dnes je 26.01.2020 a svátek má Zora

Svatební korzování je mnohem více než jenom svatební veletrh jinak

Přidat na Seznam.cz
Jeden z nejdůležitějších dnů v životě každé ženy je ten svatební. I pro pány je tento den důležitý, i když ho určitě neprožívají tak jako my. A pokud se blíží i váš den D, neuděláte nic lepšího, než když si zajedete v lednu do Plzně. Co vás tam čeká? Svatební korzování.

Svatebním veletrhem vás provede Adéla Elbel, těšit se můžete na nádherné módní přehlídky svatebních šatů. Mezi návrhářkami, které zde předvedou svou práci, najdete jména, jako jsou Petra Brzková, Iveta Paulerová, značka Simply Bride, Svatební salon Blovice nebo Salon Miriam, půjčovna svatebních a společenských šatů.

Svatební korzování – svatební veletrh jinak pořádá Le Fleur Design pod vedením Kateřiny Empergerové, které se taky postará o celou výzdobu přehlídkového mola. To bude letos netradičně řešené a bohatě zdobené květinami a balónky ve spolupráci s Bablfuk. Návštěvníci se tak mohou těšit na pořádnou džungli. Navštivte svatební veletrh, který vám dá mnohem více než ty ostatní. Tím Svatební korzování rozhodně je!

Akce přináší již tradičně také několik zajímavých workshopů, jako jsou Krasopísmo s Aničkou z PsAanníčka, Macrame s ann.designn, Holky bez silikonů a jejich přírodní svatební parfém a Kokedamky od Zahrada v misce.

Takže kdy a kde? 19. 1. 2020 v Plzni v DEPO 2015 od 10 do 17 hod.

 

korzujeme.cz

Přidat na Seznam.cz
SVATBY ZE SPOLEČNOSTI SVATEBNÍ VELETRH SVATEBNÍ KORZOVÁNÍ KORZUJEME.CZ

Související články

Svatby v zimě jako v pohádce

Svatba. Jeden z nejdůležitějších dnů každé ženy. Přemýšlíte nad svatbou a vaše oblíbené místo je už obsazené? Tak uspořádejte svatbu v zimě! Bude to jako v kouzelné pohádce.

Celý článek

DRAG Queens: Módní ikony a inspirace

Víte, co vše se může skrývat pod zkratkou DRAG (dressed as a girl - oblečená jako dívka)? Dobám, kdy jsme si mysleli, že jsou to ty uřvané paní z karaoke a říkali jsme jim transky, odzvonilo. Pojďte s námi na exkurzi do světa plného zábavy a neskutečných módních kreací!

 

Celý článek

Alžběta Mátyásová: Osobní stylista je opravdu pro každého

Její práci by jí mohl závidět leckdo. Stará se o to, abychom se my ostatní cítili dobře, abychom se dobře oblékali a abychom oboje mohli sladit v praktické i pohodlné řešení.

Celý článek

Sophia Amoruso: Kariéra připomínající jízdu na horské dráze

Dnes společně nahlédneme do života ženy, která si prošla typickým americkým snem. Sophia díky své kreativitě a úsilí vybudovala módní impérium. Ale co se stalo pak?

Celý článek

Jak ovlivní módní průmysl odchod Meghan a Harryho z královské rodiny?

Touha žít vlastní život a věnovat se projektům, které je naplňují, je obrovská. Jaký dopad bude mít pro módní průmysl případný odchod Prince Harryho a jeho ženy Meghan Markle z královské rodiny?

Celý článek

Československá návrhářka Jitka Klett odstartovala rok 2020 v Karibiku

O Jitce Klett je známé, že ráda cestuje a hledá inspiraci v zahraniční. A také, jak lépe si osladit začátek nového roku než dovolenou na jednom z Karibských ostrovů.

Celý článek

Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nový rok, nová sezóna a první hollywoodská událost - to jsou Zlaté glóby. Každoroční přehlídka okouzlujících dam. A že jich bylo! My se tentokrát zaměřili na ty nejhvězdnější beauty looky.

Celý článek

Pět nejlépe placených žen Instagramu v roce 2019

Nový seznam odhaluje pět nejlépe placených instagramových influencerek roku 2019. Sociální měna dostává v tomto pojetí nový význam.

Celý článek