dnes je 22.07.2019 a svátek má Magdaléna

Smyslná Gisele Bündchen v nové kampani šperků Vivara

Přidat na Seznam.cz
Šperky Vivara prezentuje jedna z nejkrásnějších žen světa. Gisele Bündchen před objektivem okusuje zakázané ovoce.

Zakázané ovoce není v tomto případě pouze jablko, ale také jahody a mandarinka. Jednobarevné šedé pozadí i stejně barevně korespondující stůl jsou perfektním zátiším fotek studia Luigi & Iango. Supermodelka na snímcích představuje náušnice, náramky i prstýnky z kolekce šperků Vivara - Eccellenza.

Stylistka Renata Correa oblékla modelku do černé elegance s důrazem na holý dekolt, aby veškeré šperky vynikly. Nádherná pleť Gisele i její husté kadeře podporují efekt krásných šperků. Jemné náušnice v černo zlatém provedení či s malou perličkou a kroužkem, manžetové náramky i stejně ladící prstýnky vás uchvátí na každém snímku. O bohaté kadeře modelky se postaral kadeřník Luigi Murenu, o make-up Lauren Parsons.

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY GISELE BÜNDCHEN VIVARA NÁUŠNICE NÁRAMKY PRSTÝNKY

Související články

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek

Karlie Kloss, Louis Vuitton a Alex Israel v jedné jediné spolupráci

Někdy musíte mít nesporný a přirozený talent, abyste prodali své nápady a výtvory. Jindy stačí sázka na jistotu v podobě věhlasných jmen a je jedno, co vlastně prodáváte (s trochou nadsázky samozřejmě).

Celý článek

Červencové MUST HAVE volá po doplňcích!

Nový letní měsíc zalitý sluncem, pohodou, dovolenou, odpočinkem a zábavou jednoznačně volá po tom, abychom se zamyslely nad svými doplňky. Máme na mysli letní slamáky stejně jako pohodlnou a prodyšnou obuv!

Celý článek

Jak správně vybrat sluneční brýle?

Sluneční brýle se mohou jevit jako malý drobný doplněk, který se dá účelně použít v letních sestavách outfitů. Ale pokud narazíte na ten správný a dokonale padnoucí pár, hned zjistíte, jak bez nich nedokážete vyjít ani ven vynést koš.

Celý článek

POMELLATO A CHIARA FERRAGNI představují „POMELLATO SISTERHOOD INITIATIVE “

Pomellato - Chiara Ferragni - Cass Bird. To jsou tři pojmy, tři ikony, tři jména, která když se spojí, musí vzniknout něco velkolepého.

Celý článek

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek

Od ohňostroje až po talismany aneb Nejnovější trendy ve špercích

V Las Vegas proběhla show, na které své aktuální šperky vystavily největší světové značky v této oblasti. Které jsou hitem pro letošní sezónu?

Celý článek

Kam pro zásnubní prsteny? Jedině k odborníkovi, kterým Michal Kadaník rozhodně je!

Michal Kadaník je český zlatník a šperkař a držitel několika designových ocenění. Tvorbě se věnuje od svých šestnácti let a věnuje se primárně zásnubním a snubním prstenům.

Celý článek