dnes je 24.08.2019 a svátek má Bartoloměj

Smyslná Keira Knightley v kampani Coco Crush

Přidat na Seznam.cz
Že je Keira Knightley tváří šperků značky Chanel již od roku 2016, není žádnou novinkou. A jejich spolupráce rozhodně pokračuje i dál.

Eleganci sobě vlastní přidává Keira do další kampaně nazvané „Coco Crush“. Francouzský dům a nová linie šperků přináší britskou herečku na třech snímcích, na kterých má několik zlatých a stříbrných prstýnků s jemným gravírováním, malé kroužky v uších ve dvou tloušťkách, náramky se stejným gravírováním jako prstýnky a také řetízky s malými přívěsky ve formě čtverce. Všechny šperky obsahují decentní set několika diamantů.

„Jsem ze všeho nejvíc hrdá na přirozený pocit člověka, kterým je svoboda!“ uvedla v prohlášení Gabrielle Chanel. Vybízí tím, abychom její šperky nosily jakkoliv se nám zalíbí. Prsteny na každém prstu, všechny náramky na jednom zápěstí, kombinaci zlata a stříbra, prostě jakkoliv. Šperky jsou vyrobeny i ve variantě bílého zlata. Každý kus je kombinací několika vrstev kovů. Výrazné lícní kosti i obočí jsou tím, co dodává herečce jedinečnou smyslnost v její kráse, a tím i perfektní odraz těchto šperků.

Ke kampani vznikl i krátký film, na který se můžete podívat níže. Provází jej heslo „My Way, My Allure“ a hlas samotné herečky.

 

 

chanel.com

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY CHANEL COCO CRUSH KEIRA KNIGHTLEY

Související články

Chanel zvažuje zrušení své Cruise show v Hong Kongu kvůli eskalujícím protestům

Před více než měsícem oznámila značka Chanel, že chystá speciální módní přehlídku Cruise 2020 v Hong Kongu. Přehlídka měla proběhnout 6. listopadu. Kvůli eskalujícím pouličním protestům však Chanel zvažuje, že přehlídku zruší.

Celý článek

Co jste nevěděli o Coco Chanel

Kdo by neznal geniální návrhářku, která předběhla svou dobu. Dala ženám nezávislost, sebevědomí i důležitost. Některá fakta však veřejnosti unikla. Pojďte se s námi podívat na 10 věcí, které jste nevěděli o Coco Chanel.

Celý článek

The White Shirt Project ke vzpomínce na Karla Lagerfelda

Kolegové, přátelé, rodina a příznivci, letos zesnulého módního návrháře a kreativního ředitele Chanel Karla Lagerfelda, se rozhodli na jeho počest vytvořit unikátní MeziThe White Shirt Project. Mezi hlavními iniciátory projektu je spoustu hvězdných jmen.

Celý článek

Gucci i Chanel vytvořili novou pozici ve vysokém managementu - ředitel diversity, rovnosti a inkluze

Evropa se na začátku roku 2018 otřásla výbuchem pomyslné sopky, která svým sopečným popelem zastínila mysl většiny návrhářů módních společností, a ti se lusknutím prstů stali propagátory diversity, rovnosti, udržitelnosti a inkluze. Chce to ale zákazník i v roce 2019 - Gucci a Chanel tvrdí, že ano!

Celý článek
Módní úchylky

Odhaleno! Jaké módní úchylky vedou u nás v redakci?

Každá žena má slabost pro něco jiného. Leckdy to přeroste až v posedlost. Kupujeme nepotřebné věci jen proto, že nám dělá radost je vlastnit. Jaká je vaše módní úchylka?

Celý článek

Originální šperky dopřejí ženě přirozený půvab

Když se řekne „šperk“, co si představíte? My elegantní kousek ze zlatého či stříbrného kovu, který je třešničkou na dortu celého našeho outfitu. Takový, který se přizpůsobí každodenní vizáži i speciálním příležitostem. A pokud za ním navíc stojí česká značka, je nám dvojnásobnou ctí ho nosit.

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Chanel vyvrátil drby o úpadku značky, tržby překročily 11 miliard dolarů

Před 2 týdny značka Chanel rozpustila veškeré pověry o úpadku této francouzské značky. Tržby za minulý rok dosáhly 11 miliard dolarů a stále stoupají. Značka se těší i nadále velké prosperitě a návrháři se snaží, aby odkaz jejich boha žil stále.

Celý článek