dnes je 31.05.2020 a svátek má Kamila

Svatební korzování je mnohem více než jenom svatební veletrh jinak

Přidat na Seznam.cz
Jeden z nejdůležitějších dnů v životě každé ženy je ten svatební. I pro pány je tento den důležitý, i když ho určitě neprožívají tak jako my. A pokud se blíží i váš den D, neuděláte nic lepšího, než když si zajedete v lednu do Plzně. Co vás tam čeká? Svatební korzování.

Svatebním veletrhem vás provede Adéla Elbel, těšit se můžete na nádherné módní přehlídky svatebních šatů. Mezi návrhářkami, které zde předvedou svou práci, najdete jména, jako jsou Petra Brzková, Iveta Paulerová, značka Simply Bride, Svatební salon Blovice nebo Salon Miriam, půjčovna svatebních a společenských šatů.

Svatební korzování – svatební veletrh jinak pořádá Le Fleur Design pod vedením Kateřiny Empergerové, které se taky postará o celou výzdobu přehlídkového mola. To bude letos netradičně řešené a bohatě zdobené květinami a balónky ve spolupráci s Bablfuk. Návštěvníci se tak mohou těšit na pořádnou džungli. Navštivte svatební veletrh, který vám dá mnohem více než ty ostatní. Tím Svatební korzování rozhodně je!

Akce přináší již tradičně také několik zajímavých workshopů, jako jsou Krasopísmo s Aničkou z PsAanníčka, Macrame s ann.designn, Holky bez silikonů a jejich přírodní svatební parfém a Kokedamky od Zahrada v misce.

Takže kdy a kde? 19. 1. 2020 v Plzni v DEPO 2015 od 10 do 17 hod.

 

korzujeme.cz

Přidat na Seznam.cz
SVATBY ZE SPOLEČNOSTI SVATEBNÍ VELETRH SVATEBNÍ KORZOVÁNÍ KORZUJEME.CZ

Související články

Svatební den pod širým nebem – nový trend svatebních obřadů

Časy se mění. Trendy přicházejí a odcházejí, stejně jako krizové situace. Ta letošní s sebou přinesla nejen novinky ze světa hygieny a zdravotnictví, ale všichni jsme museli nebo budeme muset změnit svůj mindset. A na změny se musí připravit i nastávající nevěsty a ženichové.

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Tom Ford a Anna Wintour zachraňují módní průmysl před ekonomickou krizí

Žijeme v době koronavirové. Nikdo nečekal, co přijde. Nikdo neví, co bude. Společně to ale zvládneme. Někteří z nás ale myslí nejen na to, jak zachránit současnou žalostnou situaci ve světě, ale také na to, co přijde. Čeká nás totiž i doba pokoronavirová.

Celý článek

#PillowChallenge vládne v době karantény instagramovým trendům

Sociální média nás mohou i v době karantény spojovat v celosvětovém měřítku. Nesčetně kreativních někdy až šílených způsobů, jak „zabít nudu“ vytvořilo i tzv. #pillowchallenge, tedy polštářová výzva.

Celý článek

Naše první dámy, 3. díl: Marta Gottwaldová

Milovala luxus, kterým se obklopovala, pocházela ale z chudých poměrů. Někteří se jí smáli, jiní se jí báli. Řeč je o naší první dámě Martě Gottwaldové. Jak se stala první dámou? A u koho si nechala šít své luxusní róby? Dozvíte se v článku.

Celý článek

10 nejhezčích outfitů Melanie Trump

Každý mocný muž má za sebou ještě mocnější ženu. Nevíme, zda tato slova klasika platí i v případě prezidentského páru USA, jedno je ale jasné! První dáma Spojených států amerických má jako bývalá modelka a návrhářka styl. Pojďte se s námi podívat na 10 nejlepších outfitů Melanie Trump.

Celý článek