dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Skateboard: Koníček pro děti nebo sexy sport pro muže?

Přidat na Seznam.cz
Časy se mění a s tím přicházejí i různé trendy. Dříve jsme viděli malé kluky pobíhat se skateboardem v ruce a nyní o tento druh sportu jeví zájem především muži 30+. 

Podle různých zdrojů si tak muži mezi 30-40 lety kompenzují mládí a zahánějí počínající krizi středního věku. Ať je to, jak chce, jakýkoliv pohyb je dobrý a pokud to i daného jedince baví, ne-li nadchne, tak je to skvělá kombinace.

Porsche nebo skateboard?

Jízda na prkně je osvobozující a uklidňující. Pokud zrovna nemáte na nové Porsche, abyste se opět cítili na 20, pak si kupte skateboard, není to žádná velká investice a základní triky se naučíte rychle. Skateboard není už jen zábava pro malé děti, ale pouliční sport pro dospělé muže. Nevěříte nám? Podívejte se na přesvědčivé důkazy, které mluví za vše.

Co na sebe?

Muži většinou neřeší módu tolik jako ženy, ale i zde se pomalu mění doba. Každý se dnes chce cítit i vypadat dobře. Při sportu je důležité být v celkovém pohodlí, komfortu a zahalit se do příjemných a kvalitních materiálů.

Jaký vybrat?

Druhů je opravdu mnoho a záleží jen a jen na vás. Existují i různé tvary a velikosti pro určitý věk a váhu. Začátečníci volí větší plochy desky, protože je pak skateboard stabilnější. Na druhou stranu čím menší skateboard máte, tím snáze uděláte různé triky.

Skvělý dárek

Tak co dámy, už víte, co koupit svým drahým polovičkám? Ti více šikovní si mohou skateboard dokonce vyrobit sami. Takže stačí koupit základní sadu k výrobě skateboardu a rázem máte doma kutila i sportovce. A to se hodí!

Zdroj foto: Pinterest.com, Pixbay.com

Přidat na Seznam.cz
SKATEBOARD SKATE STYL JAK JEZDIT NA SKATEBOARDU SPORT ZÁBAVA SPORT PRO MUŽE ADRENALIN PÁNSKÁ MÓDA LIFESTYLE

Související články

Pánská kolekce LV

NOVÁ PÁNSKÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON TVOŘENA VIRGILEM ABLOHEM

Hudba je múzou a metaforou módy. Prostupuje kompletním odkazem tvorby Virgila Abloha pro značku Louis Vuitton. V této virtuózní nové pánské kolekci se snoubí hudba s módou novým, svěžím způsobem.

Celý článek
Zalando kampaň

OBJEVTE SÍLU OKAMŽIKU V NOVÉ ZALANDO KOLEKCI

Paloma Elsesser je hvězdou nové ZALANDO kampaně ,,Objevte sílu okamžiku''. Kampaň oslavuje osobní módní momenty, které nám přináší radost v každodenním životě.

Celý článek
Kolekce Puma a Vogue

PUMA A VOGUE SPOLEČNĚ VYTVOŘILI IKONICKOU KOLEKCI

Společnosti PUMA a VOGUE oznámily zahájení nové spolupráce, která spojuje svět sportu a módy do jedinečné kolekce.

Celý článek
Kapsulová kolekce

DVĚ OBLÍBENÉ ZNAČKY LEEVES A 2005, PŘINÁŠEJÍ KOLEKCI INSPIROVANOU PRÁZDNINAMI

Dvě polské kultovní streetwear značky, 2005 a Leeves, spojily své síly a uvádí kapsulovou kolekci. Obě značky jsou zbožňované polskou streetwear komunitou a každá jejich kolekce se těší obrovskému zájmu, a to především mezi mladými lidmi. 

Celý článek

Mořské panny ve sportu i v módě

V létě 2022 vzdává móda hold mýtickým stvořením, které jsou oblíbené nejen u dětí. Jaké módní trendy jsou inspirované mořskými pannami a co je to mermaiding, se dozvíte v článku.

Celý článek

Průvodce pro ženy - jak se obléknout na podzim do hor?

Podzim je bezpochyby jedním z nejlepších období pro návštěvu krásných míst v horách a procházky po stezkách. Po létě se počasí stabilizuje. Riziko bouřek je nižší. Teploty jsou také méně úmorné. Je však třeba mít na paměti, že den se poměrně výrazně zkracuje a před východem a po západu slunce může teplota vzduchu výrazně klesnout.

Celý článek

Usnadněte návrat do školy sobě i svým dětem. Víme, jak na to!

“Těšíte se do školy?” a „Máte už nakoupené všechny věci?“ Podobné věty slýchávají děti i rodiče často, hlavně v druhé půlce prázdnin a zejména pak budoucí prvňáčci, pro které je škola něčím novým.

Celý článek

Jane Fonda a JaQuel Knight vyzívají s novou sportovní značkou H&M MOVE celý svět k pohybu!

Společnost H&M si dala nový cíl, rozhýbat celý svět. Proto dnes celosvětově uvádí na trh svou novou značku H&M MOVE. Po jejím boku stojí i dvě americké hvězdy Jane Fonda a JaQuel Knight.

Celý článek