dnes je 24.07.2019 a svátek má Kristýna

Slavné svatby královských rodin a politiků jsou přehlídkou těch nejlepších svatebních šatů!

Přidat na Seznam.cz
Královské svatby, svatby politiků a jejich ratolestí, jsou sledované ...

Slavné královské svatby Královská svatba je vždy velkou událostí dané země, ale sleduje ji celý svět. Módní návrháři se předhánějí, koho si budoucí nevěsta zvolí za návrháře svých svatebních šatů. Předhánějí se klenotníci, cukráři, obuvníci.

Vyvolení návrháři jsou obvykle z dané země. Vždyť ctít národ znamená i vybírat si z umělců a řemeslník vlastní země. Když se žení politici a jejich děti jste zvědaví, jak vypadali svatební šaty Michelle Obama nebo módní ikony šedesátých let Jacquelline Kennedy. V čem se vdávala dcera amerického prezidenta George Bushe nebo Billa Clintona?

Podívejte se do galerie slavných svateb politiků a jejich dětí.

 

Zdroj obrázků: Wwd.com

Přidat na Seznam.cz
SVATEBNÍ ŠATY ŠATY SVATBA KRÁLOVSKÁ SVATBA IKONY SVATBY MICHELLE OBAMA MODNI NÁVRHÁŘI MÓDNÍ NÁVRHÁŘI

Související články

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek

5 tipů, co pořídit nevěstě a ženichovi, jako svatební dar

Jste pozvaná na svatbu a nevíte si rady? Co zakoupit budoucím novomanželům, aby se jim to nejen líbilo ale i hodilo? Jak se vyhnout trapasu, kdy budete mít stejný dárek jako jiný svatebčan? Odpověď najdete v článku...

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek
Pařížský týden módy haute couture

Julien Fournié fascinoval Paříž svou mystickou kolekcí

Od medicíny po módní elitu haute couture. Francouzský návrhář, Julien Fournié, který studoval medicínu, našel nakonec vášeň ve vysokém krejčovství, se kterým sklízí ovace na pařížských týdnech módy.

Celý článek

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek

Tip na výlet: Záhřeb a návštěva obchodu DeLight

Do Chorvatska na pobřeží se podíval snad každý Čech. Ale i hlavní město Záhřeb toho může nabídnout mnohem víc než jen skvělou zmrzlinu a krásnou katedrálu. V uličce kousek od náměstí se pyšní nádhernými modely obchod s dámskou kolekcí nové chorvatské značky Delight.

Celý článek