dnes je 20.07.2019 a svátek má Ilja

Styl Ester Ledecké na sněhu i mimo něj

Přidat na Seznam.cz
Na svahu je Ester ve své komiksové kombinéze nepřehlédnutelná. Ale co ráda nosí a v čem se cítí dobře, když zrovna netrénuje nebo není obklopena sněhem?

O jejích výkonech mluví celý svět. Její jméno zná celý svět. Ester Ledecká. Všem sebrala dech, když na Olympijských hrách pobrala dvě zlata a odešla s pokorou a grácií. To se ještě žádné ženě nepovedlo. Žádná jiná si totiž ze zimní olympiády nedovezla zlatou medaili ze dvou různých disciplín, a to v lyžařském super-G a také coby snowboardistka v paralelním obřím slalomu. Tleskáme, fandíme a sledujeme dál. 

Ester také potvrdila, že i sport a móda spolu úzce souvisejí. Ono se to hned lépe jezdí, pokud na sobě nemáte jen tak ledajakou kombinézu, ale v jejím případě přímo umělecké dílo. Za grafikou stojí její bratr Jonáš.

S pírkem ve vlasech

Její další poznávací znamení. „Mám ho z Denveru, z indiánského obchodu. Kupuju si ho pokaždé, když se tam připravuju. Je to prostě tradice.

Do gala

Velké události si žádají velkou večerní, a tak Ester hravě dokáže vyměnit tréninkovou uniformu za dlouhé šaty

To, že dokáže zazářit v jakékoli situaci, nám už předvedla. Její styl je osobitý a díky několika poznávacím znamením také nezaměnitelný a tím, že bez make-upu nesundá ani lyžařské brýle, si nás prostě získala.

 

instagram @esterledecka, facebook.com/esterledecka

 

Přidat na Seznam.cz
ESTER LEDECKÁ OSOBNÍ STYL INSPIRCE SPORT MÓDA KOMBINÉZA ZE SPOLEČNOSTI DÁMSKÁ MÓDA

Související články

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Co nesmí chybět ve vaší plážové tašce?

Jednou z nejpopulárnějších chvil roku, na kterou se těší skoro celý svět, je dovolená u moře. Pokud ji máte ještě před sebou, nechte se inspirovat, jak efektivně se připravit k moři.

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Letní romantika: Co na sebe, když vás pozve na rande?

Letní večery mají své kouzlo samy o sobě.  Proto, pokud se váš hrdina odhodlá této výjimečné doby využít a pozve vás na večeři, je jedno jak dlouho spolu jste. Připravte se na ni, oblečte se krásně a neodolatelně. Inspirujte se v našem článku.

Celý článek