dnes je 05.04.2020 a svátek má Miroslava

Stylový interiér v bílé barvě zimy

Přidat na Seznam.cz
Chcete mít krásný interiér? Pak zvolte bílou barvu. Opticky zvětšuje prostor a vše vypadá mnohem více čistější a vzdušnější. Bílá přináší zajímavou harmonii v celém domě či bytu a vytváří tak krásný domov. Pojďte se s námi inspirovat.

Někomu přijde bílý interiér jako chladný a jednotvárný, ale opak je pravdou. Mezi další výhody této barvy patří fakt, že odráží světlo a tím dodává prostoru vzdušnou a světlou atmosféru. Existuje široká škála různých odstínů. Bílý interiér určitě není nudný a vyvolává v člověku pocit čistoty, luxusu a jemnosti.

Neplácat páté přes deváté

Když se chystáte ladit váš interiér do bílých barev, musíte si uvědomit, že design tvoří celek. Každá místnost s jiným odstínem i barvou vytváří pouze chaos. Můžete ji kombinovat s dalšími barvami, ale opatrně. Je velký rozdíl mezi studeným a teplým odstínem.

Jaký styl zvolit

Bílé interiéry jsou čím dál oblíbenější a typickým prvkem pro tuto barvu je skandinávský styl. Můžete se především těšit na bytové doplňky, barevné polštáře a detaily, které díky bílé barvě krásně vyniknou. Dalším stylem pro bílou barvu je minimalismus. Působí čistě, svěže, jednoduše a prostorně, což tento styl vlastně i vyžaduje.

Jaké jsou mínusy

Velkým záporem je údržba. Přece jen je na bílé všechno vidět a pokud máte nezbedné děti nebo domácí mazlíčky, tak volte raději kombinaci různých barev nebo kvalitní omyvatelné materiály.

Nejlepší kombinace

Bílá barva vždy byla a bude hrát důležitou roli ve světě módy i designu. Lehce se kombinuje například se šedou, blankytnou, smaragdově zelenou, černou, starorůžovou, ale i zářivě žlutou, a především se dřevem.

Bílá bělejší interiér krásnější.

Zdroj foto: Pinterest.com, unsplash.com

Přidat na Seznam.cz
BYTOVÝ DESIGN BÍLÁ BARVA BAREVNÉ KOMBINACE DESIGN INTERIÉRU MODERNÍ INTERIÉR

Související články

Coffee styl oblékání

Jestli netušíte, oč se jedná, tak jde o velmi jednoduchou věc. A to obléci se do bílých, hnědých a černých barev, tedy barev kávy. Kdo by kávu nemiloval? Obklopte se jí i ve svém šatníku.

Celý článek

Vintage design a móda aneb staré časy jsou opět zde

Pod tímto stylem si můžete představit vše staré, historické nebo klasické. Původně se tímto slovem označovalo výběrové víno, později se tak začaly nazývat staré a kvalitní věci.

Celý článek
Barevné kalhoty

Nebojte se barevných kalhot

Vyzývavá červená oživená romantickou růžovou nebo elegantní fuchsiová v kombinaci písečné žluté. Nebojte se barevných kalhot! Naučíme je vás nosit a barevně je kombinovat.

Celý článek

Největší trendy v oblasti interiéru pro rok 2020

Stejně jako ve světě módy, tak i v jiných oblastech se trendy mění každou sezónu. Jinak tomu není ani u trendů spojených s designem a interiérem. Jak tomu bude tento rok?

Celý článek

V letošní zimě jsou in krémové a bílé barvy

Ve světě módy se trendy stále mění a není tajemstvím, že bílá barva ovládla Vánoce i módní kousky letošního roku. I když se bílá nejčastěji nosí v letních měsících, tak je tomu tento rok jinak.

Celý článek

Jak stylově nazdobit vánoční stromeček

Dozdobit perníčky, uklidit dům a připravit se na Vánoce. Ale co stromeček? Jak ho správně nazdobit a jaké jsou trendy? Máte rádi barvy, přírodní prvky nebo spíše nic přehnaného? Pojďte se s námi podívat na 6 různých stylů.

Celý článek
Podzimní bytové doplňky

Podzimní interiérové designovky, které vytvoří harmonii ve vašem pokoji

Venku se už pomalu ale jistě ochlazuje a večery strávené v parcích či na venkovních zahrádkách vyměníme za teplo domova. Vytvořte si ze svého bydlení útulné prostředí za pomocí designových doplňků.

Celý článek
Bytové doplňky

Pokojovky: Uklidňující, módní a praktický bytový doplněk

Závěsná skleněná aerária zdobená dary moře a zeleným sukulentem patřila mezi žhavé trendy bytových dekorací minulého roku. Jaké jsou aktuální trendy mezi bytovými doplňky?

Celý článek