dnes je 19.06.2021 a svátek má Leoš

Stop hladovění dětem z Kambodži přináší další kampaň Michaela Korse

Přidat na Seznam.cz
Snaha zastavit globální hlad je víc než ušlechtilou myšlenkou. Již po páté se do ní pouští Michael Kors, tentokrát ve spolupráci s herečkami Kate Hudson a Hailee Steinfeld.

Loni se na kampani podílel malíř Eli Sudbrackem, který prezentoval limitovanou kolekci designových triček. Kromě nich pak samozřejmě hodinky ve speciálním vydání tak jako letos, které se prodávají za 275 dolarů. Součástí kolekce jsou ikonické hodinky Runway navržené ve zlatých lesklých tónech s detailní mapou vyrytou uvnitř.

Během měsíce října mohou zákazníci zakoupením těchto hodinek přímo podpořit boj proti globálnímu hladu. Část peněz za jedny hodinky, tedy konkrétně 25 amerických dolarů, putuje na Světový potravinový program, který z toho dopřeje 100 jídel hladovým dětem v nouzi.

Kate Hudson se v rámci spolupráce jela podívat do Kambodži, jak tam lidé, kteří potřebují pomoc, žijí. Podívala se do soukromých domů, na farmy, kde pěstují čerstvé potraviny pro děti ale také přímo do základních škol Samraong či Siem Reap, aby sledovala jak probíhá iniciativa Světového potravinového programu v oblasti školních jídel a také program podporovaný kampaní Watch Hunger Stop.

Hudson s Michaelem Korsem spolupracuje již třetím rokem. Sama je v radě dětského centra Hawn Foundation, které založila její máma Goldie Hawn. Ta je oddaným dětským obhájcem.

Podpora hladových dětí podporuje i farmáře, kteří zde pěstují potraviny. Díky tomu totiž vytvoří trvale udržitelný trh s místními plodinami.

„Je to něco tak jednoduchého, a přitom tak důležitého, to co dělá Světový potravinový program,“ říká Hudson. „Není to jen o nasycení dětí, ale také o tom, aby se tato země zase postavila na nohy. Je to mnohem hlubší, než si uvědomujeme. Byla to okouzlující zkušenost a jsem si jistá, že pokud budeme moct zapojit více lidí, skutečně uvidíme konec světového hladovění.“

michaelkors.com

Přidat na Seznam.cz
KAMPAŇ ZE SPOLEČNOSTI MICHAEL KORS DĚTI

Související články

Když prodáme klavír ze special collection, je to pro nás, jako by odešlo dítě, říká Zuzana Ceralová Petrofová

Přinášíme vám další exkluzivní rozhovor s jednou z našich nejvlivnějších žen v Česku. Tentokrát jsme kladli otázky Zuzaně Ceralové Petrofové, majitelce světoznámé firmy Petrof.

Celý článek

Bella Hadid a Cindy Bruna v popředí PRIDE kolekce Michael Kors 2021

Červen je měsícem, kdy návrháři i osobnosti celého světa podporují Hnutí za svobodu homosexuálů, tzv. LGBTIQ komunitu. Michael Kors k této příležitosti připravil velmi rozmanitou kolekci.

Celý článek

Módní styl bollywoodských manželek

Život v Indii je krásný, když jste bollywoodskou manželkou. Kromě štěstí, lásky, peněz a vlastního seriálu na Netflixu mají tyto dámy také styl.

Celý článek

Zalando – Láska nikdy nevyjde z módy

Evropská platforma Zalando, která se zaměřuje na módu a životní styl, uvedla nedávno lokální kampaň „Láska nikdy nevyjde z módy“. 

Celý článek

Dior do své kampaně vybral transgender celebritu Jin Xing

Jin Xing je bývalým plukovníkem v armádě, aktuálně úspěšnou tanečnicí a významnou transgender osobností v Číně. Od čtvrtka je také součástí kampaně módního domu Dior.

Celý článek

Perlové týdny Halada jsou zpět a s nimi stovky překrásných perlových šperků

Největší a nejkrásnější přehlídka perlových šperků putuje napříč Českou republikou a Slovenskem, finále bude mít opět v Praze, tentokrát v klenotnictví HALADA Na Příkopě.

Celý článek

Hospoda a čepované pivo je u nás kulturní fenomén, říká Pavlína Kalousová, ředitelka komunikace Plzeňského Prazdroje

Přinášíme vám další ze série inspirativních rozhovorů s nejvlivnějšími ženami, tentokrát s Pavlínou Kalousovou, ředitelkou firemních vztahů a komunikace Plzeňského Prazdroje.

Celý článek

Zakladatel společnosti VANS zemřel ve věku 90 let

Paul Van Doren byl jedním z bratrů a spoluzakladatelů ikonických tenisek značky VANS. Zemřel v pátek 7. května 2021 ve věku 90 let.

Celý článek