virgil Abloh je již několik let kreativním ředitelem značky Louis Vuitton pro pánské oblečení. Jako celý módní svět, i značka Louis Vuitton byla zasažena celosvětovou pandemií. Virgil Abloh však svou tvorbu nezastavil, a tak můžeme vidět jeho unikátní jarní kolekci 2021.

Celý článek

Brad Pitt v podzimní kampani značky Brioni jako neodolatelný elegán

V úterý byla představena nová kampaň značky Brioni, v jejíž popředí stojí herec a producent Brad Pitt. Lehké strniště, polodlouhé vlasy a svůdný pohled berou ženy po celém světě.

Celý článek

Středomořská atmosféra v Hliněné Baště

Hliněná Bašta se těší na babí léto. Prostorná terasa u rybníčku obklopeného kolem dokola vzrostlými stromy, lehký větřík i zurčení vody z potůčku umocňují dokonalé kulinární zážitky, kterými je Hliněná Bašta pověstná.

Celý článek

Fashion must have: V září zazáříte s doplňky od českých značek a návrhářů

A samozřejmě nejenom od nich! Takový stylový pásek, kožená kabelka či ledvinka, originální náhrdelník nebo nadčasový svetřík unosíte nejenom tento měsíc nebo tuto sezónu. Poslouží vám totiž i na podzim, v zimě během jara či léta. A to už stojí za zvážení!

Celý článek

Manikúra pro muže - nový pánský trend, který nás v Evropě teprve čeká

Začalo to holením, vytrháváním obočí a masážemi pokožky. Muži se chtějí starat sami o sebe a civilizace jim to umožňuje. Teď přichází pánský svět s dalším trendem - pánskou manikúrou.

Celý článek

Značka Brooks Brothers oblékala 40 amerických prezidentů. Kvůli koronaviru zkrachovala

Luxusní oděvní značka Brooks Brothers, jejíž obleky nosil například Kennedy nebo Obama, po více jak 200 letech končí. Do značné míry k tomu přispěla pandemie koronaviru, kvůli níž bylo nutné zavřít některé obchody. Nyní se firma připravuje na uzavření svých továren v USA a shání kupce.

Celý článek

Nocleh jako v pohádce

Lákají vás na přespání netradiční místa, stany v korunách stromů nebo vysokohorské chaty nabízející víc než nádherný výhled? Máme pro vás jeden skvělý tip!

Celý článek

Romantika nad pražskými střechami. Večeře v oblacích se vrací

Nejkrásnější zážitek léta! Večeře pořádané až padesát metrů nad zemí, v nichž se dokonale snoubí romantika s adrenalinem a špičkovou gastronomií, opět ozdobí pražskou nabídku netradičních zážitků. A přestože se mnoho zákazníků vrací na Dinner in the Sky opakovaně, nejkrásnější je tento zážitek úplně poprvé.

Celý článek