dnes je 05.04.2020 a svátek má Miroslava

Svatby v zimě jako v pohádce

Přidat na Seznam.cz
Svatba. Jeden z nejdůležitějších dnů každé ženy. Přemýšlíte nad svatbou a vaše oblíbené místo je už obsazené? Tak uspořádejte svatbu v zimě! Bude to jako v kouzelné pohádce.

Nejvíce svateb se koná na přelomu jara a léta, podstatně menší procento se pak odehrává na podzim. Ale co v zimě? Většina lidí tvrdí, že zima je nejkrásnějším obdobím v roce, tak proč je v těchto měsících tak málo svateb? V zimě vidíme kouzelný potenciál, který je třeba využít. Podívejte se s námi na pár módních i praktických tipů.

Výhody a nevýhody

Jasnou výhodou je nádherná romantická atmosféra a bezkonkurenční ceny, neboť majitelé nemají hlavní sezónu. Dále jsou volnější termíny jak pro fotografy, tak pro různá vysněná místa, kde svatbu chcete pořádat. Při pomyšlení na bílé svíčky, kožešiny a girlandy roztaje i každá neromantická duše.

Mezi menší zádrhely patří například nepředvídatelné počasí, problémy s dopravou nebo „teplejší“ svatební šaty, které nejsou tak běžné. Ale žádná svatba se neobejde bez nějakých komplikací.

Nevěsta a ženich

Nevěsta musí myslet na to, že je přece jen zima, takže lehké šaty nejsou vhod. Vybírat si musí ze zimní kolekce a k tomu mít i teplé (bílé) punčocháče a boty. Nejoblíbenějším kouskem se asi stává svatební kožíšek nebo kabátek, který celkovému zimnímu vzhledu dodá tu pravou jiskru. Ženich to bude mít snadnější, přece jen může vrstvit oblečení a mít pod sakem i funkční prádlo.

Místo

Zimní svatbu můžete pořádat na horách, v horském hotelu, parku, statku, farmě či kostele. Domluvte si místnost, kde je krb a útulné prostředí. K zimní klasice patří kombinace bílé a modré, ale můžete sáhnout i po bordó, zlaté nebo růžové. Dekorace sladíte k barvám a můžete si vyhrát se svíčkami, svícny, vločkami, světýlky, jehličím, třpytkami, prostě vše, co vás jen napadne.

Zdroj foto: Pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
NETRADIČNÍ SVATBY ZIMA ZIMNÍ SVATBA ORGANIZACE SVATBY SVATEBNÍ ŠATY INSPIRACE SVATEBNÍ DEKORACE SVATBY

Související články

Svatební inspirace 2020

Svatební inspirace není nikdy dost, a to ať se chystáte své drahé polovičce říci ano či o tom pravém teprve sníte. Není žádná žena, která by ze srdce nemilovala svatby. Vždyť i Julia Roberts v Nevěstě na útěku si přípravy na svatbu užívala.

Celý článek

Udržitelná móda: značky o kterých musíte vědět

Šatník bez viny díky zdánlivě malým detailům, které jsou ovšem velkými kroky pro svět. Udržitelnost již není pro spoustu značek cizím slovem. Vybrali jsme jich několik, pro které je toto téma zásadní. 

Celý článek

Slavné svatební šaty Whitney Houston budou prodány v aukci

Tyhle šaty by snad chtěla mít každá nevěsta. Ikonické svatební šaty slavné zpěvačky Whitney Houston budou prodány v aukci. Zájemci mohou přihazovat na internetových stránkách aukční síně do konce dubna.

Celý článek

JARNÍ KOLEKCE H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE

Poetická krása a cirkulární inovace. Heslo jarní kolekce H&M Conscious Exclusive. Využití udržitelných procesů a inovativní výroby zabalených do nádherných materiálů a ženských střihů.

Celý článek

Kosmetické novinky a nezbytnosti na jaro

Kosmetické novinky a nezbytnosti, které potřebujete vyzkoušet, než to opravdové jaro dorazí. Jen ať jsme připravené!

Celý článek

Trend holých kotníků

Od jara do podzimu je velmi oblíbený výstřelek módy „nahých kotníků“. Zkrácené nebo ohrnuté kalhoty, krátké ponožky a odhalená kůže. Většinou ženy, ale i muži vyráží do ulic s kratšími kalhotami. Jde o trend, kde platí, že kratší je vždy lepší. 

Celý článek

SEDMDESÁTÁ LÉTA V PODÁNÍ CELINE

Hedi Slimane, kreativní ředitel módního domu Celine, představil v pátek večer na pařížském týdnu módy novou kolekci na sezonu podzim–zima 2020/2021.

Celý článek

Jak být fit a sexy s jógou

Jóga už dávno není jen záliba vybraných nadšenců, je to styl života a určitá filozofie. Chcete se cítit v kondici a zároveň v harmonii? Pak zkuste jógu. Stačí jen pohodlné oblečení a odhodlání pro věc.

Celý článek