dnes je 28.05.2020 a svátek má Vilém

Skateboard: Koníček pro děti nebo sexy sport pro muže?

Přidat na Seznam.cz
Časy se mění a s tím přicházejí i různé trendy. Dříve jsme viděli malé kluky pobíhat se skateboardem v ruce a nyní o tento druh sportu jeví zájem především muži 30+. 

Podle různých zdrojů si tak muži mezi 30-40 lety kompenzují mládí a zahánějí počínající krizi středního věku. Ať je to, jak chce, jakýkoliv pohyb je dobrý a pokud to i daného jedince baví, ne-li nadchne, tak je to skvělá kombinace.

Porsche nebo skateboard?

Jízda na prkně je osvobozující a uklidňující. Pokud zrovna nemáte na nové Porsche, abyste se opět cítili na 20, pak si kupte skateboard, není to žádná velká investice a základní triky se naučíte rychle. Skateboard není už jen zábava pro malé děti, ale pouliční sport pro dospělé muže. Nevěříte nám? Podívejte se na přesvědčivé důkazy, které mluví za vše.

Co na sebe?

Muži většinou neřeší módu tolik jako ženy, ale i zde se pomalu mění doba. Každý se dnes chce cítit i vypadat dobře. Při sportu je důležité být v celkovém pohodlí, komfortu a zahalit se do příjemných a kvalitních materiálů.

Jaký vybrat?

Druhů je opravdu mnoho a záleží jen a jen na vás. Existují i různé tvary a velikosti pro určitý věk a váhu. Začátečníci volí větší plochy desky, protože je pak skateboard stabilnější. Na druhou stranu čím menší skateboard máte, tím snáze uděláte různé triky.

Skvělý dárek

Tak co dámy, už víte, co koupit svým drahým polovičkám? Ti více šikovní si mohou skateboard dokonce vyrobit sami. Takže stačí koupit základní sadu k výrobě skateboardu a rázem máte doma kutila i sportovce. A to se hodí!

Zdroj foto: Pinterest.com, Pixbay.com

Přidat na Seznam.cz
SKATEBOARD SKATE STYL JAK JEZDIT NA SKATEBOARDU SPORT ZÁBAVA SPORT PRO MUŽE ADRENALIN PÁNSKÁ MÓDA LIFESTYLE

Související články

Česká značka alešbáry přináší druhou edici „lokální“ limitované kolekce plavek ve spolupráci se značkou Cover Me Not

Léto se blíží a dřív než se nadějeme, budeme řešit, jaké plavky k bazénu zvolit. Pokud chcete něco aktuálního, a ještě z rukou talentovaného českého dua, zkuste se zaměřit na novou variaci plavek propojující look s aktuální oděvní kolekcí alešbáry.

Celý článek

Sebevědomí a skvělá postava i když nemáte čas? Vyzkoušejte ketodietu, při které nebudete hladovět!

Zhubnout trvale v relativně rychlém čase je v dnešní době určité sci-fi. Hlídat si stravu, sportovat, a ještě se starat o chod domácnosti, děti a manžela, může být nad naše síly. Jsou však způsoby, jak si hubnutí usnadnit. Znáte ketodietu?

Celý článek

Reebok a Victoria Beckham již potřetí

Rok se s rokem sešel a my vám opět oznamujeme, že vznikla další, již třetí kolekce sportovní značky Reebok ve spolupráci s Victorií Beckham. A opět je z čeho vybírat.

Celý článek

Značka Vans vytvořila kolekci podporující děti s autismem

Část výtěžku z této kolekce obuvi a oděvů bude věnována skupině lidí, kteří učí jízdě na skateboardu ty nejmenší, kteří mají autismus.

Celý článek

Roušky jako byznys aneb zbláznili jste se?

Že je dnešní situace nelehká, o tom není pochyb. V množství informací ohledně COVID-19 nám nezbývá než důvěřovat vládě a odborníkům. Hlavně bychom se měli pokusit neztěžovat situaci profesionálům, kteří jsou tomuto virovému onemocnění vystaveni nejvíce a jsou na ně kladeny největší nároky, tedy lékařům, zdravotníkům a vědcům.

Celý článek

Co dělat, když se váš partner hrozně obléká

Nejčastěji jsou to právě ženy, které se zajímají o módu, i když existuje několik úspěšných návrhářů. Ale co když se váš partner obléká otřesně a vy se za něj stydíte?

Celý článek

Barevná akce plná stylu a zábavy INSTAX

Barevný dress code na každém kroku, zábava v podobě tvoření fotoalba, skvělá společnost, nápaditá výzdoba, tak v takové parádě proběhl křest nového Instax Mini 11, který z vás udělá selfie královnu! Vyzkoušet si ho na vlastní kůži, přišel Ben Cristovao či Sharlota.

Celý článek

Jarní detox šatníku aneb jak vše protřídit

Jaro nám už pomalu klepe na dveře a tím začínají i očistné detoxy. My volíme raději detox šatníku. Jdete do toho s námi? Vyřaďte všechny kousky, které nenosíte a udělejte místo pro ty nové.

Celý článek