dnes je 19.01.2019 a svátek má Doubravka

Styl Ester Ledecké na sněhu i mimo něj

Na svahu je Ester ve své komiksové kombinéze nepřehlédnutelná. Ale co ráda nosí a v čem se cítí dobře, když zrovna netrénuje nebo není obklopena sněhem?

O jejích výkonech mluví celý svět. Její jméno zná celý svět. Ester Ledecká. Všem sebrala dech, když na Olympijských hrách pobrala dvě zlata a odešla s pokorou a grácií. To se ještě žádné ženě nepovedlo. Žádná jiná si totiž ze zimní olympiády nedovezla zlatou medaili ze dvou různých disciplín, a to v lyžařském super-G a také coby snowboardistka v paralelním obřím slalomu. Tleskáme, fandíme a sledujeme dál. 

Ester také potvrdila, že i sport a móda spolu úzce souvisejí. Ono se to hned lépe jezdí, pokud na sobě nemáte jen tak ledajakou kombinézu, ale v jejím případě přímo umělecké dílo. Za grafikou stojí její bratr Jonáš.

S pírkem ve vlasech

Její další poznávací znamení. „Mám ho z Denveru, z indiánského obchodu. Kupuju si ho pokaždé, když se tam připravuju. Je to prostě tradice.

Do gala

Velké události si žádají velkou večerní, a tak Ester hravě dokáže vyměnit tréninkovou uniformu za dlouhé šaty

To, že dokáže zazářit v jakékoli situaci, nám už předvedla. Její styl je osobitý a díky několika poznávacím znamením také nezaměnitelný a tím, že bez make-upu nesundá ani lyžařské brýle, si nás prostě získala.

 

instagram @esterledecka, facebook.com/esterledecka

 

ESTER LEDECKÁ OSOBNÍ STYL INSPIRCE SPORT MÓDA KOMBINÉZA ZE SPOLEČNOSTI DÁMSKÁ MÓDA

Související články

Budoucnost české a slovenské módy z Technické univerzity v Liberci

Mladí studenti oboru návrhář Technické univerzity Liberec prezentovali 8. ledna své semestrální práce. A naše redakce byla u toho! Pojďte se s námi podívat, jak vidí svět módy budoucí čeští a slovenští návrháři.

Celý článek

Cestovní nálada v letní kampani Miu Miu má říz

Ponurý svět cestování nás vtáhne do příběhu prostřednictvím krásných modelek, perfektních módních outfitů a cestovních sedaček.

Celý článek

Hory jako digitální detox

Chcete být více šťastnější? Buďte méně online a více offline! Takhle jednoduché to je. Vyrazte na pěší pochod, třeba do hor, jako Barbora Vylímková!

Celý článek

Modelka Enikő Mihalik rybaří v české verzi časopisu Vogue

Námořní tematika včetně ryb, kachen a labutí provází lednové vydání časopisu Vogue.

Celý článek

Aktuální kolekce české značky Design Dictat přináší jednoduché linie

Značka, která má u nás své místo a kterou bedlivě sledujeme, opět přichází s jednoduchými liniemi, které většina žen miluje. Nejčistší minimalismus tu tvoří hlavní podstatu celé kolekce.

Celý článek

Šik Angelina Jolie miluje neutrální barvy

Známá herečka je obrázkem nenásilné elegance. Paleta jejího stylu se skládá hlavně z béžové, krémové a tělové barvy.

Celý článek

10 pánských trendů ve Street Fashion pro rok 2019

Pánové se mají na co těšit! Staré klasiky dostávají novou podobu a nezvyklé doplňky jim pomůžou i prakticky! Co bude k vidění v ulicích na stylových českých mužích?

Celý článek

Kate Moss a Kaia Gerber novými tvářemi jarní kampaně Stella McCartney

Udržitelnost a cirkulární ekonomika je hlavní téma nové jarní kampaně módního domu Stella McCartney. Tvářemi kolekce se staly supermodelka Kate Moss a dcera Cindy Crawford, Kaia Gerber.

Celý článek