dnes je 26.05.2020 a svátek má Filip

Spalující plamenný žár v podání Blanky Matragi

Přidat na Seznam.cz
To je ovšem jen jeden ze čtyř přírodních živlů, které zcela pohltí kompletní, právě vznikající kolekci světoznámé návrhářky.

Oheň, voda, vzduch a země. Čtveřice základních přírodních živlů, jejichž neovladatelnou a často ničivou sílu se rozhodla zkrotit světoznámá návrhářka s českými kořeny Blanka Matragi, zcela pohltí autorčinu nejnovější kolekci, která za necelý půlrok spatří světlo světa.

Tento okamžik tak logicky zaujímá čestné místo v našem kalendáři plném toho nejzajímavějšího, co svět módy v letošním roce přinese. Už teď se ale další velkolepé Fashion Show Blanky Matragi, která se uskuteční 11. 11. 2016 v Obecním domě, nemůžeme dočkat. Proto jsme se rozhodli do právě vznikající kolekce ELEMENTS zčásti nahlédnout alespoň prostřednictvím fotografií, zachycujících designérku se svým týmem v plném pracovním nasazení, které v posledních měsících panuje v jejím bejrútském studiu.

 

Na skok v Praze

Přestože má Blanka Matragi plné ruce práce, aby dodržela termín oficiálního představení celé kolekce, objevila se na pár dní v Praze, v jejímž samotném centru si udělala čas i na své fanoušky a obdivovatele, které opět provedla svou neuvěřitelnou tvorbou, nad kterou se snad každému doslova tají dech.

 

Chápejte, že u této příležitosti nemohla chybět ani naše redakce, jíž v prostorách Obecního domu velmi obratně zastoupila naše milá kolegyně Dominika Býmová, která neváhala vzít do ruky mikrofon a po boku módní ikony vystoupit před kamerou. Co dalšího nám paní Blanka o kolekci ELEMENTS samotné a zvláště pak o jednom z přírodních živlů, na kterém právě v těchto dnech usilovně pracuje, prozradila, se dozvíte v následujícím videu.


 

Přidat na Seznam.cz
BLANKA MATRAGI ELEMENTS MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA FASHION DAYS BY DOMINIKA NOVÁ KOLEKCE

Související články

Reebok a Victoria Beckham již potřetí

Rok se s rokem sešel a my vám opět oznamujeme, že vznikla další, již třetí kolekce sportovní značky Reebok ve spolupráci s Victorií Beckham. A opět je z čeho vybírat.

Celý článek

Blanka Matragi: Luxusní povlečení od světoznámé návrhářky se stane klenotem vaší ložnice

Také milujete ten pocit, zachumlat se do čerstvě povlečené peřiny? S limitovanou edicí povlečení módní návrhářky Blanky Matragi se vám bude usínat o to lépe. Povlečení navíc odráží čtyři elementy – vodu, oheň, zemi a vzduch.  

Celý článek

Československá návrhářka Jitka Klett odstartovala rok 2020 v Karibiku

O Jitce Klett je známé, že ráda cestuje a hledá inspiraci v zahraniční. A také, jak lépe si osladit začátek nového roku než dovolenou na jednom z Karibských ostrovů.

Celý článek

Speciální edice tenisek Stella McCartney a Adidas Stan Smith

Kdo by neznal legendární model tenisek Adidas Stan Smith. Za pár dní bude v prodeji další z modelů, který vznikl ve spolupráci se Stellou McCartney. Čím že je tento model tak speciální?

Celý článek

Značka Polo Ralph Lauren vytvořila unikátní ekologické dresy pro US Open 2019 a 2020

Ralph Lauren vytváří dresy na US Open již od roku 2005. Letošní a příští ročník však bude velmi unikátní. Ralph Lauren se totiž rozhodl držet krok s udržitelností. V roce 2020 budou dresy vyrobené z obalů na tenisáky, spotřebované v letošním turnaji.

Celý článek

Jakub Voráček tváří nové kolekce Nike Prague X Rehab: „RESIST CONFORMITY“

Značka Project Rehab založená Kateřinou Maršounovou si letos užívá další speciální spojení se sportovní značkou Nike Prague. Nová kolekce Resist Conformity reprezentovaná jednou z největších hvězd ledního hokeje vyzývá k osobnímu postoji každého z nás.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Nová kolekce Burberry ve spolupráci s Vivienne Westwood právě dorazila

Luxusní kolekce s punkovým nádechem je unisex. Na kampani se podílela i legendární Kate Moss!

Celý článek