dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Svatební kolekce Reem Acra F/W 2016-2017 prozářila molo

Období pro představení svatební kolekce pro sezónu příštího podzimu nastalo. Hned mezi prvními se vytáhl Reem Acra se svou nablýskanou kolekcí. 

Reem Acra se ukázal, jako je již zvykem, éterickou kolekcí. Zato se pyšnil novým zpracováním v podobě komponování spodního prádla a živůtků společně s honosnými svatebními sukněmi. Kromě obvyklých korzetových vršků, předvedl také krajkované obepnuté crop topy a fascinující hluboké výstřihy lemované romantickými kraječkami. 

Na sukních nebylo příliš co měnit. Kromě lehce zvlněných liniích snášejících se k zemi podél modelčiných boků, navrhl také rozšířené sukně až u úplné země a i ty olemoval jemnými krajkami. Pozornost si získala mohutná sukně z řaseného šifonu. Hlavním tahákem celé kolekce byly ozdobné výšivky poskládané z lesknoucích se kamínků, stejně tak jako velká sluchátka, která měly modelky na uších. 

vogue.com

SVATBY REEM ACRA LUXUSNÍ SVATEBNÍ ŠATY KOLEKCE SVATEBNÍCH ŠATŮ PODZIM/ZIMA 2016-2017

Související články

Svatební šaty, které vám dopřejí osobitost, má na svědomí designérka Kristýna Kottová

Svatba je jedním z nejdůležitějších životních okamžiků. Proto se vždy snažíme vybrat si šaty, které jsou naprosto perfektní a padnou nám na míru. Není od věci se při výběru obrátit na odborníky.

Celý článek

Slavné svatby roku 2018

Slavné osobnosti ze světa celebrit si v minulém roce řekli své ano. Kdo to byl a jaké měly nevěsty šaty? Výběr z těch nejslavnějších svateb zde…

Celý článek

První svatební kolekce Stella McCartney je tu i se svatebními šaty Meghan Markle

Vévodkyně ze Sussexu není jedinou ženou, která by svatební šaty Stelly McCartney ráda oblékla, proto se značka rozhodla, že se pustí i cestou svateb…

Celý článek

Z podzimní svatební kolekce Carolina Herrera 2019 si vybere každá

Nebývá obvyklé, aby se v jedné jediné svatební kolekci objevovalo tolik různých variací. Návrhář Wes Gordon však tvoří nevěsty tak, jak je ještě neznáte.

Celý článek

Okouzlující svatební šaty od značky Marchesa pro podzim 2019

Podzimní chladné dny můžete na svůj velký den rozzářit volbou romantických šatů.

Celý článek

7 klíčových svatebních trendů pro podzim 2018

Zvažujete výběr svatebních šatů? Nechte se inspirovat celosvětovými podzimními trendy!

Celý článek

Alternativní nevěsta je tématem svatební kolekce Vera Wang i tentokrát

Na rozdíl od svých předchozích svatebních kolekcí, na podzim 2019 značka Vera Wang trochu vzala zpátečku. Pro nevěstu navrhla béžové svatební šaty. 

Celý článek

Pohádková romantika princezny Eugenie

Princezna Eugenie se v pátek 12. října 2018 vdala v šatech od anglického návrháře Petera Pilotto. 

Celý článek