dnes je 09.08.2022 a svátek má Roman

Spousta lesku a žluté – pořiďte si glamour obývák!

Přidat na Seznam.cz
Glamour obývák, to je spousta zrcadel na všem, kde to je jen trochu možné

Vytvořte si čerstvý a sofistikovaný životní prostor. Okouzlující zrcadlová místnost s jasnými povrchy a vkusnými doplňky v odstínu žluté barvy. Bytové zařízení včetně pohovek a podložek doplňují zrcadla a dřevěná podlaha v odstínu tmavého mahagonu. Pro dosažení většího efektu umístěte do místnosti zrcadla. Zrcadlový nábytek, rámy a police.

Barevné schéma
Zaměřte se zejména na teplé odstíny žluté barvy, které vám vnesou do místnosti kus slunce. Záclony volte raději také v odstínu žluté, pokud trváte na jejich bílé barvě, opatřete je alespoň žlutými nášivkami, které jejich barvu trochu zmírní.

Krb
Zapomeňte na běžné krby, které jsou již okoukané a vašemu glamour obýváku by příliš na kráse nepřidaly. Pořiďte si krb z netradičního materiálu a tím je jak jinak než opět zrcadlo. Tento neobvyklý prvek vnese do vašeho obýváku nevšednost a perspektivu. Pro lepší představu je přiložen obrázek zrcadlového krbu.

Výšivkové obrazy
Obrazy z tkaniny opatřené zajímavou výšivkou. To je to pravé pro váš glamour obývák. Pověste je na zdi místnosti a rázem tak vytvoříte rozpor mezi jednotlivými zrcadly.

Rámy obrazů 
Zrcadlové rámy obrazů zvýrazněte osvětlením, které umístíte přímo nad ně. Tento efekt vytváří velmi zajímavé ohnisko v celém pokoji.

Doplňky
Nebojte se rozzářit úplně celý pokoj a vyberte si bytové doplňky právě takové, které budou doplňovat „zrcadlové“ téma. Na fotografii je vidět lampa, která dokonale ladí s atmosférou celého glamour obýváku.

Použití zrcadel
Zrcadla zobrazují příběh, který se odehrává přímo před nimi. Dokáží vnést do místnosti novou perspektivitu a vytvářet závratné obrazy. 

 

Zdroj fotografií: Bbc.co.uk

Přidat na Seznam.cz
DŮM A ZAHRADA ZRCADLO BYTOVÉ DOPLŇKY OBÝVÁK ZRCADLA OBRAZY KRB

Související články

Černá a bílá v interiéru – dokonalá kombinace pro 21. století

Minimalistický styl je v současné době velmi trendy. Ať už sáhnete po nábytku, kterého je poskrovnu nebo po minimalistických odstínech barev, budete in a módní. V našem článku se dozvíte, proč je kombinace nestárnoucí klasiky - černé a bílé, pro vás dokonalá a proč vsadit na tyto barvy, jestliže právě chystáte rekonstrukci vašeho domova nebo stěhování.

Celý článek

Bytové doplňky: Jak jednoduše a levně oživit váš domov

Posledních pár měsíců jsme trávili doma mnohem více času než kdykoli předtím, a tak spousta z nás začala o svůj domov mnohem více pečovat. Zvelebovat a upravovat.

Celý článek

Marketing módních značek jako nejlepší přítel klasického umění

Moderní reklama se stále častěji prolíná s uměleckým světem. Zvláště marketéři, pracující pro velké francouzské či italské módní domy, se s oblibou nechávají inspirovat díly francouzských či italských renesančních umělců. Ponořte se s námi do příběhů nejúspěšnějších marketingových kampaní módních domů. Uhádnete, jakým uměleckým dílem jsou inspirované?

Celý článek

Vylepšete svou terasu či balkón pomocí stylových květináčů

Ať už máte verandu nebo balkón, určitě vám právě v těchto dnech krásně rozkvétá, plody pomalu zrají a vše se zelená. Co si kousek své zeleně vyšperkovat tím, že si pořídíte nový stylový květináč?

Celý článek

Designový speciál: Proměna obýváku v pár krocích

Jestli vám v těchto dnech zbývá trochu času navíc, můžete ho investovat do úprav interiéru. Jak na to, jsme se zeptali interiérové designérky Kateřiny Šindelářové.

Celý článek
Jarní odměna

Od sebe pro sebe. Je čas na odměnu!

Je čas na jarní odměnu! Zasloužíte si ji vy, vaše tělo i pleť, ale také váš šatník a domov. Velikonoční čas volá po změně, tak ji nechte dveře dokořán.

Celý článek
Tipy na dárky pro maminky

Vánoční tipy na dárky pro maminky aneb Vykouzlete úsměv na tváři těm nejmilovanějším

Jsou starostlivé, pečující, podporující, milující a krásné. Maminky. Jedny z nejdůležitějších osob v našem životě. Dokažte jim, jak vám na nich záleží a vytvořte jim v tom nejkrásnějším období v roce úsměv na tváři.

Celý článek
Bytové doplňky

Pokojovky: Uklidňující, módní a praktický bytový doplněk

Závěsná skleněná aerária zdobená dary moře a zeleným sukulentem patřila mezi žhavé trendy bytových dekorací minulého roku. Jaké jsou aktuální trendy mezi bytovými doplňky?

Celý článek