dnes je 18.09.2019 a svátek má Kryštof

Svatba? Pohovor? Ples? ePretty.cz nabídne šaty na všechny události

Přidat na Seznam.cz
Chystáte se vdávat nebo jdete za družičku? Čeká vás důležitá schůzka nebo jste byla pozvána na honosný ples a nevíte, kde seženete šaty podle svých představ?

Máme pro vás odpověď - ePretty.cz. Eshop se zaměřením na společenské a svatební šaty včetně doplňků nabízí široký sortiment dlouhých i krátkých modelů, z nichž si určitě vyberete správnou velikost, střih i barvu. Internetový obchod nabízí vše od jemných pastelů až po výraznější odstíny. Tedy už tu není nic, co by vám k dokonalému dojmu z nádherných šatů chybělo. V první řadě si zde vyberou nevěsty, na které na stránkách ePretty.cz čekají více jak tři desítky jednoduchých ale princeznovských svatebních šatů. A co ceny? Kvalitně ušité a trendům odpovídající svatební šaty seženete okolo dvou tisíc, což v některých případech nedělá ani polovinu půjčovného běžných svatebních šatů. 

Druhou velmi početnou kategorií eshopu jsou dlouhé společenské šaty a koktejlky. Díky přehlednému filtru si můžete vybrat, jaké velikosti a barvy chcete zobrazit a vyhledávání je tak efektivní. Doporučujeme si ale prohlédnout celý sortiment, protože u většiny šatů e-shop umožňuje doobjednat jinou velikost, která aktuálně není naskladněná. I v kategorii společenských šatů jsou nabízené modely velmi decentní, elegantní a nenajdete zde žádné zbytečné zdobení. To umožňuje je doplnit vlastními doplňky, šperky a vhodnými lodičkami.

Pokud se nemůžete rozhodnout, který model si vybrat, nebo nevíte, jakou velikost máte, případně jaký střih vám bude slušet, navštivte kamennou prodejnu ePretty.cz v Praze, kde si budete moct přímo vyzkoušet všechny tyto krásné šaty.

Ještě více šatů si můžete prohlédnout a koupit na ePretty.cz.

 

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA NÁKUPY A OBCHOD SPOLEČENSKÉ ŠATY SVATEBNÍ ŠATY EPRETTY.CZ LUXUSNÍ ŠATY PLES SVATBA #moda

Související články

Tradice, evoluce a revoluce v podzimní a zimní kolekci Pietro Filipi

Značku Pietro Filipi není třeba představovat. Mají svůj osobitý styl, za kterým si stojí. O tom vypovídá i aktuální kolekce pro podzim / zimu 2019 – 2020. Najdeme v ní originalitu, nadčasovost i hravost.

Celý článek

Erika Příhodová představila kolekci ART plnou elegance se špetkou punku

Kolekce nafocená v prostředí Národního divadla, které Erika Příhodová miluje, není vybrané náhodou. Samotné Národní divadlo bylo návrhářce velkou inspirací, která se odrazila nejenom v materiálech, ale také v elegantním zpracování.

Celý článek

10 teplých svetrů pro přicházející podzim

Noci se zkrátily, dny se ochladily... Po létě přichází další krásné období. Světříková sezóna zahájena a my se v tomto článku podíváme na ty, které budou letos TOP.

Celý článek

Váš chytrý šatník: podzimní kolekce Lindex

Otevřít skříň, vybrat ty pravé kousky a do pár minut odejít. Sen každé ženy! Ovšem nyní se může stát skutečností. Oděvní značka Lindex vám s tím totiž hravě pomůže.

Celý článek

Vytvořte si uvědomělý šatník, poradí vám Vendula Stoklásková

Připravit změny v rámci redesignu obchodu 100CLASS concept store jeho majitelka Vendula Stoklásková chystala už nějaký ten pátek, nyní ho můžeme vidět v novém kabátě a s jedinečnou inspirací na uvědomělý šatník. 

Celý článek

Malé černé v nové formě najdete v podzimní kolekci české značky TEG

Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková s podzimní kolekcí rozhodně bodují. Třetí ze čtyř kolekcí v každém roce je opět plná minimalismu, který milujeme.

Celý článek

Návrhářka Lenka Kohoutová se svou značkou Cockerel znovu dobývá Paříž

Veletrh Maison & Object v Paříži je v plném proudu. Snoubí špičkovou práci designérů a novinky ze světa módy i designu. Nechybí zde ani české zastoupení. Stejně jako před rokem zde aktuálně představuje svou novou kolekci i značka Cockerel.

Celý článek

Česko-Slovenský ples 2020 - ve dvou se to lépe tančí

Sedmý ročník Česko-Slovenského plesu se koná 8. února 2020 v pražském Obecním domě.

Celý článek