dnes je 25.01.2021 a svátek má Miloš

Snová kapitola Tisíce a jedné noci Petry Brzkové

Přidat na Seznam.cz
Tak jako každý, kdo už navštívil arabský svět, i Petra Brzková zcela podlehla jeho kouzlu, které ji pohltilo natolik, že si zde začala plnit svůj další sen. Jaký?

Arabský svět skýtá pro nás Evropany mnoho lákadel, mezi které jisto jistě patří celoročně přívětivé klima, které v našich zeměpisných šířkách zvláště během zimních měsíců tolik postrádáme. I proto tato luxusní destinace u řady Čechů, včetně známých tváří showbyznysu, rok co rok stoupá na ceně.

Tamní téměř neměnné slunné počasí, perfektní zázemí, nekonečně dlouhé písečné pláže a průzračné moře si tak v poslední době celkem hravě zamilovala i módní návrhářka Petra Brzková, která se konkrétně do Dubaje pravidelně vrací nejen z důvodu dokonalého relaxu, ale nyní i kvůli práci. Petra v oblíbené turistické destinaci pojí potřebné s užitečným. Plní si zde totiž i další ze svých snů, mezi něž spadá exotické focení minimálně jedné z jejích prvotřídních kolekcí společenských šatů, které u nás obléká nejedna známá tvář.

Jako bájná Šeherezáda i Petra Brzková začíná vyprávět další ze svých příběhů, který nám přibližuje prostřednictvím své tvorby zachycené na řadě profesionálních snímků. Se zatajeným dechem už se nemůžeme dočkat dalších, které budou jistě následovat.

 

Pro své první dubajské focení, Petra zvolila prostředí luxusní restaurace The Farm v Al Barari a pláž Al Mamzar Beach, kde před fotoaparátem Petřiny, dnes již „dvorní fotografky“ Karolíny Duschkové, stanula s noblesou jihoafrická kráska Julliet Aurelia Brown.

 

 

Foto: Karolína Duschková
Modelka: Julliet Aurelia Brown z Jihoafrické republiky
Vizáž: Radka Piskáčková
Šaty a styling: Petra Brzková

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI ČESKÁ MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA PETRA BRZKOVÁ KAROLÍNA DUSCHKOVÁ MÓDNÍ FOTOGRAFIE

Související články

Módní návrhář Miroslav Bárta: Doba covidová mi dala možnost poznat své hranice, své plány a cíle

I přes složitou situaci využívá český návrhář Miroslav Bárta aktuální chvíle k nové tvorbě. Jedním z hlavních projektů je spolupráce s Unicef a kostýmy pro baletní umělce. Hlavně se však nevzdává, bojuje za svůj obor a těší se, až budeme všichni plně zpět na scéně.

Celý článek

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek

MBPFW: Vanda Janda předvedla dramatické siluety i hravé barvy

Poslední přehlídkový den pražského týdne módy předvedla svou kolekci i čerstvě třiadvacetiletá návrhářka Vanda Janda. Při vytváření kolekce se inspirovala divami, které ji nejvíce inspirují, a především pak svou babičkou Alicijou. 

Celý článek

Československý ples, kouzelná noc v obecním domě

Vyvrcholení plesové sezóny si nenechaly ujít významné osobnosti z kultury, vědy, sportu ani z podnikatelské sféry. Sedmý ročník Česko-Slovenského plesu v pražském Obecním domě zářil všemi barvami a kypřil přepychem. 

Celý článek

Kolekce Max Mara Pre-fall 2020 inspirovaná průkopnicí rocku Debbie Harry

Debbie Harry, zpěvačka, která změnila americký rock, se stala inspirací pro novou kolekci Max Mara pre-fall. Inspiroval se jí návrhář a kreativní ředitel značky Ian Griffith.

Celý článek

Košice Fashion Week s Jitkou Klett

Už 5. rokem se konala Košice Fashion Week, která tímto potvrzuje status mimořádně úspěšné události. Zúčastnila se jí i nadaná módní návrhářka Jitka Klett. Košice Fashion Week představuje aktuální kolekce špičkových návrhářů i mladých talentů.

Celý článek

Zajímavosti o značce: Gucci

Když míníme vysokou módu, značka Gucci je jednou z neodmyslitelných částí tohoto nablyštěného světa. Jak se taková legendární ikona zrodila? Kdo stojí za jejím úspěchem?

Celý článek

Designerské sponky do vlasů jsou největším must-have doplňkem sezony

Sponky do vlasů nejsou ničím novým. Oblíbený trend devadesátých let se v minulých sezonách vrátil a jeho obliba stále trvá. Nyní se vyplatí zainvestovat do dražších designerských kousků. 

Celý článek