dnes je 06.04.2020 a svátek má Vendula

Svatební korzování je mnohem více než jenom svatební veletrh jinak

Přidat na Seznam.cz
Jeden z nejdůležitějších dnů v životě každé ženy je ten svatební. I pro pány je tento den důležitý, i když ho určitě neprožívají tak jako my. A pokud se blíží i váš den D, neuděláte nic lepšího, než když si zajedete v lednu do Plzně. Co vás tam čeká? Svatební korzování.

Svatebním veletrhem vás provede Adéla Elbel, těšit se můžete na nádherné módní přehlídky svatebních šatů. Mezi návrhářkami, které zde předvedou svou práci, najdete jména, jako jsou Petra Brzková, Iveta Paulerová, značka Simply Bride, Svatební salon Blovice nebo Salon Miriam, půjčovna svatebních a společenských šatů.

Svatební korzování – svatební veletrh jinak pořádá Le Fleur Design pod vedením Kateřiny Empergerové, které se taky postará o celou výzdobu přehlídkového mola. To bude letos netradičně řešené a bohatě zdobené květinami a balónky ve spolupráci s Bablfuk. Návštěvníci se tak mohou těšit na pořádnou džungli. Navštivte svatební veletrh, který vám dá mnohem více než ty ostatní. Tím Svatební korzování rozhodně je!

Akce přináší již tradičně také několik zajímavých workshopů, jako jsou Krasopísmo s Aničkou z PsAanníčka, Macrame s ann.designn, Holky bez silikonů a jejich přírodní svatební parfém a Kokedamky od Zahrada v misce.

Takže kdy a kde? 19. 1. 2020 v Plzni v DEPO 2015 od 10 do 17 hod.

 

korzujeme.cz

Přidat na Seznam.cz
SVATBY ZE SPOLEČNOSTI SVATEBNÍ VELETRH SVATEBNÍ KORZOVÁNÍ KORZUJEME.CZ

Související články

10 nejhezčích outfitů Melanie Trump

Každý mocný muž má za sebou ještě mocnější ženu. Nevíme, zda tato slova klasika platí i v případě prezidentského páru USA, jedno je ale jasné! První dáma Spojených států amerických má jako bývalá modelka a návrhářka styl. Pojďte se s námi podívat na 10 nejlepších outfitů Melanie Trump.

Celý článek

Butik české návrhářky Tatiany Kovaříkové v novém kabátě

Proměna butiku české návrhářky Tatiany Kovaříkové kombinuje důraz na propojení barev, materiálů i potřeb žen.

Celý článek

Češi nevěří, že cesta ke zdravému tělu může být vydlážděná i bílou moukou a cukry, říká výživová poradkyně

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s výživovou poradkyní a influencerkou Hedvikou Hejdukovou. Jak zachovat zdravé tělo i mysl v době karantény? Jde vůbec jíst zdravě, rychle a levně zároveň? A co Češi dělají ve výživě špatně? Prozradíme v článku.

Celý článek

Celebrity bojují proti koronaviru Covid-19 v karanténě i charitou

Koronavirus Covid-19 si nevybírá. Vir napadl i bezpočet slavných celebrit, a tak i oni vytáhly do boje s virem, který v dnešní době sužuje celý svět. Některé pořádají charitativní sbírky a dávají své peníze charitě. Někteří vyzývají své fanoušky, aby zůstali v bezpečí.

Celý článek

Jak bojovat se zamlžením brýlí při nošení roušky, poradí optometrista

Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě. Noste roušky, jsme v tom totiž společně! Jestli ale také bojujete se zamlžováním vašich brýlí při nošení roušky, pak právě pro vás je tento článek...

Celý článek

Slavné svatební šaty Whitney Houston budou prodány v aukci

Tyhle šaty by snad chtěla mít každá nevěsta. Ikonické svatební šaty slavné zpěvačky Whitney Houston budou prodány v aukci. Zájemci mohou přihazovat na internetových stránkách aukční síně do konce dubna.

Celý článek

Po pěti letech opouští pozici kreativního ředitele Mulberry Johnny Coca

Španělský módní návrhář a kreativní ředitel Johnny Coca opouští po pěti letech britskou značku Mulberry. Kolekce na jaro a léto 2021 bude jeho poslední. 

Celý článek

Met Gala 2020 byla odložena na dobu neurčitou

Jedna z největších módních událostí roku se kvůli současné události odkládá na dobu neurčitou. Původně byla naplánovaná na 4. května 2020, vzhledem k šířícímu se koronaviru se ale ruší téměř všechny společenské akce. Met Gala není výjimkou.

Celý článek