dnes je 09.05.2021 a svátek má Ctibor

Splní každé e-přání: dárková karta do Centra Černý Most je letos poprvé k zakoupení on-line

Přidat na Seznam.cz
Dárková karta, kterou bylo dosud možné pořídit jen v Centru Černý Most, je nově součástí on-line nabídky populárního e-shopu Mall.cz. Limitovanou vánoční edici dárkové karty si tak nyní zákazníci mohou objednat kdykoli z pohodlí domova a svým blízkým darovat to, co doopravdy chtějí nebo potřebují.

Elegantní a praktická

Speciálně pro ty, kteří si každoročně lámou hlavu nad vhodnými vánočními dárky, může být dárková karta Centra Černý Most tím pravým řešením. Spolehlivě potěší blízké s přísně vytříbeným vkusem stejně jako ty, kteří o svých vánočních přáních obvykle mlčí. S kartou je totiž možné nakoupit ve všech z téměř 200 obchodů a restaurací Centra Černý Most: od světoznámých módních značek a prodejců sportovního vybavení nebo kosmetiky po klenotnictví i domácí potřeby. Její široké využití je navíc doplněno o moderní vánoční design a stylové balení s prostorem pro osobní věnování.

Pohodlný nákup on-line a platnost až rok

Dárková karta ve speciální vánoční edici bude od poloviny listopadu k dispozici na Mall.cz a její nákup funguje jako každá jiná objednávka z e-shopu. Po vyplnění všech údajů a připsání platby je karta na zákazníkovu adresu doručena zhruba za 2 pracovní dny. Současný omezený provoz centra vlivem vládních nařízení její využití nijak neomezí. Platnost dárkové karty je totiž až jeden rok od data objednání. Vyrazit s ní na nákupy tak bude možné ihned, jakmile to situace dovolí.

„Chceme vyjít vstříc našim zákazníkům, kteří si speciálně vánoční edice našich karet velmi oblíbili jako praktický a univerzální dárek pro své blízké. Pokud se on-line varianta prodeje dárkových karet osvědčí, rádi v ní budeme pokračovat i po skončení vánočních svátků. V nabídce Mall.cz máme aktuálně karty v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč a 2 000 Kč,“ doplňuje Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most.

Platit s ní je jednoduché a přehledné

Použití dárkové karty funguje jako u běžné platební karty. Karta ovšem nemá PIN a není bezkontaktní, při platbě ji ale stačí projet magnetickou čtečkou. Kartu je možné použít jak k úhradě zboží o vyšší hodnotě, než je hodnota dárkové karty, tak i k několika různým transakcím po celou dobu trvání její platnosti. Zákazník tak není hodnotou karty nijak omezen. Další výhodou je možnost kontrolovat aktuální stav kreditu na kartě pomocí SMS služby. Zasláním registrační SMS je zákazník automaticky informován o každé uskutečněné platbě pomocí dárkové karty. Aktuální výši kreditu je také možné kontrolovat přímo na webových stránkách centra.

 

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD MALL.CZ CENTRUM ČERNÝ MOST ONLINE NAKUPOVÁNÍ DÁRKOVÁ KARTA VÁNOCE 2020

Související články

JAK SE STÁT NÁVRHÁŘKOU KOŽENÉ KABELKY NA MÍRU

Chcete si navrhnout vlastní kabelku? Zvolte si tvar, materiál i doplňky a staňte se tak na chvíli módními návrháři.

Celý článek

Minimalistické šperky Eline Rosina

Každá žena si zaslouží kvalitní šperk. Bez ohledu na věk, styl nebo rozpočet. Takový šperk, který podtrhne její osobnost a zapíše se do paměti každému, kdo jej spatří.

Celý článek

Značka Krups představuje zbrusu nový kávovar

Značka Krups představuje zbrusu nový kávovar, který rozzáří vaši kuchyň a rozvibruje vaši duši… Jakýkoli plnoautomatický kávovar z řady Krups Intuition EA87 připraví kávu snad lepší, než na jakou chodíváte do vaší oblíbené kavárny, k tomu za pár okamžiků, naprosto podle vaší chuti i dalších smyslů.

Celý článek

Móda ve sportovním stylu, srovnání Puma a New Balance

Modelky, milovnice módy, blogerky, udávající trendy a nadšenkyně sportovního životního stylu sdílejí vášeň pro sportovní obuv. A nejen ony. Pohodlné tenisky jsou již několik sezón největším módním hitem. Také sníte o pohodlném oblečení pro každou příležitost? Investujte do módní sportovní obuvi New Balance nebo Puma.

Celý článek

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek

TRACE COLLECTIVE JE ZÁŘNÝM PŘÍKLADEM LUXUSNÍ UDRŽITELNÉ MÓDY

Trace Collective je značka, která se do posledního detailu snaží být co nejvíc šetrná k přírodě, aniž by utrpěla estetická funkce oblečení.

Celý článek

Online móda jde opět vpřed, jaké internetové obchody vedou?

V dnešní nelehké době nemůžeme vědět, co očekávat, jedno je ale jisté, bez online světa se neobejdeme! Samá opatření, zavírání a bankroty. Jaká je cesta ven? Jedině online prostředí.

Celý článek

Co jste nevěděli o oblíbených vánočních klasikách

Sváteční pohoda je tu a s ní i neodmyslitelné vánoční klasiky s legendárními hláškami. Za filmovým plátnem se ale skrývají věci, které jste o vašich oblíbených vánočních filmech netušili. Zpracovali jsme pro vás pikantní zajímavosti ze zákulisí...

Celý článek