dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Smyslná Keira Knightley v kampani Coco Crush

Že je Keira Knightley tváří šperků značky Chanel již od roku 2016, není žádnou novinkou. A jejich spolupráce rozhodně pokračuje i dál.

Eleganci sobě vlastní přidává Keira do další kampaně nazvané „Coco Crush“. Francouzský dům a nová linie šperků přináší britskou herečku na třech snímcích, na kterých má několik zlatých a stříbrných prstýnků s jemným gravírováním, malé kroužky v uších ve dvou tloušťkách, náramky se stejným gravírováním jako prstýnky a také řetízky s malými přívěsky ve formě čtverce. Všechny šperky obsahují decentní set několika diamantů.

„Jsem ze všeho nejvíc hrdá na přirozený pocit člověka, kterým je svoboda!“ uvedla v prohlášení Gabrielle Chanel. Vybízí tím, abychom její šperky nosily jakkoliv se nám zalíbí. Prsteny na každém prstu, všechny náramky na jednom zápěstí, kombinaci zlata a stříbra, prostě jakkoliv. Šperky jsou vyrobeny i ve variantě bílého zlata. Každý kus je kombinací několika vrstev kovů. Výrazné lícní kosti i obočí jsou tím, co dodává herečce jedinečnou smyslnost v její kráse, a tím i perfektní odraz těchto šperků.

Ke kampani vznikl i krátký film, na který se můžete podívat níže. Provází jej heslo „My Way, My Allure“ a hlas samotné herečky.

 

 

chanel.com

DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY CHANEL COCO CRUSH KEIRA KNIGHTLEY

Související články

Navždy odešla legenda v rukavičkách a tmavých brýlích, Karl Lagerfeld

Dnes, tedy 19. února, se Paříž a celý módní svět halí do černého hávu. V nemocnici na pařížském předměstí dnes naposledy vydechla legenda nejen oděvního průmyslu, nezapomenutelný a nenahraditelný Karl Lagerfeld. Zemřel ve věku 85 let.

 

Celý článek

Ruční výroba, kvalitní materiály a podpora vzdělanosti dětí z Kapverd, to je AMAMI fashion!

Při výběru obuvi a kabelek hrají hlavní roli tři nejdůležitější aspekty. Design, zpracování a kvalita. Když najdete symbiózu všech tří požadavků, máte vyhráno. A my ji našli.

Celý článek

Kruhy do uší slaví velkolepý návrat

Mezi horké favority šperkařských trendů na přehlídkách patří kruhy. Objevily se na převážné většině modelek v mnoha provedeních. Jak je nosit v roce 2019?

Celý článek

Český ples v Praze navštívil světově uznávaný dánský designér

Jannik Olander, známý designér a šperkař přijel do Prahy, aby byl součástí charitativní dražby zlatého šperku osázeného 300 diamanty.

Celý článek

Náramky z minerálů pro radost i pro pevné zdraví

Zajímavé barevné korálky se staly módní záležitostí. Náramky z minerálů potěší nejedno ženské oko a nemusí zůstat pouze u toho. Náramky nás nejen zdobí, ale mohou nám pomoci od různých nemocí či jiných neduhů.

 

Celý článek

18.století inspirovalo jarní Haute Couture Chanel přehlídku

Karl Lagerfeld zamířil pro nápady do minulosti. V čele s Madam Popmadour zasazenou ve slunné Itálii vytvořil moderní kolekci v luxusním zpracování s ohledem na časy dávno minulé.

Celý článek

Modelka Enikő Mihalik rybaří v české verzi časopisu Vogue

Námořní tematika včetně ryb, kachen a labutí provází lednové vydání časopisu Vogue.

Celý článek

Oblíbené šperky Meghan Markle jsou z Austrálie

Vévodkyně ze Sussexu si zamilovala unikátní zlaté šperky s perlami, které patří mezi nejvzácnější na světě. Podívejte se na nádherné náušnice a náhrdelník.

Celý článek