dnes je 27.06.2019 a svátek má Ladislav

Styl podle Brada Pitta

Přidat na Seznam.cz
Je to muž mnoha rolí, milující otec i skvělý manžel. Brad Pitt v tom umí chodit, víceméně se mu vyhýbají skandály a co víc! Umí se oblékat…

Jen málo kdo by mu tipl 52 let, které oslavil těsně před Vánoci. S Angeliou Jolie tvoří jeden z nejkrásnějších hollywoodských párů vůbec a vychovávají spolu celkem šest dětí.

Brad má navíc svůj jedinečný styl, který se ovšem musí ohlížet na aktuální filmové role. Jednotlivá natáčení si žádají určitou vizáž, podle toho pak herec nosí krátké, či delší vlasy, knírek či plnovous a dále podle toho uzpůsobuje celkový styl.

Nejraději však nosí pohodlnou bekovku, sluneční brýle, stylovou šálu k dobře padnoucímu tričku a kalhotám. Když ho však doprovází děti na červený koberec, i ony jsou přísně oblečené ve společenském oděvu.

S čím ho uvidíte jen málokdy, jsou kravaty a motýlci. I k perfektnímu obleku neváhá vzít volnější tričko. Proč se taky cítit svázaně? Ke kalhotám rád nosí tenisky, polobotky nebo černé lakýrky. Celkově v jeho šatníku převládá pár barev, kterými jsou černá, modrá, šedá a béžová.

Napodobit tedy styl podle Brada Pitta nebude nereálný úkol, jen k tomu pánové nezapomeňte zvolit notnou dávku šarmu a charisma. A v čem se dámy nejvíce líbí Brad Pitt vám?

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
BRAD PITT ANGELINA JOLIE

Související články

Slavní muži, kteří zrají jako víno

Nejznámější muži světa se časem mění v ještě více atraktivní hvězdy a mají nezapomenutelné tváře i dnes! Na kterých se zub času podepsal pozitivně, si přečtěte v tomto článku. 

Celý článek

Šik Angelina Jolie miluje neutrální barvy

Známá herečka je obrázkem nenásilné elegance. Paleta jejího stylu se skládá hlavně z béžové, krémové a tělové barvy.

Celý článek

Angelina Jolie v roli vykořisťovatelky i jako sexy modelka

V posledních dnech je americká herečka a režisérka Angelina Jolie snad v každém tisku, který vám padne do ruky. V jednom je obviněna z obelstění kambodžských dětí, v druhém nafotila perfektní fotky pro Vanity Fair.

Celý článek

Jak vypadá dům, do kterého se chce nastěhovat Angelina Jolie?

Za toto luxusní bydlení nabídla slavná herečka v přepočtu téměř 600 miliónů korun.

Celý článek

5 nejstylovějších mužů roku 2015

Svět módy již zdaleka nepatří jen ženám. Úctyhodné místo v něm zabírají muži, jejich promyšlené outfity a styl. Móda.cz vybrala 5 nejstylovějších mužů roku 2015. 

Celý článek

Svatební šaty Angeliny Jolie

Jeden z nejsledovanějších párů Hollywoodu, Angelina Jolie a Brad Pitt, po dvou letech od zasnoubení konečně uspořádali svatbu. Všechny nás od počátku zajímalo, jaké svatební šaty si Angelina vybrala.

Celý článek

Christian Louboutin a Angelina Jolie: The Malangeli

Z nečekané spolupráce vznikl jedinečný pár bot. Co Christian Louboutin a Angelina Jolie společně vymysleli?

Celý článek

Firma Crow's Nest Jewellery připravila unikátní kolekci šperků inspirovaných filmem Maleficent

Kolekci Maleficent čítající sedm originálních šperků podle stejnojmenného filmu v hlavní roli s Angelinou Jolie vytvořil mladý talentovaný designér Daniel Belevitch

Celý článek