dnes je 27.10.2020 a svátek má Šarlota/Zoe

Svatební šaty Angeliny Jolie

Přidat na Seznam.cz
Jeden z nejsledovanějších párů Hollywoodu, Angelina Jolie a Brad Pitt, po dvou letech od zasnoubení konečně uspořádali svatbu. Všechny nás od počátku zajímalo, jaké svatební šaty si Angelina vybrala.

Od okamžiku, kdy se dostala na veřejnost informace, že se Angelina Jolie a Brad Pitt konečně vzali, se začalo spekulovat o tom, jaké svatební šaty si Angelina pro svůj velký den zvolila. A ta nás, jako vždy, překvapila.

Svatební róbu Angeliny navrhla Donatella Versace pod záštitou značky Atelier Versace s pomocí společných dětí Pitta a Jolie. Ty se postaraly o výzdobu bílé látky svými drobnými obrázky. Dětské malůvky kromě sukně šatů jsou patrné i na svatebním závoji.

Hollywoodský pár pořádal malou svatbu ve svém francouzském domově Château Miraval. Jolie a Pitt si své soukromí pečlivě chrání, avšak nejen tyto svatební fotky, ale i snímky svých novorozených dětí prodávají za miliony dolarů bulvárním americkým časopisům, které posléze věnují charitě.

Zdroj: People, Hello magazine

Přidat na Seznam.cz
ANGELINA JOLIE BRAD PITT SVATBA

Související články

Vnučka Lamborghiniho se vdala

Potomek slavného výrobce aut Elettra Lamborghini se vdala. Vnučka zakladatele slavné automobilky Ferruccia Lamborghiniho se provdala za holandského producenta Nicka van de Walla. Svatba plná luxusu se konala v Itálii.

Celý článek

I podzimní svatba má své kouzlo

Nejste milovníci velkého tepla, ale ani silné zimy? Pak je pro vás podzimní svatba to pravé. Krásně zbarvené listy, vítr a teplé tóny. Dokážete si to představit?

Celý článek

Brad Pitt v podzimní kampani značky Brioni jako neodolatelný elegán

V úterý byla představena nová kampaň značky Brioni, v jejíž popředí stojí herec a producent Brad Pitt. Lehké strniště, polodlouhé vlasy a svůdný pohled berou ženy po celém světě.

Celý článek

Jak naplánovat perfektní rozlučku se svobodou pro nevěstu

Svatba je jedna věc, ale ženich a nevěsta by neměli přijít ani o pořádné loučení se svobodou. Připravili jsme pro vás pár tipů na perfektní loučení se svobodou pro budoucí nevěsty.

Celý článek

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Svatební inspirace 2020

Svatební inspirace není nikdy dost, a to ať se chystáte své drahé polovičce říci ano či o tom pravém teprve sníte. Není žádná žena, která by ze srdce nemilovala svatby. Vždyť i Julia Roberts v Nevěstě na útěku si přípravy na svatbu užívala.

Celý článek

Slavné svatební šaty Whitney Houston budou prodány v aukci

Tyhle šaty by snad chtěla mít každá nevěsta. Ikonické svatební šaty slavné zpěvačky Whitney Houston budou prodány v aukci. Zájemci mohou přihazovat na internetových stránkách aukční síně do konce dubna.

Celý článek

Zimní svatební kytice, které si zamilujete

Dokonce i chladné zimní dny si zaslouží svatbu, jak se patří. A jednou z nejdůležitějších nezbytností je i kytice plná tepla a lásky. Zaměřte se na sezónní barvy.

Celý článek