dnes je 28.05.2022 a svátek má Vilém

Stylové novinky pro váš nadčasový domov

Přidat na Seznam.cz
Stylové novinky ze světa techniky, které se rozhodně neztratí v žádné domácnosti a vykouzlí z ní futuristické prostředí.

Představujeme vám několik gadgetů, které se staly hitem nejen ve Spojených státech. Nechte se tedy třeba jen inspirovat kousky, které by mohly plnohodnotně sloužit i vám a vaší domácnosti.

#1Konferenční stolek s integrovaným PC

 

Jedná se o konferenční dřevěný stolek s integrovaným plně funkčním počítačem s 32" dotykovým displejem. S Windows 8, procesorem Intel Core i53,2 GHz, 6 GB paměti a 500 GB pevným diskem, je ideálem pro prohlížení fotografií v maximálním rozlišení, hraní společenských her nebo surfování a to vše z pohodlí pohovky. Samozřejmostí je ochranná skleněná deska. 

#2 Robot na mytí oken

 

Robot, který samostatně čistí a vysušuje okna. Zařízení vypočítá velikost okenní tabule a zmapuje optimální cestu čištění. Samozřejmě disponuje detekcí rámů a parapetů, kterým se tak vyhýbá. Do automatického režimu mytí a vysoušení prostřednictvím útěrky z mikrovlákna, je možné kdykoliv vstoupit, díky dálkovému ovládání. Tím je možné robota nasměrovat přesně tam, kam si budete přát.

#3 Kwikset Kevo dotykový zámek

 

Zapomeňte na hledání klíčů na dně své kabelky, či po kapsách. Tomu je teď konec s vychytávkou od společnosti Kwikset, která světu představila revoluční typ zámku. Ten dokáže pomocí Bluetooth komunikovat s vaším smartphonem a umožní vám pouhým dotykem kterékoliv části zámku, otevřít vstupní dveře. Je to pohodlné, rychlé a hlavně díky speciálnímu šifrování bezpečné. Momentálně je k dispozici softwarová podpora pro iPhone, ale výrobce slibuje i podporu pro Android.

#4 iPad Caddy

 

Koupelnový stojan, který nahrazuje tradiční koše na časopisy a jiné druhy tiskovin. Poslouží jako užitečný držák iPadu, ale i role toaletního papíru v designově atraktivním, antikorovém provedení. Díky pružinové hlavici je možné nastavit optimální polohu pro pohodlné čtení. Tento WC sluha je vhodný pro iPad2 a novější typy. Jak jste si jistě všimli, na trhu i je i speciální dětská modifikace, ale pozor, "vykonávání potřeby s tímto pomocníkem se může stát velice návykovým a to v jakémkoliv věku".

#5 "Nest" učenlivý termostat

 

Termostat Nest T200577 nastolí v každé domácnosti optimální podmínky, alespoň co se teploty vzduchu týče. Toto designově esteticky a hlavně funkčně zajímavé zařízení, vzniklo pod rukama stvořitelů prvních tří generací iPhonů. Není tedy divu, že je plně schopno komunikovat přes Wi-Fi s mobilními zařízeními, jako jsou mobilní telefony, tablety, či notebooky. Nest disponuje pamětí, do které ukládá dříve nastavené či preferované teploty a sám vybírá energeticky co nejefektivnější variantu.

 

Zdroj: google

Přidat na Seznam.cz
STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGNE GADGETY IPAD IPHONE BLUETOOTH

Související články

AKTUÁLNĚ: Apple zbarvil svůj iPhone 8 do červené

Leader trhu s chytrými telefony posílá do světa nový model. Technologicky se příliš neliší od svého předchůdce, barvu zato dostal pořádně výraznou.

Celý článek

Jak naučit muže žehlit

A je to vůbec možné, přimět muže k tak nelibé činnosti, které tak může vnímat i nejedna žena?

Celý článek

Jaké novinky si pro nás nachystal Apple na rok 2017?

Každoroční konference Applu přinesla informace o novém domácím produktu i nových generací systémů iOS, macOS, watchOS.

Celý článek

Bořek Šípek boří limity v Art Salon S galerii

Out Of Limits, to je retrospektivní výstava českého výtvarníka a designéra Bořka Šípka, kterou nyní uvádí galerie Art Salon S v Tančícím domě.

Celý článek

Fanoušci iOS slavte – přichází iPhone 6

Společnost Apple konečně udělala přítrž všem spekulacím, když celému světu konečně představila novou zbraň proti konkurenci. Je tu iPhone 6 a iPhone6 Plus.

Celý článek

QBracelet je módní doplněk plný „šťávy“

Dochází vašemu mobilnímu zařízení „šťáva“? Jednoduše ho napojte designově estetickým módním doplňkem od QDesigns.

Celý článek

Lacoste rozšířil svou aplikaci o 3D

Otravuje vás zdlouhavé vybírání obuvi? S rozšířenou aplikací Lacoste LCST už takové zkoušení nemůže být jednodušší a zábavnější.

Celý článek

Stylové technické vychytávky na dovolenou

Letní prázdniny a s nimi spojené cestování jsou v plném proudu. Mysleme ale také na stylovou techniku, která dokáže naši dovolenou zpříjemnit.

Celý článek