dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Tak už si konečně ukliď!

Přidat na Seznam.cz
Znáte moc dobře tuto větu a pokaždé vás dokonale vytočí? Nejste zrovna systematik a už vůbec ne pořádkumilovník? „Rochňáte“ se ve svém chaosu a nechápete, proč ztrácet čas dlouhým uklízením? Tak právě pro vás bylo vymyšleno několik vymožeností, díky kterým zneškodníte nežádoucí nepořádek raz dva.

Pokud zrovna nepatříte mezi lidi, kteří se vyžívají v uklízení a nějaká ta pohozená ponožka či bonbón přilepený na zdi vás zrovna nerozhází, ale někdy zkrátka potřebujete hodit svůj byt do gala (třeba aby se návštěva nemusela brodit metrovou vrstvou oblečení), máme pro vás několik nápadů, jak se nepříjemného „bince“ zbavit snadno a rychle.

Černá díra
Dětské hračky v pokojíku, ručníky v koupelně, oblečení v ložnici, to vše tvoří „koberec“ ve vašem bytě a nebýt náhlé návštěvy, klidně by ho tvořilo i dál? Je vám však jasné, že babička či cimprlich kamarádka nebudou mít pro váš zmatek zrovna pochopení? Málokdo má to štěstí, aby si mohl dovolit vyhradit ve svém bytě jednu „bordelmístnost“, do které by prostě zamkl vše, co nemá být na očích. Proto jistě oceníte nápad Nodesign Studia, tedy „černou díru“ v podobě oranžové koule. Ta díky silnému a super elastickému materiálu bez problému spolkne, na co přijde. Můžete tak do ní naládovat vše, co vám zrovna padne pod ruku, aniž by se pružný vak jakkoli poškodil. Skvělá skrýš na plyšáky potulující se po celém bytě či prádlo čekající na vyprání, nemyslíte? Z nepořádku umění? Už rodiče vás otravovali svým nepochopením k oblečení povalujícímu se po zemi a váš partner/ka v této nepříjemné tradici kupodivu pokračuje?

Římské Paula Studio přišlo s opravdu netradičním řešením. Nainstalujte si na zeď originálního němého sluhu nazvaného „Wardrom“ v podobě plastové desky, ze které čouhají barevné bodliny. Na tyto hroty jednoduše naházejte vše, co se potřebujete „ uklidit“ a kdyby vaše okolí náhodou „brblalo“, co že je to zase za výmysl, upozorněte je, že absolutně nerozumí modernímu umění.

Šup s tím do pračky
Ať se vám to líbí nebo ne, jednou za čas musíte zkrátka špinavé oblečení vyprat, pokud se tedy nebráníte společnosti roztomilých krys a přítulného hmyzu. Jestli rádi odhazujete použité svršky na postel, přesně pro vás byla vymyšlena „úklidová“ matrace s uchy. V čem celý ten zázrak spočívá? Princip je jednoduchý. Matraci rozprostřete na ono vyvolené místo, a jakmile přijde čas, kdy je hora špinavé látky větší, než by měla být (poznáte tak, že nemůžete najít postel), prostě uchopíte ucha umístěná strategicky na okrajích, přiložíte je k sobě a tím vytvoříte z matrace kornout, díky němuž vše pohodlně nasypete do pračky. Inu, nápad měl designér Toby Treyer-Evans dobrý, jen třídění barevného a bílého prádla před praním není ještě úplně dořešené…

 

Zdroj fotografií: Geekologie.com, Trendhunter.com

Přidat na Seznam.cz
DŮM A ZAHRADA MATRACE OBLEČENÍ PRÁDLO ÚKLID NEPOŘÁDEK BINEC

Související články

Už jste slyšeli o pořadači do kabelky?

Pořádek a přehled, to budete mít, když si pořídíte organizér. Organizujte si svoji kabelku. Máte rádi, když věci mají svůj řád? Správný organizér se hodí do každé kabelky. Už nemusíte zběsile hledat klíče nebo oblíbenou rtěnku několik minut.

Celý článek

14 tipů jak se zabavit, když musíte být v době covidové doma

Asi se všichni shodneme na tom, že je otravné sedět stále doma. Zavřené kavárny, hospody, obchody a jakákoliv kultura. Nemáme moc na výběr, proto se na situaci musíme dívat alespoň trochu pozitivně. Jak se zabavit?

Celý článek

Co si obléci na Vánoce?

Do Štědrého dne zbývá už jen pár dní a vy stále přemýšlíte co na sebe? V dnešním článku naleznete potřebnou inspiraci. Nenechávejte vše na poslední chvíli, ať nejste ve stresu. Na Vánoce to musí každému slušet...

Celý článek

Podzimní čistka oblečení

Tak jako fungují jarní a podzimní detoxy těla, tak je zapotřebí i čistka šatníku. Myslete na úklid oblečení už na podzim nebo se před Vánocemi zblázníte.

Celý článek

Jak váš šatník odhalí vaši osobnost?

Možnosti, jak odhalit osobnost a vlastnosti člověka existuje mnoho, ale podle oblečení to jde jedna báseň. Možná nemáte ani tušení, co vše o sobě prozrazujete.

Celý článek

Nejhorší módní přešlapy

Řekli jsme si o tom, jaké oblečení nám nejvíce sluší a že skrze módu také ukazujeme svoji osobnost. Jak to je, když někdo přestřelí? Na to se můžete podívat v dnešním článku.

Celý článek

Jak si najít svůj styl oblékání?

Znáte své tělo dobře? Co vám nejvíce sluší a co lichotí vaší postavě? Vybírejte si oblečení podle typu vašich proporcí i dobrého pocitu. Je jedno, jestli máte velikost XS nebo XL, žena může být krásná v jakékoliv velikosti.

Celý článek

Vylepšete svou terasu či balkón pomocí stylových květináčů

Ať už máte verandu nebo balkón, určitě vám právě v těchto dnech krásně rozkvétá, plody pomalu zrají a vše se zelená. Co si kousek své zeleně vyšperkovat tím, že si pořídíte nový stylový květináč?

Celý článek