dnes je 01.07.2022 a svátek má Jaroslava

Street style z Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku

Přidat na Seznam.cz
Mercedes-Benz Prague Fashion Week je stále v plném proudu a všichni dobře víme, že k přehlídkám také neodmyslitelně patří street style.

Ať už budeme mluvit o New Yorku, Londýně, Miláně nebo Paříži - fashion weeky ve městech módy jsou vždy velkou událostí, ale důležitou roli tu také hraje street style. Ruku na srdce, street style mnohdy bývá inspirativnější než samotné přehlídky.

A jak je tomu u nás? Zářivé barvy, nepřehlédnutelné kabáty, trenčkoty, oversized mikiny, kombinace materiálů, vrstvení. Nic z toho nechybělo. Street style exkluzivně pro moda.cz nafotila Lucie Křížková.

foto: Lucie Křížková
Moda.cz

Přidat na Seznam.cz
MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK 2019 FASHION WEEK INSPIRACE STREET STYLE MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRÁŘI ZE SPOLEČNOSTI MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK MBPFW MBPFW 2019 MÓDA ULICE PAVEL BERKY

Související články

SVATEBNÍ SEZÓNA ZAHÁJENA, VÍTE CO NA SEBE?

Svatební sezóna je již v plném proudu a vy stále váháte, co si obléct? Podělíme se s vámi o základní pravidla, která dodržovat a tipy pro vhodné trendy outfity, ve kterých se budete cítit příjemně a slavnostně.

Celý článek

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek

Přitažlivost Ferrari využívá společnost k vybudování své módní značky

Luxusní životní styl značky Ferrari udává jasný směr i cíl. V předvečer milánského týdne mužské módy představila značka svou aktuální kolekci.

Celý článek

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.

 

Celý článek

NOVÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON HRAJE VŠEMI BARVAMI

Louis Vuitton rozehrává s novou kolekcí match point na kurtech nejznámějších turnajů od French Open až po Wimbledon. Kolekce je neodolatelným mixem zajímavých detailů a působivých dynamických barev.

Celý článek

Orsay končí v Česku

S odkazem na dobře informovaný zdroj oznámil magazín Forbes odchod německé společnosti Orsay z českého trhu. Podle dostupných informací se na odchod chystají i další oděvní společnosti.

Celý článek
CONVERSE X IBN JASPER

CONVERSE X IBN JASPER ONE STAR

Přípravte se na Adrenalinem nabitou kolaboraci legendy jménem Converse s designérem Ibn Jasperem. Propojení inspirace v motoristických sportech se skejtovým dědictvím historické společnosti Converse bude skutečně jízda.

 

Celý článek

Úředníci by tu měli být pro nás, ne naopak, říká marketingová ředitelka Mattel Czech Republic

Lenka Helena Koenigsmark je marketingová ředitelka slavné společnosti, která stojí za slavnou Barbie. Jaké trendy společnost reflektuje s novými trendy a hrají si dnešní děti ještě vůbec? Dozvíte se v exkluzivním rozhovoru.

Celý článek