dnes je 23.07.2019 a svátek má Libor

Svatební šaty Angeliny Jolie

Přidat na Seznam.cz
Jeden z nejsledovanějších párů Hollywoodu, Angelina Jolie a Brad Pitt, po dvou letech od zasnoubení konečně uspořádali svatbu. Všechny nás od počátku zajímalo, jaké svatební šaty si Angelina vybrala.

Od okamžiku, kdy se dostala na veřejnost informace, že se Angelina Jolie a Brad Pitt konečně vzali, se začalo spekulovat o tom, jaké svatební šaty si Angelina pro svůj velký den zvolila. A ta nás, jako vždy, překvapila.

Svatební róbu Angeliny navrhla Donatella Versace pod záštitou značky Atelier Versace s pomocí společných dětí Pitta a Jolie. Ty se postaraly o výzdobu bílé látky svými drobnými obrázky. Dětské malůvky kromě sukně šatů jsou patrné i na svatebním závoji.

Hollywoodský pár pořádal malou svatbu ve svém francouzském domově Château Miraval. Jolie a Pitt si své soukromí pečlivě chrání, avšak nejen tyto svatební fotky, ale i snímky svých novorozených dětí prodávají za miliony dolarů bulvárním americkým časopisům, které posléze věnují charitě.

Zdroj: People, Hello magazine

Přidat na Seznam.cz
ANGELINA JOLIE BRAD PITT SVATBA

Související články

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

5 tipů, co pořídit nevěstě a ženichovi, jako svatební dar

Jste pozvaná na svatbu a nevíte si rady? Co zakoupit budoucím novomanželům, aby se jim to nejen líbilo ale i hodilo? Jak se vyhnout trapasu, kdy budete mít stejný dárek jako jiný svatebčan? Odpověď najdete v článku...

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Jste pozvaná na svatbu? Tipy, jak se na ni obléct

Je tu jeden z nejočekávanějších okamžiků tohoto roku - svatební čas. Pokud jste pozvaná na svatbu a lámete si hlavu co na sebe, máme pro vás několik tipů. Nadýchejte inspiraci...

Celý článek

Soutěž Souboj nevěst připravuje nevěsty na to, jak se stát skvělou manželkou

Již osmý ročník Souboje nevěst přinesl devět finalistek, které soutěžily o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Vítězkou se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová.

Celý článek

Slavní muži, kteří zrají jako víno

Nejznámější muži světa se časem mění v ještě více atraktivní hvězdy a mají nezapomenutelné tváře i dnes! Na kterých se zub času podepsal pozitivně, si přečtěte v tomto článku. 

Celý článek

6 tipů, jaké šaty vybrat družičkám pro váš velký den

Pro každou z nás je nejdůležitější, jaké šaty na sebe vezmeme v náš velký den my samy. Proto jsou outfity ostatních svatebčanů často opomíjeny a podceňovány. Poradíme vám, jak vybrat ty správné šaty pro vaše družičky.

Celý článek

Šik Angelina Jolie miluje neutrální barvy

Známá herečka je obrázkem nenásilné elegance. Paleta jejího stylu se skládá hlavně z béžové, krémové a tělové barvy.

Celý článek