dnes je 18.04.2021 a svátek má Valérie

Spalující plamenný žár v podání Blanky Matragi

Přidat na Seznam.cz
To je ovšem jen jeden ze čtyř přírodních živlů, které zcela pohltí kompletní, právě vznikající kolekci světoznámé návrhářky.

Oheň, voda, vzduch a země. Čtveřice základních přírodních živlů, jejichž neovladatelnou a často ničivou sílu se rozhodla zkrotit světoznámá návrhářka s českými kořeny Blanka Matragi, zcela pohltí autorčinu nejnovější kolekci, která za necelý půlrok spatří světlo světa.

Tento okamžik tak logicky zaujímá čestné místo v našem kalendáři plném toho nejzajímavějšího, co svět módy v letošním roce přinese. Už teď se ale další velkolepé Fashion Show Blanky Matragi, která se uskuteční 11. 11. 2016 v Obecním domě, nemůžeme dočkat. Proto jsme se rozhodli do právě vznikající kolekce ELEMENTS zčásti nahlédnout alespoň prostřednictvím fotografií, zachycujících designérku se svým týmem v plném pracovním nasazení, které v posledních měsících panuje v jejím bejrútském studiu.

 

Na skok v Praze

Přestože má Blanka Matragi plné ruce práce, aby dodržela termín oficiálního představení celé kolekce, objevila se na pár dní v Praze, v jejímž samotném centru si udělala čas i na své fanoušky a obdivovatele, které opět provedla svou neuvěřitelnou tvorbou, nad kterou se snad každému doslova tají dech.

 

Chápejte, že u této příležitosti nemohla chybět ani naše redakce, jíž v prostorách Obecního domu velmi obratně zastoupila naše milá kolegyně Dominika Býmová, která neváhala vzít do ruky mikrofon a po boku módní ikony vystoupit před kamerou. Co dalšího nám paní Blanka o kolekci ELEMENTS samotné a zvláště pak o jednom z přírodních živlů, na kterém právě v těchto dnech usilovně pracuje, prozradila, se dozvíte v následujícím videu.


 

Přidat na Seznam.cz
BLANKA MATRAGI ELEMENTS MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA FASHION DAYS BY DOMINIKA NOVÁ KOLEKCE

Související články

Talentovaná módní návrhářka Zuzana Osako představuje novou kolekci jaro/léto 2021

Tradice letos nejen v modré. Oděvní návrhářka a ilustrátorka prostě miluje český folklor a historii. Svou novou kolekci šatů tentokrát oživila o modrou barvu.

Celý článek

Designérská kolekce značky H&M v podání Simone Rocha

Léta oblíbená a jedna z nejočekávanějších kolekcí roku. Designérská kolekce značky H&M letos vznikla ve spolupráci s irskou designérkou Simone Rocha.

Celý článek

CARTIER PŘEDSTAVUJE NOVOU KABELKU DOUBLE C DE CARTIER

Krásná a minimalistická. Tak lze popsat novou kabelku Double C de Cartier. Má praktický, přesto luxusní tvar s kovovou sponou zdobenou barevným lakem. Dostupná je v několika barevných odstínech. Tak kterou si vyberete?

Celý článek

Maximalistický luxus s kapkou vášně pro hory. To je spolupráce Gucci a The North Face

Extravagantní outdoorový piknik. Přesně tak si představte novou kolekci, která vznikla ve spolupráci značky Gucci a The North Face. 

Celý článek

Šárka Strnadová a její nová kolekce: BABY OR LADY

Česká designérka Šárka Strnadová nyní přichází se svou kolekcí BABY OR LADY. Je nabitá tradicí a ženskou silou bez rozdílu věku nebo tělesných proporcí. Za nás se jedná o symbol tohoto léta.

Celý článek

Reebok a Victoria Beckham již potřetí

Rok se s rokem sešel a my vám opět oznamujeme, že vznikla další, již třetí kolekce sportovní značky Reebok ve spolupráci s Victorií Beckham. A opět je z čeho vybírat.

Celý článek

Blanka Matragi: Luxusní povlečení od světoznámé návrhářky se stane klenotem vaší ložnice

Také milujete ten pocit, zachumlat se do čerstvě povlečené peřiny? S limitovanou edicí povlečení módní návrhářky Blanky Matragi se vám bude usínat o to lépe. Povlečení navíc odráží čtyři elementy – vodu, oheň, zemi a vzduch.  

Celý článek

Československá návrhářka Jitka Klett odstartovala rok 2020 v Karibiku

O Jitce Klett je známé, že ráda cestuje a hledá inspiraci v zahraniční. A také, jak lépe si osladit začátek nového roku než dovolenou na jednom z Karibských ostrovů.

Celý článek