dnes je 21.01.2021 a svátek má Běla

Splní každé e-přání: dárková karta do Centra Černý Most je letos poprvé k zakoupení on-line

Přidat na Seznam.cz
Dárková karta, kterou bylo dosud možné pořídit jen v Centru Černý Most, je nově součástí on-line nabídky populárního e-shopu Mall.cz. Limitovanou vánoční edici dárkové karty si tak nyní zákazníci mohou objednat kdykoli z pohodlí domova a svým blízkým darovat to, co doopravdy chtějí nebo potřebují.

Elegantní a praktická

Speciálně pro ty, kteří si každoročně lámou hlavu nad vhodnými vánočními dárky, může být dárková karta Centra Černý Most tím pravým řešením. Spolehlivě potěší blízké s přísně vytříbeným vkusem stejně jako ty, kteří o svých vánočních přáních obvykle mlčí. S kartou je totiž možné nakoupit ve všech z téměř 200 obchodů a restaurací Centra Černý Most: od světoznámých módních značek a prodejců sportovního vybavení nebo kosmetiky po klenotnictví i domácí potřeby. Její široké využití je navíc doplněno o moderní vánoční design a stylové balení s prostorem pro osobní věnování.

Pohodlný nákup on-line a platnost až rok

Dárková karta ve speciální vánoční edici bude od poloviny listopadu k dispozici na Mall.cz a její nákup funguje jako každá jiná objednávka z e-shopu. Po vyplnění všech údajů a připsání platby je karta na zákazníkovu adresu doručena zhruba za 2 pracovní dny. Současný omezený provoz centra vlivem vládních nařízení její využití nijak neomezí. Platnost dárkové karty je totiž až jeden rok od data objednání. Vyrazit s ní na nákupy tak bude možné ihned, jakmile to situace dovolí.

„Chceme vyjít vstříc našim zákazníkům, kteří si speciálně vánoční edice našich karet velmi oblíbili jako praktický a univerzální dárek pro své blízké. Pokud se on-line varianta prodeje dárkových karet osvědčí, rádi v ní budeme pokračovat i po skončení vánočních svátků. V nabídce Mall.cz máme aktuálně karty v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč a 2 000 Kč,“ doplňuje Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most.

Platit s ní je jednoduché a přehledné

Použití dárkové karty funguje jako u běžné platební karty. Karta ovšem nemá PIN a není bezkontaktní, při platbě ji ale stačí projet magnetickou čtečkou. Kartu je možné použít jak k úhradě zboží o vyšší hodnotě, než je hodnota dárkové karty, tak i k několika různým transakcím po celou dobu trvání její platnosti. Zákazník tak není hodnotou karty nijak omezen. Další výhodou je možnost kontrolovat aktuální stav kreditu na kartě pomocí SMS služby. Zasláním registrační SMS je zákazník automaticky informován o každé uskutečněné platbě pomocí dárkové karty. Aktuální výši kreditu je také možné kontrolovat přímo na webových stránkách centra.

 

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD MALL.CZ CENTRUM ČERNÝ MOST ONLINE NAKUPOVÁNÍ DÁRKOVÁ KARTA VÁNOCE 2020

Související články

Online móda jde opět vpřed, jaké internetové obchody vedou?

V dnešní nelehké době nemůžeme vědět, co očekávat, jedno je ale jisté, bez online světa se neobejdeme! Samá opatření, zavírání a bankroty. Jaká je cesta ven? Jedině online prostředí.

Celý článek

Co jste nevěděli o oblíbených vánočních klasikách

Sváteční pohoda je tu a s ní i neodmyslitelné vánoční klasiky s legendárními hláškami. Za filmovým plátnem se ale skrývají věci, které jste o vašich oblíbených vánočních filmech netušili. Zpracovali jsme pro vás pikantní zajímavosti ze zákulisí...

Celý článek

Kapr nejen na Vánoce: sladkovodní ryby jako součást zdravého jídelníčku

Blíží se Štědrý den a mnoho domácností si jej neumí představit bez tradiční štědrovečerní večeře - smažený kapr s bramborovým salátem. Večeře sice tradiční, ale nutričně plná prázdných kalorií. Sladkovodní ryby jako takové jsou přitom podle odborníků zdravější než některé ryby mořské.

Celý článek

Vánocemi to rozhodně nekončí!

Mysleli jste si, že máte vyhráno a společně s Vánocemi skončilo i intenzivní uklízení? Úklid nikdy nekončí. Naštěstí s novým tyčovým vysavačem Rowenta X-Force Flex 11.60 AQUA se budete divit, jak jde úklid pěkně od ruky a mnohem snáz. Užijte si každou chvilku!

Celý článek

Sháníte dárek na poslední chvíli? Máme pro vás 5 tipů na dárky pro ženy i muže

Letošní Vánoce jsou tu snad ještě dřív než ty předešlé. Nemáte nakoupené všechny dárky a lámete si hlavu, co pořídit? V našem článku najdete užitečné tipy, které určitě využijete. Čtěte dál.

Celý článek

Jaké jsou letošní trendy Vánoc?

Vánoční dekorace, ozdoby a krásná atmosféra. I když letošní Vánoce budou jiné, než jsme všichni zvyklí, tak přichází krásné období plné radosti, prvního sněhu a dobrého jídla. Jaké letošní barvy zvítězily a co si nesmíte nechat ujít?

Celý článek

Domácí pohodlíčko aneb dupačky pro dospělé - ideál letošního vánočního dárku

Blíží se Vánoce a s ním i hon na vánoční dárky. Letos je všechno trochu jiné. Většina z nás musela letošní rok strávit převážně v našich domovech. Pohodlí je a bude pro nás velmi důležité a my vám poradíme, jak jej můžete darovat pod stromeček svým blízkým i sami sobě.

Celý článek

Dárky, se kterými letos potěšíte své blízké

Vánoční dárky letos budeme asi řešit hlavně online. A vlastně, proč ne? Užijte si nakupování z pohodlí domova. My vám to alespoň trochu usnadníme. Dali jsme dohromady více jak 20 tipů na vánoční dárky, se kterými letos určitě potěšíte své blízké.

Celý článek