dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Přidat na Seznam.cz
Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Zdroj: se svolením Petry Měchurové

U jemných typů žen dokáže dokonalý svatební účes podtrhnout elegantnost a romantiku. Pokud žena uvnitř však skrývá divokou duši, pak vlny ve vlasech probudí tu nespoutanou energii. Při každém pohledu na svatební kolekci budete překvapení a zároveň uchvácení její rozmanitostí. Elegance, sebevědomí a ženskost, právě těmito slovy se inspirovala Petra Měchurová se svým týmem při tvorbě účesů, které ve vás zanechají emoce štěstí a okouzlení.


Zdroj: se svolením Petry Měchurové

Fotografka Kristýna Skokánková nafotila modelky Andy Coconut, Simonu Míkovou, Barboru Ondráčkovou z Fashion in my soul, Michaelu Řábalovou a Elišku Il´kaninovou ve vzdušných šatech na jemném pozadí. A nejsou to jenom vlny, ale i honosné a elegantní účesy, ze kterých si v letošní sezóně vybere snad opravdu každá nevěsta.

 
                                                                                                                                                Zdroj: se svolením Petry Měchurové

Salón Petry Měchurové pravidelně připravuje vlasové kolekce, tipy i novinky ve světě střihů, barev i účesů. Svou prací její tým inspiruje společnost jako celek a buduje budoucnost propojenou jednotnou vizí. Ta nyní říká „Say Yes“ všem unikátním ženám.


Zdroj: se svolením Petry Měchurové


Zdroj: se svolením Petry Měchurové

 

Vlasy – Petra Měchurová, Lenka Krčálová, Veronika Dobruská, Eva Galuszková, Diana Domalípová
Make up – Lucie Janků
Styling – Petra Měchurová
Fotograf – Kristýna Skokánková
Modelky – Andy Coconut, Simona Míková, Barbora Ondráčková – Fashion in my soul, Michaela Říbalová, Eliška Il´kaninová

 

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY SVATEBNÍ ÚČESY PETRA MĚCHUROVÁ KOLEKCE SVATEBNÍCH ÚČESŮ

Související články

Když pleť volá SOS, dopřejte jí, co potřebuje

Ztrácí vaše pleť objem, je ochablá, unavená a dehydratovaná? Začínají se na vaší tváři objevovat vrásky? Pak se z vaší pleti vytrácí kyselina hyaluronová a dochází tak ke ztrátě pevnosti a pružnosti pleti a k ochabnutí kontur obličeje.

Celý článek

Připravte své vlasy na podzimní radovánky

Vrátily jste se z letní dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim dopřát zaslouženou péči.

Celý článek
Matrix vlasová kosmetika

PROBUĎTE SVÉ VLASY K ŽIVOTU S MATRIX INSTACURE

Kdyby vlasy uměly mluvit, co by asi řekly? Pro všechny vlasy, které volají o pomoc, vytvořila značka Matrix speciální pečující vlasovou řadu Instacure.

Celý článek

Jak pečovat o kůži před i po tetování

Nechat se tetovat neznamená jen vyhledat nejlepší tetovací studio a konkrétního umělce. Měli byste se také zajímat o to, jak připravit vaši pokožku na tetování i jak ji ochránit po něm.

Celý článek

Emma Watson je tváří nové kampaně Prada, stejně tak režisérkou jejího krátkého filmu

Krásná herečka v pixie střihu zapózovala pro kampaň nafocenou k nové vůni módního domu Prada. Vzala si na starost i režii krátkého propagačního filmu. Flakon vůně je znovu plnitelný a má tvar trojúhelníku, symbolu italské značky.

Celý článek

Petra Měchurová radí jak na to, aby si i vaše vlasy užily léto 

Horko, slunce, mořská sůl nebo chlorovaná voda – to vše jsou faktory, které na naše vlasy rozhodně nepůsobí blahodárně. A právě proto bychom o ně měly obzvláště v letních měsících dobře pečovat. Jak docílit toho, abychom na podzim nemusely zničené vlasy radikálně stříhat a nejen to, jsme se ptali přední české kadeřnice Petry Měchurové. 

Celý článek

Obličejová jóga je forma sebelásky, říká lektorka Andrea Doležalová

Když se řekne jóga, pravděpodobně si představíte základní ásánu, tedy tu zvláštní polohu, do které se jogíni rádi staví. My jsme se však dnes více zajímali o jógu obličejovou, která nám může dopřát opravdu výrazné omlazení a úbytek vrásek.

Celý článek

Jak spánek ovlivňuje úbytek hmotnosti?

Řada studií ukazuje, že nedostatek spánku je spojen s vyšší pravděpodobností nadváhy. Je však obtížné prokázat, zda méně spánku ve skutečnosti vede k přibírání na váze, nebo zda jen pozorujeme známý negativní účinek nadváhy na spánek. Napadnout nás může analogická otázka: „Co tu bylo dříve? Slepice nebo vejce?“.

Celý článek