dnes je 27.10.2020 a svátek má Šarlota/Zoe

Slavné svatby královských rodin a politiků jsou přehlídkou těch nejlepších svatebních šatů!

Přidat na Seznam.cz
Královské svatby, svatby politiků a jejich ratolestí, jsou sledované ...

Slavné královské svatby Královská svatba je vždy velkou událostí dané země, ale sleduje ji celý svět. Módní návrháři se předhánějí, koho si budoucí nevěsta zvolí za návrháře svých svatebních šatů. Předhánějí se klenotníci, cukráři, obuvníci.

Vyvolení návrháři jsou obvykle z dané země. Vždyť ctít národ znamená i vybírat si z umělců a řemeslník vlastní země. Když se žení politici a jejich děti jste zvědaví, jak vypadali svatební šaty Michelle Obama nebo módní ikony šedesátých let Jacquelline Kennedy. V čem se vdávala dcera amerického prezidenta George Bushe nebo Billa Clintona?

Podívejte se do galerie slavných svateb politiků a jejich dětí.

 

Zdroj obrázků: Wwd.com

Přidat na Seznam.cz
SVATEBNÍ ŠATY ŠATY SVATBA KRÁLOVSKÁ SVATBA IKONY SVATBY MICHELLE OBAMA MODNI NÁVRHÁŘI MÓDNÍ NÁVRHÁŘI

Související články

Vnučka Lamborghiniho se vdala

Potomek slavného výrobce aut Elettra Lamborghini se vdala. Vnučka zakladatele slavné automobilky Ferruccia Lamborghiniho se provdala za holandského producenta Nicka van de Walla. Svatba plná luxusu se konala v Itálii.

Celý článek

Česká návrhářka Gábina Páralová poprvé vyměnila společenské oděvy za sportovnější styl a sklízí úspěch

Nová módní kolekce s názvem KEEP DRY české módní návrhářky Gábiny Páralové úplně poprvé zahrnuje volnočasový oděv, který je určitou odpovědí na dobu strávenou v „domácí izolaci“ během jarní koronavirové krize. Oceňované společenské modely, které na míru šije například Táně Dykové, nyní návrhářka vyměnila za pohodlnější verzi.

Celý článek

Pavel Berky spojil své vášně a vytvořil kolekci kuchyňských zástěr, utěrek a kvalitních prkének

Móda a vaření jsou paralelně velkými koníčky návrháře Pavla Berky, o čemž nás přesvědčuje nejenom povedenými kolekcemi s nadčasovou módou, ale také svou účastí v MasterChef, kde si vaření naprosto užívá. Nyní si pro své fanoušky připravil kolekci kuchyňských doplňků.

Celý článek

Monique Lhuillier představila pohádkovou svatební kolekci na podzim 2020

Filipínská návrhářka Monique Lhuillier vytváří nezapomenutelné svatební kolekce vždy s odlišným příběhem. Tentokrát měla v myšlenkách nevěstu kráčející po rozlehlé zahradě u vily v Itálii. 

Celý článek

I podzimní svatba má své kouzlo

Nejste milovníci velkého tepla, ale ani silné zimy? Pak je pro vás podzimní svatba to pravé. Krásně zbarvené listy, vítr a teplé tóny. Dokážete si to představit?

Celý článek

Svatební kolekce módního domu Viktor & Rolf byla zahalena do sněhu a ledu

Nizozemský módní dům Viktor & Rolf představil svatební kolekci na podzim 2020. Honosné róby i několik retro kousků šedesátých let byly inspirované sněhovou vánicí a ledem.

 

Celý článek

Hana Podolská: Královna české módy

Tato žena se zapsala do dějin jako královna české módy v meziválečném období a druhé světové války. Její život byl bohužel jedna velká zkouška. Chcete vědět více? Vše se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Čeští i slovenští designéři znovu šijí šaty na malé panenky v rámci charitativního projektu Helping Dolls

Charitativní projekt Pink Carpet: Helping Dolls přichází s pátým ročníkem. Na podzim se tak můžeme těšit na šaty českých i zahraničních návrhářů vyrobených na malé panenky.

Celý článek