dnes je 12.07.2020 a svátek má Bořek

Svatby v zimě jako v pohádce

Přidat na Seznam.cz
Svatba. Jeden z nejdůležitějších dnů každé ženy. Přemýšlíte nad svatbou a vaše oblíbené místo je už obsazené? Tak uspořádejte svatbu v zimě! Bude to jako v kouzelné pohádce.

Nejvíce svateb se koná na přelomu jara a léta, podstatně menší procento se pak odehrává na podzim. Ale co v zimě? Většina lidí tvrdí, že zima je nejkrásnějším obdobím v roce, tak proč je v těchto měsících tak málo svateb? V zimě vidíme kouzelný potenciál, který je třeba využít. Podívejte se s námi na pár módních i praktických tipů.

Výhody a nevýhody

Jasnou výhodou je nádherná romantická atmosféra a bezkonkurenční ceny, neboť majitelé nemají hlavní sezónu. Dále jsou volnější termíny jak pro fotografy, tak pro různá vysněná místa, kde svatbu chcete pořádat. Při pomyšlení na bílé svíčky, kožešiny a girlandy roztaje i každá neromantická duše.

Mezi menší zádrhely patří například nepředvídatelné počasí, problémy s dopravou nebo „teplejší“ svatební šaty, které nejsou tak běžné. Ale žádná svatba se neobejde bez nějakých komplikací.

Nevěsta a ženich

Nevěsta musí myslet na to, že je přece jen zima, takže lehké šaty nejsou vhod. Vybírat si musí ze zimní kolekce a k tomu mít i teplé (bílé) punčocháče a boty. Nejoblíbenějším kouskem se asi stává svatební kožíšek nebo kabátek, který celkovému zimnímu vzhledu dodá tu pravou jiskru. Ženich to bude mít snadnější, přece jen může vrstvit oblečení a mít pod sakem i funkční prádlo.

Místo

Zimní svatbu můžete pořádat na horách, v horském hotelu, parku, statku, farmě či kostele. Domluvte si místnost, kde je krb a útulné prostředí. K zimní klasice patří kombinace bílé a modré, ale můžete sáhnout i po bordó, zlaté nebo růžové. Dekorace sladíte k barvám a můžete si vyhrát se svíčkami, svícny, vločkami, světýlky, jehličím, třpytkami, prostě vše, co vás jen napadne.

Zdroj foto: Pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
NETRADIČNÍ SVATBY ZIMA ZIMNÍ SVATBA ORGANIZACE SVATBY SVATEBNÍ ŠATY INSPIRACE SVATEBNÍ DEKORACE SVATBY

Související články

Jak naplánovat perfektní rozlučku se svobodou pro nevěstu

Svatba je jedna věc, ale ženich a nevěsta by neměli přijít ani o pořádné loučení se svobodou. Připravili jsme pro vás pár tipů na perfektní loučení se svobodou pro budoucí nevěsty.

Celý článek

O těchto značkách spodního prádla musíte vědět

Spodní prádlo je velice často spojováno spíše s výjimečnými příležitostmi, ať už je to první rande nebo Valentýn, ale podle nás by měl být pro ženu výjimečný každý den a k tomu právě spodní prádlo rozhodně patří.

Celý článek

Jak docílit přirozeného obočí

Obočí. Jedno velké téma, které rozdělí ženy minimálně na dvě skupiny. Ty, které ho řeší a ty, které se o jeho úpravu vůbec nezajímají. My vám ukážeme několik jednoduchých triků, a hlavně skvělé produkty, se kterými budete chtít vaše obočí upravovat každý den. Dokonalé obočí totiž dokáže divy.

Celý článek

Letní beauty novinky

Léto je tady! A my vám přinášíme několik kosmetických novinek, které rozhodně stojí za vyzkoušení. 

Celý článek

Letní kousky, ve kterých se blýsknete i na dovolené v tuzemsku

Letošní dovolená možná bude trochu jiná než ty předešlé, ale nic to nemění na tom, že si ji jistě všichni i tak užijeme. Co si tedy letos pořídit na dovolenou po tuzemsku nebo i k moři.

Celý článek

Lilia Khousnoutdinová představuje svůj nový projekt

Další projekt, jehož iniciátorkou je Lilia Khousnoutdinová, nese název Jsem žena #jsemevropa. Lilia v něm oslavuje celkem třináct inspirativních žen. Z celého projektu vznikl kalendář, jehož výtěžek bude věnován na charitu.

Celý článek

Svatební den pod širým nebem – nový trend svatebních obřadů

Časy se mění. Trendy přicházejí a odcházejí, stejně jako krizové situace. Ta letošní s sebou přinesla nejen novinky ze světa hygieny a zdravotnictví, ale všichni jsme museli nebo budeme muset změnit svůj mindset. A na změny se musí připravit i nastávající nevěsty a ženichové.

Celý článek

Jak nejlépe vytvořit vlny pomocí žehličky

Obvyklá situace, kterou řeší snad každá žena. Kdo má rovné vlasy, chce kudrnaté a naopak. Dnes už žádná varianta není nemožná a lze si téměř k jakémukoli účesu lehce a snadno dopomoci. My jsme vám dnes sepsali podrobný, ale jednoduchý návod, jak si vytvořit přirozené vlny pomocí žehličky.

Celý článek