dnes je 09.08.2022 a svátek má Roman

Sladce růžová koupelna? Proč ne!

Přidat na Seznam.cz
Růžová koupelna? Váš tajný sen? 

Ve všech domácnostech většinou nacházíte koupelny laděny do bílé barvy, popřípadě do kombinace bílé s jinou barvou (bílo-modrá, bílo-zelená či bílo-hnědá). V posledních 2 letech se trend koupelen posunul do více výrazných a neobvyklých kombinací. Dominuje stále bílá, ale jako doplňková barva je použita výrazná oranžová, zelená, červená a v neposlední řadě také nově, růžová!

Chcete oživit vaši starou koupelnu? Přetvořte ji na sladce růžový sen! Jak? S našimi radami to zvládnete raz dva!

1. stěny
Vymalujte stěny bledým odstínem růžové. Tato jemná barva bude skvěle kontrastovat s bílým interiérem koupelny.

2. podlaha
Obyčejná dlažba je skvělá do koupelny! nejen, že se skvěle čistí, ale vypadá dobře! Vybrat si navíc můžete ze spousty různých vzorů a textur. Doporučuji zvolit bílou barvu...

3. obklady
Chcete-li vytvořit „novou“ koupelnu bez kupování nového nábytku a doplňků, mám pro vás skvělý tip, jak na to, levně a jednodušše! Obložte zeď vaší koupelny obkládacími dlaždičkami. Říkala jsem levně, že? Předpokládám, že většina z vás má již koupelnu obloženou a proto není nic jednoduššího, než několik dlaždic z vašeho obkladu odstranit a místo nich připevnit pár se vzorkem nebo jiným odstínem. Vaše koupelna hned vypadá jinak!

4. poličky a regály
Pro obměnu vašich poliček a regálů stačí použít obyčejnou tapetu nebo barvu určenou pro nábytek. V otevřených poličkách vypadají skvěle do komínku srovnané bílé a růžové ručníky.

5. okenní římsa, zrcadlo
Okenní římsy a polička pod zrcadlem je skvělé místo pro doplňky! Co třeba barevné aromatické svíčky, které vytvoří úžasnou romantickou atmosféru? Nebo sušené květiny?... Možností a nápadů je mnoho...

6. „třešnička na dortu“
Pro kompletní vzhled koupelny si ještě pořiďte exotickou orchidej a vaše koupelna bude dokonalá!

 

Zdroj fotografií: Heals.co.uk, Bbc.co.uk

Přidat na Seznam.cz
TREND KOUPELNA DOPLŇKY INTERIÉR

Související články

Jak na správný capsule wardrobe

Už jste někdy zaslechli pojem Capsule wardrobe, neboli minimalistický šatník, ale moc nevíte co si pod tím představit? Nevadí! V našem článku se na tuto módní filozofii podíváme zblízka. Navíc vám poradíme, jak si vybudovat svůj osobní minimalistický šatník a co by vám v něm rozhodně nemělo chybět. Tak jdeme rovnou na to.

Celý článek

Český zlatník Michal Kadaník dokáže svými šperky ohromit nemalé publikum

Michal Kadaník je český zlatník, který se od svých 16 let věnuje výrobě šperků. Za své působení získal několik designových ocenění a vyrobil přes 300 prstýnků, které změnily život více než 200 párům.

Celý článek

5 doplňků, které ovládnou jaro/léto 2022

Pusťte nový vítr do vašeho šatníku. Sledovat trendy se může, ale také nemusí vyplatit. Pokud si vyberete ty pravé, věřte, že se z nich často stávají trendy opakující se, nebo dokonce nesmrtelné klasiky.

Celý článek

KOSMICKÉ HOLOGRAMY V KAPSULOVÉ KOLEKCI SPRANDI UNIVERSE 

Sprandi tvoří trendy stylu athleisure. Sportovní móda bude aerodynamická, nadpozemská a zářivá – přesně jako boty a kabelky z nejnovější kapsulové kolekce této značky. 

Celý článek

VE ZNAMENÍ TEPLA, MÓDY A POHODLÍ: KAPSULOVÁ KOLEKCE CURLY SHEARLING OD JENNY FAIRY

Boty, kabelky a čepice s detaily z umělé kožešiny jsou součástí nejnovější kapsulové kolekce, která je nově v prodeji v CCC. Vysoké boty odkazují na sportovní styl après ski, kabelky a shopperky stejně dobře poslouží v lyžařském středisku i ve městě.

Celý článek

Vánoční průvodce, se kterým pod stromeček letos nakoupíte bez větších starostí

Představujeme vám dárkového průvodce, který vám letošní Vánoce maximálně usnadní. Alespoň co se dárků týče. Myslíme totiž nejenom na ženy, které milují módu, ale také na jejich "Božské" polovičky, na maminky, tatínky, děti, vášnivé kuchaře i domácí mazlíčky.

Celý článek

Fashion must have: Splyňte v říjnu s přírodou

Cítíte tu vůni ve vzduchu? Blíží se podzim a s ním nespočet nádherně zbarvených stromů. Tohle období miluje většina lidí na světě. Ať už mezi ně patříte nebo ne, zkuste se s přírodou sladit a prožít tak tento měsíc v nekonečné pohodě.

Celý článek

Nová, dědictvím a odkazem inspirovaná kolekce History Class, představí moderní verzi klasiky New Balance v autentických barevných kombinacích 80. let

Bota s velkou historií, která je nejenom designovým doplňkem, ale zároveň obuví, kterou si můžete vzít kamkoliv, je tím, co posouvá hranice obouvání podstatně dál. Sportovní výkon i běžné nošení mažou své rozdíly. Je tu model 574 New Balance!

Celý článek