dnes je 19.09.2021 a svátek má Zita

Sportovní jarní kolekce DYNE 2018 přinesla na světlo fenomén tapeování

Přidat na Seznam.cz
Pánové, sháníte inspiraci, jak sportovní módu nosit i do města? Značka Dyne ví, jak na to! A v jarní kolekci 2018 vám to ráda ukáže!

Hned na úvod: co že vlastně znamená název Dyne? Odvozenina od řeckého slova dynamis, které představuje sílu a moc. To vysvětluje, jakou módu můžete také očekávat. Pánská jarní kolekce 2018 stojí na světlých technických materiálech a na průsvitné bílé a tenké šedé, které proplétají černé detaily. Na nohu model obul sportovní tenisky, které lehce připomínají ikonické Nike AirMax, postrádají však podstatnou vzduchovou bublinu.

Dyne však zašla dál než k uvedení barevné i neutrální sportovní módy. Na světlo přinesla trend posledních let - tapeování. Barevnými kinesiologickými páskami polepila modelova lýtka, stehna i krk. Některé umístění tapů je správné, některé jen na okrasu. Společně s četným tetováním a kombinováním vícero sportovních kousků dohromady se stylistům značky podařilo vyvolat iluzi opravdových sportovců s módním vkusem. Nebo alespoň předat inspiraci normálním mužům, kteří si do teď mysleli, že sportovní bunda je jen na sport...

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
PÁNSKÁ MÓDA SPORTOVNÍ KOLEKCE JARO 2018 DÝNĚ TAPE PÁNSKÉ OUTFITY

Související články

ZALANDO PŘEDSTAVUJE PRVNÍ ČESKOU KAMPAŇ ZAMĚŘENOU NA PÁNSKOU MÓDU. NECHYBÍ V NÍ ZNÁMÉ ČESKÉ TVÁŘE

Konečně kampaň zaměřená pouze na muže! V popředí se známými českými osobnostmi. Ve stylovém hávu. Tohle se vám prostě bude líbit!

Celý článek

ZALANDO STARTUJE NOVOU DESIGNER KAMPAŇ „LUXUS PODLE VAŠICH PŘEDSTAV“ ZAMĚŘENOU NA SEBEVYJÁDŘENÍ A INDIVIDUALITU

Nová kampaň je inovativním digitálním zážitkem, který spojuje svět TikToku s interaktivním filmem a zve zákazníky do nového světa luxusu charakterizovaného proměnlivostí, sebevyjádřením a inkluzí.

Celý článek

Šetřete vodu v námořnickém tričku Vodáci od Bohempia

Česká značka Bohempia přichází s novou limitovanou kolekcí triček s názvem Vodáci, která vznikla proto, abychom se zamysleli nad spotřebou vody v našich domácnostech, ale především v našich šatnících.

Celý článek

Jak vytvořit šatník hodný skutečné sneakerhead? Poznejte SneakerStudio!

Pokud patříš k fanouškům streetstyle’u a sníš o skříni plné vysoce kvalitních produktů v městské estetice, musíš navštívit obchod SneakerStudio! Je to dokonalá volba pro každého milovníka pouliční estetiky.

Celý článek

Letní kolekce módního domu Fendi je na vlně pozitivní energie

Letní, z velké částí plážová kolekce Vertigo italského módního domu Fendi vznikla ve spolupráci s newyorskou vizuální umělkyní Sarah Coleman.

Celý článek

Kolekce RE.GEN značky PUMA je vyrobená z recyklovaných materiálů a textilního odpadu

Dát druhý život textilu, který je pro většinu už nepoužitelný, je úžasným způsobem, jak regenerovat nepotřebný odpadní materiál. Kolekce je inspirovaná myšlenkou znovuvyužití něčeho, co již zaniklo.

Celý článek

Bella Hadid a Cindy Bruna v popředí PRIDE kolekce Michael Kors 2021

Červen je měsícem, kdy návrháři i osobnosti celého světa podporují Hnutí za svobodu homosexuálů, tzv. LGBTIQ komunitu. Michael Kors k této příležitosti připravil velmi rozmanitou kolekci.

Celý článek

Tiffany představilo novou kolekci zásnubních prstenů pro muže

Poprvé ve své 184leté historii představuje Tiffany & Co unikátní kolekci zásnubních prstenů pro muže. Nový sociální trend totiž velí - o ruku mohou být požádáni i muži.

Celý článek