dnes je 23.04.2021 a svátek má Vojtěch

Skateboard: Koníček pro děti nebo sexy sport pro muže?

Přidat na Seznam.cz
Časy se mění a s tím přicházejí i různé trendy. Dříve jsme viděli malé kluky pobíhat se skateboardem v ruce a nyní o tento druh sportu jeví zájem především muži 30+. 

Podle různých zdrojů si tak muži mezi 30-40 lety kompenzují mládí a zahánějí počínající krizi středního věku. Ať je to, jak chce, jakýkoliv pohyb je dobrý a pokud to i daného jedince baví, ne-li nadchne, tak je to skvělá kombinace.

Porsche nebo skateboard?

Jízda na prkně je osvobozující a uklidňující. Pokud zrovna nemáte na nové Porsche, abyste se opět cítili na 20, pak si kupte skateboard, není to žádná velká investice a základní triky se naučíte rychle. Skateboard není už jen zábava pro malé děti, ale pouliční sport pro dospělé muže. Nevěříte nám? Podívejte se na přesvědčivé důkazy, které mluví za vše.

Co na sebe?

Muži většinou neřeší módu tolik jako ženy, ale i zde se pomalu mění doba. Každý se dnes chce cítit i vypadat dobře. Při sportu je důležité být v celkovém pohodlí, komfortu a zahalit se do příjemných a kvalitních materiálů.

Jaký vybrat?

Druhů je opravdu mnoho a záleží jen a jen na vás. Existují i různé tvary a velikosti pro určitý věk a váhu. Začátečníci volí větší plochy desky, protože je pak skateboard stabilnější. Na druhou stranu čím menší skateboard máte, tím snáze uděláte různé triky.

Skvělý dárek

Tak co dámy, už víte, co koupit svým drahým polovičkám? Ti více šikovní si mohou skateboard dokonce vyrobit sami. Takže stačí koupit základní sadu k výrobě skateboardu a rázem máte doma kutila i sportovce. A to se hodí!

Zdroj foto: Pinterest.com, Pixbay.com

Přidat na Seznam.cz
SKATEBOARD SKATE STYL JAK JEZDIT NA SKATEBOARDU SPORT ZÁBAVA SPORT PRO MUŽE ADRENALIN PÁNSKÁ MÓDA LIFESTYLE

Související články

Gucci škádlí novou kampaní v hlavní roli s Harry Stylesem, Serenou Williams a Awkwafinou

Možná jste tento týden zaslechli heslo #HarryForGucci, který vysílá jasný signál: zaznamenejte si do svého kalendáře datum 22. dubna 2021.

Celý článek

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

Těšíte se až vyrazíte po Česku? Podívejte se na příběhy o místech s mezinárodními ambicemi

Nejspíš už se nemůžete dočkat, až někam vycestujete, a ne nutně hned za hranice. I v Česku máme spoustu nádherných míst. Tento Start-up vám ukáže, kde se vám bude líbit.

Celý článek

Co je aktuálně trendy ve street módě?

Street móda s sebou vždy nesla čerstvý vzduch mladého publika a to se pochopitelně nemění ani v posledních letech. Dnes je dokonce i více než kdykoliv dřív street móda ovlivňovaná sportovním odvětvím a to konkrétně skateboardingem nebo jízdnou na BMX kolech. Celkově jde o všechny sporty, které můžete potkávat ve skateparcích.

Celý článek

Máte rádi dobrou kávu a chcete si ji vychutnat v pohodlí domova? Vyzkoušejte kapsle STARBUCKS

Každý milovník kávy ví, že STARBUCKS je na vrcholu kvalitních horkých nápojů. A co teprve STARBUCKS by NESPRESSO®, kávové kapsle, za kterými nemusíte nikam chodit a vychutnáte si je v pohodlí svého domova. Pojďte se s nimi pořádně seznámit.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek