dnes je 23.02.2019 a svátek má Svatopluk

Slavný kadeřník Oribe Canabes zemřel ve věku 62 let

Stvořitel stovky supermodelek, nejvlivnější odborník a umělec ve svém oboru a inovativní byznysmen zemřel na srdeční zástavu.

Legenda zemřela

Ve svých 62 letech zemřel Oribe Canabes. Patřil mezi první vlasové stylisty a kadeřníky, kteří formovali supermodelky 90.let. Byl to Oribe, který první přišel s nápadem výrazného účesu jako součást přehlídky. Stal se z toho od té doby velký byznys.

Jeho smrt byla náhlá a nečekaná. Několik týdnů ho trápily menší zdravotní problémy. Chystal se k odborníkovi do New Yorku. Mezitím však přišla srdeční zástava.

Stvořitel z Kuby

Oribe byl u stvoření supermodelek jako Linda, Naomi, Christy a Cindy. Jeho nejúspěšnější a průlomové práce byly v jeho začátcích pro značky jako Marc Jacobs, Chanel, Calvin Klein a Versace. Spolupracoval s legendárním Giannim Versace, za kterým pravidelně létal do Milána. Talentovaný kadeřník od té doby opatroval vlasy pro Jenifer Lopez, Lady Gaga, Rihannu, celou rodinu Kardashian a mnoho novodobých hvězd, modelek, osobností... Jeho práce byla pověstná.

Vlastní řada produktů

Úspěšný kubánský kadeřník měl i svou populární kolekci vlasových produktů. Celá řada odborných výrobků patří k vyhlášeným ve vlasové branži. Modelky jsou většinou česány jeho produkty na obálky časopisů. Smutný konec kadeřnického esa byl neočekávaný a bude hodně chybět v oblasti krásy a módy. Oribe uměl vytvořit nádherné účesy, bezchybný objem a byl známý svou precizností. Dokázal pokaždé vymyslet něco nového.

Zdroj; heavy.com, pinterest.com

KRÁSA VLASY A ÚČESY ZE SPOLEČNOSTI ZEMŘEL ORIBE KADEŘNÍK LEGENDA ORIBE CANABES

Související články

Bizarní i půvabné trendy v kráse z Londýnského týdne módy

Zvláštní trendy ve vlasech i líčení se jako vždy objevovaly na Londýnském týdnu módy. Mastné vlasy, drdol jako ufo, zlatá víčka i rty a předlouhé oční linky jsou jen okrajový výčet.

Celý článek

Nejlepší výroky Karla Lagerfelda o módě, designu interiéru a jeho životním stylu

V úterý módní dům Chanel oznámil, že legenda Karl Lagerfeld zemřel ve věku 85 let. Zavzpomínejme na něj pomocí jeho nejznámějších výroků…

Celý článek

Lenka Zahradnická: Dělám maximum proto, abych byla tou nejlepší mámou

Tato žena se s úsměvem na tváři nejspíš již narodila. Cítí velkou náklonnost k přírodě, stejně jako ke zvířatům. Má svého čtyřnohého parťáka, toho nejlepšího muže na světě a k dokonalosti jim nechybí ani nádherná dcera. Jak se daří herečce Lence Zahradnické?

Celý článek

Navždy odešla legenda v rukavičkách a tmavých brýlích, Karl Lagerfeld

Dnes, tedy 19. února, se Paříž a celý módní svět halí do černého hávu. V nemocnici na pařížském předměstí dnes naposledy vydechla legenda nejen oděvního průmyslu, nezapomenutelný a nenahraditelný Karl Lagerfeld. Zemřel ve věku 85 let.

 

Celý článek

Jak se obléká trojnásobná maminka a herečka Michaela Maurerová?

Zastihnout trojnásobnou maminku, herečku a moderátorku, Míšu Maurerovou je téměř nadlidský úkon. Když se to však podaří, dozvíte se o její vášni k teniskám, o tom, jaké projekty jí opravdu baví i to, jak se udržuje v kondici.

Celý článek

Když o sebe pečovat, tak jedině s bio kosmetikou

Milujeme přírodu, milujeme samy sebe a je pro nás nedílnou součástí tyhle dvě věci propojovat. Proto i krásu spojujeme s přírodou a bio kosmetikou.

Celý článek

Herečku Kristýnu Janáčkovou jsme zastihli na focení nové kolekce Ivety Paulerové

Být v souladu s přírodou, vnímat sebe i své okolí, ctít ženskou krásu a být spokojená sama se sebou, to jsou hlavní motta sympatické herečky Kristýny Janáčkové.

Celý článek

Červený koberec cen Grammy ovládla extravagance

LA bylo po roce opět svědkem přehlídky neskutečně exkluzivních šatů při předávání cen Grammy. Celebrity se tentokrát odvázaly a každý chtěl být za hvězdu.

Celý článek