dnes je 21.09.2017 a svátek má Matouš

Soustředění finalistů soutěže Muž roku 2017 v lázních Dolní Lipová

Dvanáctka finalistů celostátní soutěže Muž roku 2017 se sešli ve Schrothových lázních v Dolní Lipové. V nádherné přírodě na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor se vybraní pánové připravovali na finále soutěže o nejkrásnějšího muže České republiky.

Adepti na titul se měli během čtyřdenního pobytu blíže poznat, nacvičit společné choreografie na finálové vystoupení, podstoupit jazykový test, projít kurzem rétoriky a nazkoušet obleky od proslulé firmy Bernhardt a osvědčené spodní prádlo značky  DMXGear. Kurz řečnictví a rétoriky absolvovali mladí muži u mistra mluveného slova, herce Jana Přeučila. Kluci zhluboka dýchali, kroutili ústy, potýkali se s jazykolamy a rady Jana Přeučila si pečlivě zapisovali do paměti.

Ve spolupráci se starostou Dolní Lipové upořádali pořadatelé soutěže Muž roku koncert, který uváděla primácká moderátorka Lenka Špillarová, vystoupili zpěváci Daniela Šinkorová, Marcela Březinová, Marian Vojtko a zazpívat přijel několik písniček i zpěvák Sámer Issa. Své umění předvedl i Felix Slováček ml. „Na Muže roku jezdím rád. Letošní kluky jsem si moc neprohlížel, protože na kluky nejsem. Spíš bych omrkl nějaké modelky,“ smál se mladý Slováček. Na soustředění dorazila s rodiči i mladá zpěvačka a herečka Nelly Řehořová, která se pravidelně Muže roku zúčastňuje. Finalisty přijela podpořit také dlouholetá patronka soutěže Kateřina Kornová a nově mladá herečka Štěpánka Fingerhutová.

Návštěva místního Faunaparku byla hezkým zpestřením programu soustředění soutěže Muž roku 2O17. Přestože ussurijský tygr budil respekt, kluci neodolali a velkou šelmu nakrmili. Nejodvážnější byla ale miska Andrea Bezděková, která do tygří klece vlezla a šelmu si pohladila.

Finálový večer 18. ročníku soutěže Muž roku 2017 se bude konat 25. srpna v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě. Český vítěz Muže roku 2017 poletí reprezentovat Českou republiku na soutěž Mister International. Další vítězové poletí na Mister Global, Mister Universe.

O vítězství v soutěži Muž roku 2017 budou usilovat tito finalisté:

1. Tomáš Pospiš - Fitness trenér, 25 let, Ladná
2. Matěj Šindelář - student, 24 let, Kolín
3. Petr Koukal - Fitness trenér, 29 let, Roudnice nad Labem
4. Marek Kafka - Trenér plavání, 24 let, Praha 

5. David Jaček - kadeřník, 20 let, Nové Město nad Metují,
6. Michal Žůrek - Advokátní koncipient, 28 let, Brno,
7. Jakub Klíma - student, 21 let, Chomutov,
8. Mikuláš Focko - student, 20 let, Praha,
9. Čestmír Kučera - Kontrolor kvality, 26 let,
10. Marek Voříšek - student, 23 let, Poděbrady,
11. Roman Hein - Fitness trenér, 23 let, Praha,
12. Matyáš Hložek - Osobní trenér, 23 let, Praha,

 

MUŽ ROKU 2017 FINALISTÉ NEJKRÁSNĚJŠÍ MUŽ SOUTĚŽ ČESKÝ VÍTĚZ CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽ

Související články

Tělové scruby od MARKA dají vaší pokožce, co potřebuje

Jaká vůně je ta NEJ? Kokos, káva, citrus, čokoláda nebo máta? Nebo všechny? Tělové scruby však nejsou jen o dokonalých vůních, ale především o účincích!

Celý článek

Mužem roku 2017 se stal Matyáš Hložek

18. ročník soutěže v mužské kráse nám přinesl výsledky. Vítězem se stal třiadvacetiletý osobní trenér Matyáš Hložek. 

Celý článek