dnes je 20.04.2019 a svátek má Marcela

Smyslná Keira Knightley v kampani Coco Crush

Přidat na Seznam.cz
Že je Keira Knightley tváří šperků značky Chanel již od roku 2016, není žádnou novinkou. A jejich spolupráce rozhodně pokračuje i dál.

Eleganci sobě vlastní přidává Keira do další kampaně nazvané „Coco Crush“. Francouzský dům a nová linie šperků přináší britskou herečku na třech snímcích, na kterých má několik zlatých a stříbrných prstýnků s jemným gravírováním, malé kroužky v uších ve dvou tloušťkách, náramky se stejným gravírováním jako prstýnky a také řetízky s malými přívěsky ve formě čtverce. Všechny šperky obsahují decentní set několika diamantů.

„Jsem ze všeho nejvíc hrdá na přirozený pocit člověka, kterým je svoboda!“ uvedla v prohlášení Gabrielle Chanel. Vybízí tím, abychom její šperky nosily jakkoliv se nám zalíbí. Prsteny na každém prstu, všechny náramky na jednom zápěstí, kombinaci zlata a stříbra, prostě jakkoliv. Šperky jsou vyrobeny i ve variantě bílého zlata. Každý kus je kombinací několika vrstev kovů. Výrazné lícní kosti i obočí jsou tím, co dodává herečce jedinečnou smyslnost v její kráse, a tím i perfektní odraz těchto šperků.

Ke kampani vznikl i krátký film, na který se můžete podívat níže. Provází jej heslo „My Way, My Allure“ a hlas samotné herečky.

 

 

chanel.com

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY CHANEL COCO CRUSH KEIRA KNIGHTLEY

Související články

Smyslná Gisele Bündchen v nové kampani šperků Vivara

Šperky Vivara prezentuje jedna z nejkrásnějších žen světa. Gisele Bündchen před objektivem okusuje zakázané ovoce.

Celý článek

5 trendů slunečních brýlí pro rok 2019

Přiznejte se, také patříte mezi ty, kteří nedokáží po většinu roku udělat bez brýlí ani krok? My ano. Proto vám přinášíme pět trendů, které si ihned zamilujete.

Celý článek

Kim Kardashian navrhla ve spolupráci s Carolinou Lemke futuristické sluneční brýle

Americká televizní osobnost Kim Kardashian navázala spolupráci s německou značkou slunečních brýlí Carolinou Lemke. Z kolaborace vzešly futuristické sluneční brýle v různo barevném provedení. 

Celý článek

Emma Stone a Alicia Vikander jako hvězdy nové kampaně Louis Vuitton

Jedny z nejkrásnějších kabelek světa jsou zároveň velmi populárními. Nejnovější trendy v kabelkách představují tři krásné herečky.

Celý článek

Poslední přehlídka Chanel ve vzpomínkách na zesnulého Karla Lagerfelda skončila v slzách

Přehlídka značky Chanel podzimní kolekce ready-to-wear 2019 se topila ve smutku po zesnulém návrháři Karlu Lagerfeldovi. Jeho poslední návrhy vás vezmou na procházku zasněženou krajinou.

Celý článek

Pět dárků, které na MDŽ potěší každou ženu!

Sháníte na poslední chvíli nějakou fajn drobnost, nebo možná přeci jen o kousek větší dárek? Máme pro vás pět tipů, které potěší každou duši ženy.

Celý článek

TOP 15 nejslavnějších Chanel přehlídek

Nikdo jiný nedokázal najít inspiraci tam, kde ji nikdo nehledal, jako nedávno zesnulý Karl Lagerfeld. Jaké nejkrásnější přehlídky v posledních letech vymyslel? Nechte se unést do nádherného světa Chanel...

Celý článek

Nová kabelka od Louis Vuitton je pouze na rtěnku

Louis Vuitton obohatil svou rozsáhlou kolekci kabelek o nejnovější miniaturní verzi. Inspirace pramení z období Art Deco a starých LV kufrů. Jak nosit novou mini kabelku?

Celý článek