dnes je 21.03.2018 a svátek má Radek

Sluneční brýle Cartier – dotek luxusu i pro náročné ženy

Cartier není pouze klenotník a hodinář. Cartier vyrábí také luxusní doplňky. Nyní přichází s novou řadou luxusních slunečních brýlí.

Cartier má dlouholetou tradici také ve výrobě luxusních doplňků, mezi které patří mimo jiné výroba slunečních a dioptrických brýlí. Jako jedna z mála značek se může pyšnit výrobou ve své vlastní manufaktuře, situované v Paříži. S využitím tradičních řemesel podléhají brýle Cartier těm nejpřísnějším standardům. Brýle Cartier jsou drahocenným šperkem, určeným pro ty nejnáročnější klienty.

BRÝLE TRINITY DE CARTIER V MÓDNÍM PUDROVÉM ODSTÍNU
Trinity de Cartier je symbolem přátelství, věrnosti a lásky v dokonalém propojení bílého, žlutého a růžového zlata. Na počátku řady doplňků Trinity de Cartier stál v roce 1924 dnes již ikonický prsten, jehož harmonický kroužek prostoupil i kolekcemi slunečních brýlí. Ty jsou určeny sebevědomým ženám, které touží podtrhnout svoji individualitu, a přitom zůstat tajemná, svůdná a elegantní. Letošní novinkou je rozšíření modelů o módní pudrovou barvu, jejíž pastelově růžový odstín obrouček doplňuje bílý lem na bočních hranách brýlí. Kouzelná je hra světel, která brýle rozjasňuje a dodává ženě svěží a mladistvý vzhled.

Brýle Trinity de Cartier představují minimalistickou luxusní eleganci. Minimalismus se odráží v lehkosti a čistotě půvabných obrouček z výjimečných materiálů. Luxus brýlím dodává delikátnost drahocenných kroužků na spáncích, potažených palladiem. Pro milovnice klasických barev jsou brýle dostupné také v černé nebo želvovinově hnědé barvě.

RAFINOVANÝ KOČIČÍ POHLED S BRÝLEMI PANTHÈRE DIVINE
Elizabeth Taylor, Audrey Hepburn či Marilyn Monroe, slávné filmové hvězdy a půvabné ženy, které brýle ve tvaru kočičích očí proslavily, s novou řadou Cartier znovu ožívají. Tento protáhlý tvar brýlí a jejich kočičí pohled s dávkou luxusu vtiskl Cartier slunečním brýlím Panthère Divine de Cartier, jako symbol pověstné La Dolce Vity na pobřeží Italské a Francouzské riviéry.


Kočičí brýle zdůrazňují ženské rysy obličeje a jako vzácný šperk dokreslují osobnost a styl ženy. Sofistikované provedení prudké elegance je zachytne ve stříbrné variantě s kovovými částmi potaženými platinou nebo v hřejivé žluté potažené zlatem. Že se jedná o ty nejluxusnější šperkařské brýle, dokládá vzácný kabošon z perleti nebo onyxu na spáncích, což je charakteristický rys panteřích kolekcí domu Cartier. Brýle jsou navíc ozdobeny panteřími skvrnami z černého smaltu.

Zdroj: Cartier

DOPLŇKY A ŠPERKY CARTIER BRÝLE SLUNEČNÍ BRÝLE

Související články

Britská modelka Adwoa Aboah je vizí nové kampaně Chanel

Kampaň pro jaro a léto 2018 představující dioptrické i sluneční brýle v černobílém podání s modelkou Aboah popisuje rozmanitost.

Celý článek

Vlasové doplňky, které byste na Newyorském fashion weeku určitě nečekali

Na letošním fashion weeku bylo k vidění spoustu netradičních doplňků do vlasů. Uvidíme je letos i v podzimních ulicích?

Celý článek

Ariana Rockefeller X Longines Masters

Známá filantropka, podnikatelka a vnučka ropného magnáta J. D. Rockefellera představila limitovanou edici kabelek u příležitosti Longines Masters of New York. Je synonymem luxusu a prestiže stejně jako parkurové skákání.

Celý článek

Jak se nosí výrazné a barevné kabelky

Máte doma výraznou kabelku, ale nevíte jak jí kombinovat? Máme pro vás pár tipů, se kterými určitě zazáříte.

Celý článek

Protažené i deformované - linie nových hodinek Cartier Libre

Kolekce hodinek vysokého šperkařství Cartier se osvobodila od veškeré kategorizace a řádu. Možná právě proto také dostala jméno Libre. 

Celý článek

Doplňky Max Mara pro rok 2018 představuje Bella Hadid

Nejspíš bychom ani nespočítali, v kolika kampaních se loni objevila Bella Hadid. I značka Max Mara sáhla na jistotu po této modelce.

Celý článek

OMEGA hodinky v kampani s Alessandrou Ambrosio na pláži

Modelka Alessandra Ambrosio pokračuje v prezentaci hodinek OMEGA i na další rok. 

Celý článek

Dřevěný panáček od Tiffany letošním symbolem Vánoc

Na twiterrový účet Tiffany&Co. už v listopadu přišel roztomilý dřevěný panáček pod názvem #ATiffanyHoliday.

Celý článek