dnes je 24.09.2020 a svátek má Jaromír

Sportujte skvěle upravená

Přidat na Seznam.cz
Pokud se chystáte na fitcentra nebo běhat a jste si jistá, že se bez nalíčení neobejdete, nemělo by být líčení příliš nápadné. Zároveň by mělo ten sportovní nápor vydržet.

Jelikož při sportu často zrudnete a zpotíte se, mělo by být nalíčení kvalitní.

Na obličej byste si nejprve měla nanést kvalitní krém a přes něj make-up, nejlépe voděodolný. Pudr a tvářenku si vezměte s sebou, abyste mohla po sportování poopravit škody. S pudrem však opatrně. Přepudrovaná pleť vypadá dobře na umělém osvětlení, na denním světlu je to však horší. Pudr stahuje pleť a zvýrazňuje vrásky. Proto ho používejte jen na střední části obličeje, čelo a bradu. Vynecháte špičku nosu. Zachováte tak přirozený vzhled a zbytečně si nezploštíte rysy. K nanášejí je ideální velký štětec, který zaručí rovnoměrné rozetření.

Řasenka je základ a dodá vašemu pohledu na intenzitě. Lépe vypadají jemně nalíčené, rozdělené a nahoru natočené řasy než slepené štětiny. Nejdříve zvýrazněte horní řasy, počkejte, až barva zaschne a poté naličte dolní řasy. Řasenku byste měla také volit voděodolnou, i přesto, že se špatně odličuje. Je lepší mít jistotu, že se ani při vysokém sportovním nasazení nerozmaže. Hitem jsou i bezbarvé vyživovací řasenky, které dodají řasám sílu, ale nepokryjí je nánosem barvy. Což se při sportu může hodit.

Stíny bych volila v jemnějších barvách. Určitě nic nezkazíte bílou nebo světle růžovou barvou. Pokud jste zastánkyní očních linek, volila bych klasickou černou barvu nebo hnědou. Hnědé oční linky působí jemnějším dojmem než ty černé.

Na rty bych použila bezbarvý lesk. Můžete také vyzkoušet lehce barevně tónované lesky či balzámy na rty. Ty dodají vašim rtům výživu, hydrataci a jemný lesk. Takto nalíčená může vyrazit za sportem. Ve sportovním úboru vypadá hezky bronzová barva. Proto byste měla čas od času navštívit solárium nebo použít samoopalovací krém.

Přidat na Seznam.cz
KOSMETIKA LÍČENÍ ŘASENKA PUDR MAKE-UP ŘASY STÍNY OČNÍ LINKY SPORT RTY BALZÁM LESK SOLÁRIUM SAMOOPALOVACÍ KRÉM

Související články

Značka Estée Lauder po obvinění z rasismu stahuje určité produkty z prodeje

Značka Estée Lauder stahuje z prodeje a znovu reviduje veškeré své produkty. Děje se tak v souvislosti s obviněním, že některé produkty jsou rasistické. Kritika míří především na zesvětlovací kosmetické produkty.

Celý článek

Jak vybrat perfektní krém na obličej bez kosmetičky

Jednoduchý, užitečný a nezbytný kosmetický přípravek, který by neměl chybět v žádné kosmetické taštičce, to je pleťový krém. Na výběr je takřka z nekonečného množství druhů, v široké nabídce je někdy takřka nemožné se zorientovat.

Celý článek

Manikúra pro muže - nový pánský trend, který nás v Evropě teprve čeká

Začalo to holením, vytrháváním obočí a masážemi pokožky. Muži se chtějí starat sami o sebe a civilizace jim to umožňuje. Teď přichází pánský svět s dalším trendem - pánskou manikúrou.

Celý článek

Jak přivést letní líčení k dokonalosti

V létě sice některé vrstvy make-upu odkládáme, ale zároveň potřebujeme své pleti dodat dostatečnou hydrataci a ochranu. Přinášíme výběr pěti produktů, které vám toto léto perfektně poslouží.

Celý článek

Jak docílit přirozeného obočí

Obočí. Jedno velké téma, které rozdělí ženy minimálně na dvě skupiny. Ty, které ho řeší a ty, které se o jeho úpravu vůbec nezajímají. My vám ukážeme několik jednoduchých triků, a hlavně skvělé produkty, se kterými budete chtít vaše obočí upravovat každý den. Dokonalé obočí totiž dokáže divy.

Celý článek

Letní beauty novinky

Léto je tady! A my vám přinášíme několik kosmetických novinek, které rozhodně stojí za vyzkoušení. 

Celý článek

Nejlepší produkty na odlíčení

Odstranění make-upu a nečistot je jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť. Vybrali jsme proto několik produktů na odlíčení, které si určitě zamilujete stejně jako my.

Celý článek

Zakoupením charitativní pohlednice uděláte hned trojnásobnou radost

Protipandemická opatření se rozvolňují, v centru mediální pozornosti se ocitají nejen covidová témata, mimořádná vlna solidarity a empatie se zvolna rozpouští v proudu všednodenních starostí. Ovšem stále existují lidé, kteří potřebují pomoc a podporu.

Celý článek