dnes je 09.12.2019 a svátek má Vratislav

Slavné svatby královských rodin a politiků jsou přehlídkou těch nejlepších svatebních šatů!

Přidat na Seznam.cz
Královské svatby, svatby politiků a jejich ratolestí, jsou sledované ...

Slavné královské svatby Královská svatba je vždy velkou událostí dané země, ale sleduje ji celý svět. Módní návrháři se předhánějí, koho si budoucí nevěsta zvolí za návrháře svých svatebních šatů. Předhánějí se klenotníci, cukráři, obuvníci.

Vyvolení návrháři jsou obvykle z dané země. Vždyť ctít národ znamená i vybírat si z umělců a řemeslník vlastní země. Když se žení politici a jejich děti jste zvědaví, jak vypadali svatební šaty Michelle Obama nebo módní ikony šedesátých let Jacquelline Kennedy. V čem se vdávala dcera amerického prezidenta George Bushe nebo Billa Clintona?

Podívejte se do galerie slavných svateb politiků a jejich dětí.

 

Zdroj obrázků: Wwd.com

Přidat na Seznam.cz
SVATEBNÍ ŠATY ŠATY SVATBA KRÁLOVSKÁ SVATBA IKONY SVATBY MICHELLE OBAMA MODNI NÁVRHÁŘI MÓDNÍ NÁVRHÁŘI

Související články

Slovenská značka Moela představila kolekci určenou pro ženy 21. století

Nová módní značka Moela přináší ready-to-wear kolekci, která je v souladu s udržitelnou módou a přírodními materiály. Cílí na ženy 21. století, které jsou úspěšné a zodpovědné.

Celý článek

Zajímavosti o značce: Gucci

Když míníme vysokou módu, značka Gucci je jednou z neodmyslitelných částí tohoto nablyštěného světa. Jak se taková legendární ikona zrodila? Kdo stojí za jejím úspěchem?

Celý článek

Alexander McQueen se inspiroval křehkou krásou přírody, kterou vložil do jarní kolekce 2020

Kolekce, kterou sice využijeme až za pár měsíců, nás může potěšit svým bytím už dnes. Alexander McQueen oslavuje faunu a flóru a bohatství Země. To vše propojil ve smyslu krásy žen a květin propletené dohromady.

Celý článek

Olivia Palermo a její nová dámská kolekce

Elegance, styl a smysl pro detail - to je Olivia Palermo. Pokud byste se chtěla oblékat právě jako ona, pak máme dobrou zprávu. Začátkem příštího roku bude mít svou vlastní kolekci. Jak my se těšíme.

Celý článek

Designerské sponky do vlasů jsou největším must-have doplňkem sezony

Sponky do vlasů nejsou ničím novým. Oblíbený trend devadesátých let se v minulých sezonách vrátil a jeho obliba stále trvá. Nyní se vyplatí zainvestovat do dražších designerských kousků. 

Celý článek

Londýnská Bond Street jen září: díky Louis Vuitton

Chcete vidět ráj? Pak si určitě udělejte výlet do Londýna. Tam byl totiž znovuotevřen obchod Louis Vuitton. Slibujeme vám, že jste dlouho nic podobného neviděli.

Celý článek

Nikol a Jakub Ponerovi vsadili na sportovně elegantní městský styl

Módní přehlídka Iconic není tím jediným, co je u sourozeneckého dua Nikol a Jakuba Ponerových nového. Mají za sebou také focení se známými osobnostmi, Nikol Švantnerovou, Jitkou Boho a známou blogerkou Andulou.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová představila další šetrnou kolekci White Sage

Láska k přírodě, touha po oblečení, které má duši, schopnost kombinovat, vrstvit a upravovat, než oblečení nahradíme novým, to vše je jejím motorem pro vytváření smysluplného a nadčasového oblečení.

Celý článek