dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Slamák – klobouk, který nikdy nevychází z módy

Přidat na Seznam.cz
Kdo by si myslel, že slaměný klobouk nepatří do města, ten se velice mýlí

Do módy se vrátily šátky. Ale co takhle vyzkoušet slamák se širokou krempou? Ochrání naši tvář před vráskami a pigmentovými skvrnami lépe než šátek. Ženy si myslí, že jim klobouky nesluší a proto je nenosí. Každé ženě však tato pokrývka hlavy sluší, jen se nesmí bát experimentovat a najít si právě ten svůj model.

V létě je ideální volbou klobouk vyrobený ze slámy. V žádném případě v něm nebudeme vypadat jako „stará-mladá“. Vyrábí se v mnoha barevných provedeních a variacích a proto můžete i slamák vhodně kombinovat s různým oblečením. Slamák je vyrobený z přírodního materiálu, takže nebude dráždit pokožku hlavy. Jeho vzdušnost je geniální. I po celém dnu nošení nebudeme mít zapařenou hlavu a mokré vlasy. Naše kadeře budou dobře chráněny před UVA a UVB zářením. Přírodní nebarvené vlasy vypadají dobře, když na nich slunce nechá svůj otisk.

Ženy, které si barví hlavu, už tak jásat nemohou. Barvené vlasy nevypadají přirozeně, když je každý pramen jiný. Proto mu budou za jeho služby vděčné. Je pravda, že nošení klobouků není u žen tak časté. Ale proč čekat až bude mít na hlavě každá druhá žena toto skvělé stínidlo? Budeme pak jen jedna z mnoha, která si jej pořídila. Na celebritách obdivujeme jejich odvahu a kreativitu, ale samy se bojíme experimentovat. Nebojme se být hravé a doplnit svůj outfit o alespoň jeden takovýto kousek. Pokud ani jedna ze zmiňovaných výhod slamáků není dostatečná a přesvědčivá, zkusme se podívat na fotografie či záznamy z módních přehlídek. Každý návrhář považuje právě ten svůj „klóbrc“ za nejvíc úžasný a my máme díky jejich rozmanitosti větší možnost si vybrat ten svůj.

V nabídce jsou slamáky jak ve své přirozené barvě, tak v různých pastelových odstínech nebo v barevných proužkovaných kombinacích. Některé z nich jsou zdobené slaměnými květinami nebo jinými ozdůbkami. Díky slamáku si nebudeme muset brát další den volna po dovolené a úžeh či úpal tak budeme moci přenechat těm, které se nevybavily touto sexy ochranou. Spálená pleť obličeje a kůže těla nepůsobí atraktivně. Oypálená kůže oděná do vzdušných letních šatů a rozpuštěné prameny zahalené do slaměného kloboučku pozvednout náš sex-appeal do závratných výšin. Každého muže bez výjimky bude zajímat druhá varianta, protože žena připomínající červeného raka opravdu není přitažlivá.

 

Zdroj fotogalerie: Alibaba.com

Přidat na Seznam.cz
DOPLŃKY A ŠPERKY VLASY ŽENA ŽENY OUTFIT SLAMÁK MODY NÁVRHÁŘ

Související články

Matrix vlasová kosmetika

PROBUĎTE SVÉ VLASY K ŽIVOTU S MATRIX INSTACURE

Kdyby vlasy uměly mluvit, co by asi řekly? Pro všechny vlasy, které volají o pomoc, vytvořila značka Matrix speciální pečující vlasovou řadu Instacure.

Celý článek

Rychlé účesy s šátkem, které zachrání vaše vlasy během pár minut

Zaspíte a nestíháte si umýt hlavu? Pokud nechcete vlasy spínat do mastného drdolu, zkuste vlasy ozvláštnit šátkem. Hodí se k většině oblečení a účes máte hotový za pár minut. Zapomeňte na hektická rána a zkroťte své vlasy do krásného účesu.

Celý článek

Barvíte si vlasy doma, ale není to jako ze salonu?

Trend barvení vlasů doma bez profesionální péče stoupá, k čemuž pandemie jen přispěla. Nedostatečná kvalita a především nešetrnost barev z drogerie vedla kadeřníka Libora Smrže k představení nové kolekce profesionálních barev na vlasy pro barvení v pohodlí domova.

Celý článek

Skřipce a sponky do vlasů, žhavý trend a všestranný doplněk

Jestli existuje nějaký vlasový trend, který je praktický i stylový zároveň, pak jsou to vlasové sponky, gumičky a skřipce. Využijete je nejen při každodenní praktické úpravě svých vlasů, ale také pro dokonalé vlasové kreace při mimořádných příležitostech.

Celý článek

Kadeřnická ikona Petra Měchurová o Royal Albert Hall, australském Vogue i svých dalších snech

Je první ženou na světě, která vyhrála jedno z nejprestižnějších kadeřnických ocenění, spolupracovala mimo jiné i s australským Vogue a v Royal Albert Hall vytvářela účesy, aby pomohla dětem s leukémií.

Celý článek

Vlasy s mokrým efektem jako svěží letní trend

Vlasy s mokrým efektem. Další z letních trendů, které stojí za to vyzkoušet. Máme pro vás několik tipů, jak takového stylingu lehce a rychle docílit.

Celý článek

Slamák: hrdina letních outfitů

Chrání váš obličej ve velkém stylu, i přírodu. Naším hrdinou léta 2021 je bezesporu slaměný klobouk. Poradíme stylové kombinace, se kterými se můžete rozloučit s létem i přivítat podzim.

Celý článek

Máma a dcera: Jak sladit oblečení a kde pořídit stejné outfity?

Sladěné outfity. Přání a snaha téměř každé maminky. Pokud také hledáte pro vás a vaši dceru podobné kousky, máme pro vás několik tipů.

Celý článek