dnes je 23.01.2022 a svátek má Zdeněk

Symbol kultovních tenisek udává značka VANS

Přidat na Seznam.cz
Určitě si mnozí z vás vzpomenou na ikonický model tenisek Vans Old Skool, který se stal symbolem kultovní značky. Letos se představí znovu a rovnou ve třech barevných kombinacích.

foto: Ivan Kašša, se svolením VANS

Nejenom oslava kultovních tenisek, ale také oslava tří českých kreativců, kteří se na teniskách vyřádili. Violončelistka Tereza Vodička Kovalová, fotograf Ivan Kaššu a influencer Lukáš Zachar společně představili variabilitu a všestrannost této siluety.

True White, Black a Navy Blue ocení skejťáci i módní ikony, stejně jako mnozí další. Old Skool si od svého vzniku v roce 1977 našel svou cestu k lidem ze všech koutů světa a odvětví.
Model Old Skool byl první teniskou, která se na trhu objevila s „klasickým“ Vans Sidestripem, tedy pruhem na boku. Tenisky debutovaly v roce 1977 s názvem „Style 36“, v nízké variantě s koženými části a již zmíněným ikonickým “pruhem”,  který vznikl nahodilou kresbou od zakladatele Vans - Paula Van Dorena. Old Skool byl vždy populární mezi akčními sportovci, ale dnes se všestranná teniska hodí kamkoli - a vynikne všude - jako symbol mladistvého ducha a osobitého stylu. Tento nejdemokratičtější model značky Vans i dodnes slouží jako prostředek pro kreativní sebevyjádření.

Tereza Vodička Kovalová pro VANS / foto: Ivan Kašša, se svolením VANS

Ivan Kašša pro VANS / foto: Ivan Kašša, se svolením VANS

Lukáš Zachara pro VANS / foto: Ivan Kašša, se svolením VANS

Tereza Vodička Kovalová pro VANS / foto: Ivan Kašša, se svolením VANS

 

Přidat na Seznam.cz
BOTY A OBUV DÁMSKÁ OBUV PÁNSKÁ OBUV VANS TENISKY VANS TENISKY OLD SKOOL

Související články

Novým přírůstkem značky Louis Vuitton jsou tenisky LV Runner Tatic

LV Runner Tatic je novým přírůstkem do ikonické rodiny tenisek značky Louis Vuitton. Boty jsou inspirované aktivní atmosférou a uhlazenými křivkami, typickými pro 90. léta.

Celý článek

KOSMICKÉ HOLOGRAMY V KAPSULOVÉ KOLEKCI SPRANDI UNIVERSE 

Sprandi tvoří trendy stylu athleisure. Sportovní móda bude aerodynamická, nadpozemská a zářivá – přesně jako boty a kabelky z nejnovější kapsulové kolekce této značky. 

Celý článek

VE ZNAMENÍ TEPLA, MÓDY A POHODLÍ: KAPSULOVÁ KOLEKCE CURLY SHEARLING OD JENNY FAIRY

Boty, kabelky a čepice s detaily z umělé kožešiny jsou součástí nejnovější kapsulové kolekce, která je nově v prodeji v CCC. Vysoké boty odkazují na sportovní styl après ski, kabelky a shopperky stejně dobře poslouží v lyžařském středisku i ve městě.

Celý článek

Nakupujte vánoční dárky včas. S tímto výběrem rozhodně zabodujete

Už jen pouhý měsíc a jedno z nejkrásnějších období v roce je tu! Nezapomeňte letos vyřešit dárky včas. Připravili jsme pro vás pár ideálních tipů pro dámy, pány i děti.

Celý článek

Nová, dědictvím a odkazem inspirovaná kolekce History Class, představí moderní verzi klasiky New Balance v autentických barevných kombinacích 80. let

Bota s velkou historií, která je nejenom designovým doplňkem, ale zároveň obuví, kterou si můžete vzít kamkoliv, je tím, co posouvá hranice obouvání podstatně dál. Sportovní výkon i běžné nošení mažou své rozdíly. Je tu model 574 New Balance!

Celý článek

Beyoncé je v nové kampani s názvem Rodeo jednoznačně divoká a sexy

Značky Adidas x Ivy Park opět spojily své síly a přichází s kampaní s názvem Rodeo. Zpěvačka Beyoncé je jejím středobodem.

Celý článek

Pohodlné a stylové letní dny v dámských botách značky Wittchen

Do města i do práce, na zahradní grilování i na přímořskou promenádu. Užijte si léto plné zážitků v pohodných a krásných botách značky Wittchen. Vyberte si styl, který doladí váš šatník, a barvu, která se neokouká. Pak už stačí jen obléct lehké šaty a vyrazit do ulic.

Celý článek

Japonský design a textilní vzor Paisley přináší nová kolekce tenisek značky Vans

Textilem inspirovaná kolekce ve spojení Vault by Vans a Bedwin & The Heartbreakers čerpají z historických textilu a látek z USA

Celý článek