dnes je 17.10.2021 a svátek má Hedvika

Symbol kultovních tenisek udává značka VANS

Přidat na Seznam.cz
Určitě si mnozí z vás vzpomenou na ikonický model tenisek Vans Old Skool, který se stal symbolem kultovní značky. Letos se představí znovu a rovnou ve třech barevných kombinacích.

foto: Ivan Kašša, se svolením VANS

Nejenom oslava kultovních tenisek, ale také oslava tří českých kreativců, kteří se na teniskách vyřádili. Violončelistka Tereza Vodička Kovalová, fotograf Ivan Kaššu a influencer Lukáš Zachar společně představili variabilitu a všestrannost této siluety.

True White, Black a Navy Blue ocení skejťáci i módní ikony, stejně jako mnozí další. Old Skool si od svého vzniku v roce 1977 našel svou cestu k lidem ze všech koutů světa a odvětví.
Model Old Skool byl první teniskou, která se na trhu objevila s „klasickým“ Vans Sidestripem, tedy pruhem na boku. Tenisky debutovaly v roce 1977 s názvem „Style 36“, v nízké variantě s koženými části a již zmíněným ikonickým “pruhem”,  který vznikl nahodilou kresbou od zakladatele Vans - Paula Van Dorena. Old Skool byl vždy populární mezi akčními sportovci, ale dnes se všestranná teniska hodí kamkoli - a vynikne všude - jako symbol mladistvého ducha a osobitého stylu. Tento nejdemokratičtější model značky Vans i dodnes slouží jako prostředek pro kreativní sebevyjádření.

Tereza Vodička Kovalová pro VANS / foto: Ivan Kašša, se svolením VANS

Ivan Kašša pro VANS / foto: Ivan Kašša, se svolením VANS

Lukáš Zachara pro VANS / foto: Ivan Kašša, se svolením VANS

Tereza Vodička Kovalová pro VANS / foto: Ivan Kašša, se svolením VANS

 

Přidat na Seznam.cz
BOTY A OBUV DÁMSKÁ OBUV PÁNSKÁ OBUV VANS TENISKY VANS TENISKY OLD SKOOL

Související články

Nová, dědictvím a odkazem inspirovaná kolekce History Class, představí moderní verzi klasiky New Balance v autentických barevných kombinacích 80. let

Bota s velkou historií, která je nejenom designovým doplňkem, ale zároveň obuví, kterou si můžete vzít kamkoliv, je tím, co posouvá hranice obouvání podstatně dál. Sportovní výkon i běžné nošení mažou své rozdíly. Je tu model 574 New Balance!

Celý článek

Beyoncé je v nové kampani s názvem Rodeo jednoznačně divoká a sexy

Značky Adidas x Ivy Park opět spojily své síly a přichází s kampaní s názvem Rodeo. Zpěvačka Beyoncé je jejím středobodem.

Celý článek

Pohodlné a stylové letní dny v dámských botách značky Wittchen

Do města i do práce, na zahradní grilování i na přímořskou promenádu. Užijte si léto plné zážitků v pohodných a krásných botách značky Wittchen. Vyberte si styl, který doladí váš šatník, a barvu, která se neokouká. Pak už stačí jen obléct lehké šaty a vyrazit do ulic.

Celý článek

Japonský design a textilní vzor Paisley přináší nová kolekce tenisek značky Vans

Textilem inspirovaná kolekce ve spojení Vault by Vans a Bedwin & The Heartbreakers čerpají z historických textilu a látek z USA

Celý článek

PUMA bude pomáhat chránit pralesy a lesy prostřednictvím partnerství s ekologickou organizací Canopy

Globální sportovní značka PUMA se zavázala, že bude chránit pralesy a lesy po celém světě, a to šetrným získáváním papíru, lepenky a viskózy prostřednictvím nového partnerství s neziskovou ekologickou organizací Canopy.

Celý článek

Pozvěte léto do svého šatníku s barevnými doplňky

Dost bylo šedi v ulicích! Vytáhněte své oblíbené barevné kousky a začněte se chlubit veselými doplňky. Konečně se totiž blíží léto, které k zábavné módě přímo vybízí.

Celý článek

Vyšlápněte si do letních dnů v pohodlné obuvi

Přivítejte každý den v pohodlí a s elegancí! Kolekce obuvi rakouské značky Högl vás omámí důmyslným zpracováním, kvalitními materiály, a především mimořádným komfortem.

Celý článek

Z newyorského metra na ikonické plátěnky: Keith Haring se spojil s Converse

Keith Haring, nekonvenční umělec, který každým svým dílem láme bariéru mezi vysokým uměním a tím, které je dostupné každému.

Celý článek