dnes je 19.09.2021 a svátek má Zita

Staromódní útěk Jeremy Scotta v kolekci Moschino

Přidat na Seznam.cz
Dekadentní vyjádření módy, hazard i štěstí v jednom. Ve výsledku rozhodně ne šokující podzimní kolekce.  

Extravagance a škádlivá móda jsou hlavním vyjádřením toho, co Scott pro další přehlídku Moschino připravil. Nazval ji „Pretty Right“ a vytvořil tak svou vlastní hru. Kreativní návrhář značky Moschino chtěl touto kolekcí vyjádřit myšlenku herního světa. Okouzlující dívky v perfektním oblečení a otázka náhody a štěstí. Americká myšlenka, která může změnit váš život, ale také vás ponořit do nemoci zvané hazard, je velkou fantazií.

Mini šaty potištěné motivem bankovek startovaly přehlídku a měly vyjádřit nekontrolovatelný konzum dnešní společnosti. Následovaly šaty s potisky peříček, květin i složitějších motivů. Velké paruky, výrazné šperky, šaty odrážející zlatý lesk, mašle, kůže, džínovina i kožešina. Směs všehochuti. Kýč i elegance. Vkus i extravagance. Jednoduše typický Jeremy Scott pro Moschino!

vogue.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA MOSCHINO JEREMY SCOTT PODZIM 2019 MILAN FASHION WEEK

Související články

Rodina Hiltonových a Billie Eilish v novém videu Oscar de la Renta

Laura Kim a Fernando Garcia natočili video ke své nové kolekci Oscar de la Renta. Ve videu vystupují přední světové topmodelky, které se místo klasického mola předvádějí v rušných ulicích New Yorku.

Celý článek

Prosluněný newyorský den Toma Forda - kolekce RTW 2022

Newyorský týden módy je v plném proudu. Tom Ford je každoročně se svou kolekcí pomyslnou třešničkou na dortu. Letošní kolekce ready-to-wear 2022 byla nejen o sportu, ale také barvách i pohledu do minulosti.

Celý článek

David Nikolov se značkou Valery již poněkolikáté ohromuje svým pojetím udržitelnosti v oblasti módy

To, co bylo pro mladého návrháře ještě před rokem velkým snem, se v pondělním programu MBPFW přetavilo ve skutečnost. David Nikolov zde totiž dostal možnost odprezentovat svoji novou kolekci, kterou opětovně vystihuje především koncept upcyklace.

Celý článek

Oslnivá přehlídka nových kolekcí značek Naniche by Natalie Dufková, Denisa Dovala a Valérie Jurčíková na pražském týdnu módy

Na pražský týden módy zavítaly hned tři nadané designérky a představily své nové kolekce. O kom je řeč? Natalie Dufková, Denisa Dovala a Valérie Jurčíková. Módní přehlídka se nesla v duchu formování ženské identity, počáteční nevinnosti a bytostí z jiných sfér.

Celý článek

Návrháři Michael Kováčik i Dominika Kozáková pražskému týdnu módy představili dvě diametrálně odlišné kolekce. V obou případech však hlavní roli hrají ženy plně vytížené, silné a přitom citlivé zároveň

Ne zřídka spojí jedna přehlídka dva návrháře. V tomto případě se pražský týden módy na chvíli zahalil do šatníků žen vytížených pracovním i osobním životem stejně jako žen, které inspiruje tradice a osobitý styl.

Celý článek

Kolekce FULL TIME DIVA CLAN slovenské návrhářky Vanda Janda přinesla na prvním dnu pražského týdne módy velký ohlas

Ženy sebevědomé, které chtějí být nejlepší verzí sebe sama i takové, které nejenom svůj vzhled, ale i intelektuální stránku považují za své životní poslání, jsou tím, co v této kolekci můžete najít. První den Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představil více než sílu ženského ducha.

Celý článek

La Formela otevřela Mercedes-Benz Prague Fashion Week přehlídkou, která se inspirovala nejenom krásou koní

Nová kolekce LA FORMELA opět vyzdvihuje ženu a její křivky jako malou bohyni krásy. Nečekejte však nic tuctového, tito návrháři přesně ví, kde se láme krása a divokost žen stejně jako koní.   

Celý článek

Nedělní odpoledne bude patřit mladým talentům. Svou práci na MBPFW představí finalisté soutěže Preciosa Master of Crystal a vítěz Van Graaf Junior Talent 2021 Aleš Hnátek

Podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představí vedle známých jmen i řadu zástupců nastupující generace mladých designérů. Historicky poprvé se na MBPFW budou prezentovat finalisté soutěže Preciosa Master of Crystal.

Celý článek