dnes je 20.01.2021 a svátek má Ilona

Street Style z ulic New Yorku

Přidat na Seznam.cz
Tento týden je New York městem módě zaslíbeným a to jak na přehlídkových molech, tak i v jeho rušných ulicích.

New York je odjakživa městem módě zaslíbeným, zvláště pak ale tento týden, kdy Velké jablko, jak je také americké velkoměsto často přezdíváno, hostí jednu z největších módních událostí letošního roku New York Fashion Week.

Týden věnovaný jen a jen módě, novým stylům a trendům sezóny podzim/zima 2016-2017, které jsou zde celému světu předváděny ve vší parádě těmi nejznámějšími módními tvůrci jako Monique Lhuillier, Alexander Wang, Rebecca Minkoff a mnoha dalšími.

Nejen přehlídková mola se však v tyto dny hemží jejich jedinečnými modely. Ty jsou velice často k vidění i v ulicích New Yorku, který doslova ožívá barvami, ale i materiály.

  

  

  

  

  

  

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA NEW YORK FASHION WEEK STREET STYLE MÓDNÍ TRENDY 2016 FALL 2016

Související články

Sarah Jessica Parker oznámila návrat Sexu ve městě

Bude pokračování! Dlouho očekávaný návrat oznámila Sarah J. Parker na svém Instagramu. Nová série ponese název And Just Like That. Dámy se mají na co těšit.

Celý článek

Nový seriál verze Gossip Girl mění módní trendy

Je to už více než deset let, co Blair a Serena ovlivnily nejen módní pohled spousty teenagerů. Seriál z Upper East Side vykresluje místní smetánku, kterou na každém kroku sleduje Gossip Girl.

Celý článek

H&M odhaluje svou další designerskou spolupráci. Tentokrát s oblíbenou irskou návrhářkou SIMONE ROCHA

Již tradičně se společnost H&M pouští do oblíbených kolekcí ve spolupráci s největšími světovými designéry. Jinak tomu není ani tentokrát, za letošní kolekcí stojí uznávaná irská návrhářka působící v Londýně, Simone ROCHA.

Celý článek

Online móda jde opět vpřed, jaké internetové obchody vedou?

V dnešní nelehké době nemůžeme vědět, co očekávat, jedno je ale jisté, bez online světa se neobejdeme! Samá opatření, zavírání a bankroty. Jaká je cesta ven? Jedině online prostředí.

Celý článek

Pohodová domácí móda

Mnozí z nás si užili více domácího pohodlí, než by možná chtěli. K tomu neodmyslitelně patří i pohodlné domácí oblečky. Jaké si vybírat a se kterými můžete i do města? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Maximalistický luxus s kapkou vášně pro hory. To je spolupráce Gucci a The North Face

Extravagantní outdoorový piknik. Přesně tak si představte novou kolekci, která vznikla ve spolupráci značky Gucci a The North Face. 

Celý článek

Džínový speciál: 8 typů džín, ze kterých si vybere každá žena

Mom jeans, boyfriend, slouchy, skinny. Také se ve všech těch střizích a pojmenování nevyznáte? Stále tápete, jaký střih je pro vás ten pravý a jak ho nejlépe kombinovat, aby vynikly vaše přednosti, a naopak o nedostatcích jste věděla jen vy?

Celý článek

Výbava na hory, co si nezapomenout vzít s sebou aneb 7 nejdůležitějších věcí

Zimní sezóna je už v plném proudu, tak snad se brzy dostaneme na hory. Co je důležité vzít si s sebou? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek