dnes je 28.07.2021 a svátek má Viktor

Slavné svatby královských rodin a politiků jsou přehlídkou těch nejlepších svatebních šatů!

Přidat na Seznam.cz
Královské svatby, svatby politiků a jejich ratolestí, jsou sledované ...

Slavné královské svatby Královská svatba je vždy velkou událostí dané země, ale sleduje ji celý svět. Módní návrháři se předhánějí, koho si budoucí nevěsta zvolí za návrháře svých svatebních šatů. Předhánějí se klenotníci, cukráři, obuvníci.

Vyvolení návrháři jsou obvykle z dané země. Vždyť ctít národ znamená i vybírat si z umělců a řemeslník vlastní země. Když se žení politici a jejich děti jste zvědaví, jak vypadali svatební šaty Michelle Obama nebo módní ikony šedesátých let Jacquelline Kennedy. V čem se vdávala dcera amerického prezidenta George Bushe nebo Billa Clintona?

Podívejte se do galerie slavných svateb politiků a jejich dětí.

 

Zdroj obrázků: Wwd.com

Přidat na Seznam.cz
SVATEBNÍ ŠATY ŠATY SVATBA KRÁLOVSKÁ SVATBA IKONY SVATBY MICHELLE OBAMA MODNI NÁVRHÁŘI MÓDNÍ NÁVRHÁŘI

Související články

Nová udržitelná kolekce značky LEEDA je svěží a minimalistická

Nová kolekce značky Leeda už je tu! Můžete se těšit na minimalistické střihy, svěží a jasné barvy, a to vše s ohledem na udržitelnost.

Celý článek

Krátké svatební šaty jsou hitem sezóny

Svatba patří k nejkrásnějším zážitkům v životě. I když pandemie koronaviru ovlivnila svatby neblahým způsobem. Nezkracuje se jen počet hostů, ale i svatební šaty nevěsty! Inspirujte se krásnými kousky v dnešním článku.

Celý článek

Ženská móda – buďte módní a stylová. Co se bude nosit tuto sezónu?

Léto je za dveřmi a vy jste si ještě nepořídila žádný nový kousek do vašeho šatníku? Každá z nás ví, že stylové kousky je třeba obnovovat pro každé roční období. Trendy se mění a kdo by nechtěl být ikonou při procházce městem. Co se bude nosit toto léto? Jak správně kombinovat, tak aby váš outfit byl dokonalý? Prozradíme vám to.

Celý článek

Trendy kousky, které máte doma, ale netušíte, že společně budou fungovat

Nenechte se strhnout vlnou nákupní absence a bezmyšlenkovitě neutrácejte. Zkuste se nejprve porozhlédnout, co vlastně všechno ve svém šatníku máte.

Celý článek

Svatební květina, květiny do interiéru a mnoho dalšího nabízí Plantárium

Jak vypadá práce svatební floristky? A jaké květiny a barvy jsou letos "in"? Nejen o tom jsme si povídali se Zuzanou Pacourkovou a Martinou Tománkouvou, zakladatelkami pražského Plantária. 

Celý článek

Petra Brzková: Má aktuální svatební kolekce odráží jednoduchost, lehkost a volnost

Krajka, lehký hedvábný taft a satén odráží ve svatební kolekci Petry Brzkové čistotu sněhově bílého odstínu společně s ivory.

Celý článek

Projekt TVORBOU odráží potřebu smysluplně vracet oblečení zpět mezi lidi

Projekt Veroniky Matějkové vznikl jako reakce na fenomén fast fashion. Původně zamýšlená upcyklační platforma ve své současné podobě vintage shopu odráží potřebu smysluplně vracet oblečení zpět mezi lidi.

Celý článek

Svatební trendy 2021 ze salonu tvuj-honeymoon.cz

Svatební trendy pro rok 2021. Jednoduché elegantní linie nabízí svatební salon TVŮJ HONEY MOON. "Svatební šaty jako z pohádky".   

Celý článek