dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

Street style z Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku

Přidat na Seznam.cz
Mercedes-Benz Prague Fashion Week je stále v plném proudu a všichni dobře víme, že k přehlídkám také neodmyslitelně patří street style.

Ať už budeme mluvit o New Yorku, Londýně, Miláně nebo Paříži - fashion weeky ve městech módy jsou vždy velkou událostí, ale důležitou roli tu také hraje street style. Ruku na srdce, street style mnohdy bývá inspirativnější než samotné přehlídky.

A jak je tomu u nás? Zářivé barvy, nepřehlédnutelné kabáty, trenčkoty, oversized mikiny, kombinace materiálů, vrstvení. Nic z toho nechybělo. Street style exkluzivně pro moda.cz nafotila Lucie Křížková.

foto: Lucie Křížková

Přidat na Seznam.cz
MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK 2019 FASHION WEEK INSPIRACE STREET STYLE MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRÁŘI ZE SPOLEČNOSTI MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK MBPFW MBPFW 2019 MÓDA ULICE PAVEL BERKY

Související články

Moschino

Moschino: Jeremy Scott se hluboce ponořil do Picassova odkazu

Kubistický umělec Picasso inspiroval kreativního ředitele značky Moschino pro vytvoření kolekce na nadcházející sezonu 2020.

Celý článek

Drobnosti, kterými si zlepšíte náladu

Potřebujete něco, po čem se vám zlepší den nebo snad týden? Co vám usnadní život či aspoň pár jeho okamžiků? Pořiďte si tyto věci. Popřípadě u nás nadýchejte inspiraci.

Celý článek

Síla ženské osobnosti v podání Proenza Schouler

Dámská oděvní značka Proenza Schouler zazářila se svou kolekcí na newyorských dnech módy. Nadčasové a nositelné modely s nádechem pohodlí. Nevěříte?

Celý článek

Nečekané barvy, které budou na podzim IN

Přichází podzim a ten letošní může být úplně jiný než kterýkoliv předchozí! Představíme vám pět barev, které vás naprosto oslní. Konec nudy, v nadcházejícím ročním období budete mít barevnou paletu v malíčku.

Celý článek
Victoria Beckham

Kolekce Victorie Beckham hýřila zářivými barvami za doprovodu tančících volánů

Victoria Beckham předvedla na londýnském fashion weeku svěží jarní kolekci inspirovanou sedmdesátými lety určenou pro vyrovnané, reálné a svobodné ženy.

Celý článek

Exkluzivní minikolekce Vans x Vivienne Westwood Anglomania

Vans a Vivienne Westwood? Nenapadá nás lepší kombinace. Trocha klasiky, trocha rebelie. A na světě je minikolekce šesti párů nepřehlédnutelných tenisek.

Celý článek

Tradice, evoluce a revoluce v podzimní a zimní kolekci Pietro Filipi

Značku Pietro Filipi není třeba představovat. Mají svůj osobitý styl, za kterým si stojí. O tom vypovídá i aktuální kolekce pro podzim / zimu 2019 – 2020. Najdeme v ní originalitu, nadčasovost i hravost.

Celý článek

Erika Příhodová představila kolekci ART plnou elegance se špetkou punku

Kolekce nafocená v prostředí Národního divadla, které Erika Příhodová miluje, není vybrané náhodou. Samotné Národní divadlo bylo návrhářce velkou inspirací, která se odrazila nejenom v materiálech, ale také v elegantním zpracování.

Celý článek