dnes je 23.03.2019 a svátek má Ivona

Styl Ester Ledecké na sněhu i mimo něj

Přidat na Seznam.cz
Na svahu je Ester ve své komiksové kombinéze nepřehlédnutelná. Ale co ráda nosí a v čem se cítí dobře, když zrovna netrénuje nebo není obklopena sněhem?

O jejích výkonech mluví celý svět. Její jméno zná celý svět. Ester Ledecká. Všem sebrala dech, když na Olympijských hrách pobrala dvě zlata a odešla s pokorou a grácií. To se ještě žádné ženě nepovedlo. Žádná jiná si totiž ze zimní olympiády nedovezla zlatou medaili ze dvou různých disciplín, a to v lyžařském super-G a také coby snowboardistka v paralelním obřím slalomu. Tleskáme, fandíme a sledujeme dál. 

Ester také potvrdila, že i sport a móda spolu úzce souvisejí. Ono se to hned lépe jezdí, pokud na sobě nemáte jen tak ledajakou kombinézu, ale v jejím případě přímo umělecké dílo. Za grafikou stojí její bratr Jonáš.

S pírkem ve vlasech

Její další poznávací znamení. „Mám ho z Denveru, z indiánského obchodu. Kupuju si ho pokaždé, když se tam připravuju. Je to prostě tradice.

Do gala

Velké události si žádají velkou večerní, a tak Ester hravě dokáže vyměnit tréninkovou uniformu za dlouhé šaty

To, že dokáže zazářit v jakékoli situaci, nám už předvedla. Její styl je osobitý a díky několika poznávacím znamením také nezaměnitelný a tím, že bez make-upu nesundá ani lyžařské brýle, si nás prostě získala.

 

instagram @esterledecka, facebook.com/esterledecka

 

Přidat na Seznam.cz
ESTER LEDECKÁ OSOBNÍ STYL INSPIRCE SPORT MÓDA KOMBINÉZA ZE SPOLEČNOSTI DÁMSKÁ MÓDA

Související články

Nejpopulárnější modelky uplynulých celosvětových týdnů módy

Které krásné mladé tváře byly nejčastěji k vidění skrze všechny významné přehlídky módních týdnů? Od Milána po New York: tyhle unikátní a půvabné ženy jsou každá jiná a návrháři je milují. 

Celý článek

Očarovaná městem bohů Barbora Mottlová vypráví

Nechci se vůbec rouhat, ale v Paříži, Římě a v Barceloně už jsem byla několikrát a Amsterdam si šetřím na teplejší dny. 

Celý článek

Kteří mezinárodní hosté se objeví na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku?

Již zítra oficiálně odstartujeme začátek největší módní akce u nás. Přehlídky výběru nejlepších českých a slovenských návrhářů uvidíme od soboty. Jaký další program nás v průběhu těchto dní čeká?

Celý článek

Jak se ponořit do velkého jarního trendu džínoviny

Návrháři zahrnuli džínovinu do svých kolekcí na všech týdnech módy a je obrovským hitem! Jaké se nosí střihy džínů a jiných oděvů z klasické modré látky, vám poradí tento článek.

Celý článek

Monika Marešová na dobrodružné cestě značky H&M

Monika Marešová se vydala na dobrodružnou cestu do americké Sedony, kde byla součástí nové myšlenky ke kolekci značky H&M.

Celý článek

Íránský model Aydin Momtaz vypráví o dětství ve válce, o modelingu i o spolupráci s věhlasnými jmény

V modelingu se pohybuje spoustu let, vyrostl v íránsko-irácké válce, a to hlavní na co ve svém životě vzpomíná, jsou kladné zážitky. Pojďte se o tomto jedinečném muži dozvědět více.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Přečtěte si rozhovor s Monikou Babišovou tak, jak ji ještě neznáte

Miluje džíny, nedá dopustit na kvalitní materiály a oblíbila si nejednoho českého návrháře. A říká, že hezké boty dotváří celý outfit 

 

Celý článek