dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Stop hladovění dětem z Kambodži přináší další kampaň Michaela Korse

Přidat na Seznam.cz
Snaha zastavit globální hlad je víc než ušlechtilou myšlenkou. Již po páté se do ní pouští Michael Kors, tentokrát ve spolupráci s herečkami Kate Hudson a Hailee Steinfeld.

Loni se na kampani podílel malíř Eli Sudbrackem, který prezentoval limitovanou kolekci designových triček. Kromě nich pak samozřejmě hodinky ve speciálním vydání tak jako letos, které se prodávají za 275 dolarů. Součástí kolekce jsou ikonické hodinky Runway navržené ve zlatých lesklých tónech s detailní mapou vyrytou uvnitř.

Během měsíce října mohou zákazníci zakoupením těchto hodinek přímo podpořit boj proti globálnímu hladu. Část peněz za jedny hodinky, tedy konkrétně 25 amerických dolarů, putuje na Světový potravinový program, který z toho dopřeje 100 jídel hladovým dětem v nouzi.

Kate Hudson se v rámci spolupráce jela podívat do Kambodži, jak tam lidé, kteří potřebují pomoc, žijí. Podívala se do soukromých domů, na farmy, kde pěstují čerstvé potraviny pro děti ale také přímo do základních škol Samraong či Siem Reap, aby sledovala jak probíhá iniciativa Světového potravinového programu v oblasti školních jídel a také program podporovaný kampaní Watch Hunger Stop.

Hudson s Michaelem Korsem spolupracuje již třetím rokem. Sama je v radě dětského centra Hawn Foundation, které založila její máma Goldie Hawn. Ta je oddaným dětským obhájcem.

Podpora hladových dětí podporuje i farmáře, kteří zde pěstují potraviny. Díky tomu totiž vytvoří trvale udržitelný trh s místními plodinami.

„Je to něco tak jednoduchého, a přitom tak důležitého, to co dělá Světový potravinový program,“ říká Hudson. „Není to jen o nasycení dětí, ale také o tom, aby se tato země zase postavila na nohy. Je to mnohem hlubší, než si uvědomujeme. Byla to okouzlující zkušenost a jsem si jistá, že pokud budeme moct zapojit více lidí, skutečně uvidíme konec světového hladovění.“

michaelkors.com

Přidat na Seznam.cz
KAMPAŇ ZE SPOLEČNOSTI MICHAEL KORS DĚTI

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

„Podpora, zázemí, radost a úspěch,“ shrnuje náročný rok 2020 maminka a zakladatelka malé prosperující rodinné firmy O my dear s.r.o. Jana Baťková

Značka, která jejími slovy vznikla z lásky k tvoření, již funguje třetím rokem a nabízí na svém e-shopu nejen půvabné hrací kolotoče nad postýlku, ale také dřevěné hrazdičky s hračkami, barevné variace kousátek či originální dekorativní dřevěná světla.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek