dnes je 24.09.2021 a svátek má Jaromír

Tankini: Plavky nejen pro dámy s křivkami

Přidat na Seznam.cz
Tankini - trend léta pro ženy, které se nerady odhalují až na dřeň, ale také pro milovnice barev a nápaditých střihů. Tankini se letos na pláži prosazují i přes všechny překážky, které skýtají letní dovolené. Naše redakce pro vás proto připravila několik tipů, jak na tankini.

zdroj: Pinterest.com

Pokud vám nejsou dost klasické bikiny a nejste fanynka ani jednodílných plavek, léto 2020 vám přináší tankini. Tankini jsou dvoudílné plavky, které však zahalují stejně jako jednodílné plavky. Tyto plavky jsou navíc velmi lichotící postavě. Zachovávají přirozené ženské křivky a zahalují nechtěné chybičky přírody.

Zdroj: Pinterest

Tankini můžete pořídit hned v několika typech. Barevné nebo jednobarevné. Se shodným spodním i svrchním dílem nebo s odlišným designem. Nejklasičtější, jestli se tedy dá v případě tankin vůbec o klasice mluvit, jsou tankini jednobarevné se shodnými díly. Horní díl má většinou srdcovitý výstřih, a tak je nutno přiznat, že v případě křivek je tento dekolt velmi lichotivý, zvláště když mají tankini vycpávky s push up efektem.

Zdroj: Pinterest

Zbytek horního dílu tankin je naopak více volný nebo vrásčitý či s okrasou, a tak tankini skryjí i sebevětší špíček, kterého jste se nestačila zbavit před začátkem letní dovolené. Některé tankini dokonce mají stahovací efekt, a tak můžete na dovolené nejen vypadat skvěle, ale také aktivně pracovat na zpevněném bříšku.

Zdroj: Pinterest

Spodní díl můžete dostat hned ve dvou provedeních. Klasické krátké nohavičky nebo prodloužené nohavičky. Tento díl je spíše funkčním prvkem tankin. Stejně tak funguje i látka, ze které se tankiny vyrábějí. Většinu je to velmi kvalitní plavkový textil s prvky neoprenu, který rychle usychá. To je v případě tankin stěžejní, jelikož jsou vyrobeny z více materiálu než klasické plavky.

Zdroj: Pinterest

Tankini jsou způsob, jak ovládnout letošní léto, které patří ženám, které mají křivky. Ženská krása v nich ukrytá je totiž chloubou každé dámy, ale občas se na ní trochu zapomíná. Tankini mohou být prostředek znovuobjevení ženskosti a krásy.

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA LÉTO 2020 LETNÍ TRENDY DÁMSKÉ PLAVKY

Související články

H&M SPOLUPRACUJE S MÓDNÍ IKONOU IRIS APFEL K OSLAVĚ 100 LET ŽIVOTA PLNÉHO STYLU A INSPIRACE

Inspirativní žena Iris Apfel je na žebříčku popularity již celá desetiletí. Nyní se přidala ke značce H&M, aby vytvořily jedinečnou kolekci.

Celý článek

Naději pro folklór a jeho přežití odráží kolekce „FOLKSY“

 V 21. století se folklór těší návratu a snaze zachovat řemesla, tradice a tvorbu i pro další generace. Tvůrci i dnes rádi sahají do oblastí folklóru a přetváří je v současná díla.

Celý článek

ZALANDO STARTUJE NOVOU DESIGNER KAMPAŇ „LUXUS PODLE VAŠICH PŘEDSTAV“ ZAMĚŘENOU NA SEBEVYJÁDŘENÍ A INDIVIDUALITU

Nová kampaň je inovativním digitálním zážitkem, který spojuje svět TikToku s interaktivním filmem a zve zákazníky do nového světa luxusu charakterizovaného proměnlivostí, sebevyjádřením a inkluzí.

Celý článek

FASHION MUST HAVE: Září je měsícem módy!

Babí léto, láska, příroda, ale také největší módní týden v Praze. To vše vyjadřuje září. Připravte si lehké kabátky, načerpejte poslední sluneční paprsky a obklopte se láskou i módou. Nebo také láskou k módě.

Celý článek

Slamák: hrdina letních outfitů

Chrání váš obličej ve velkém stylu, i přírodu. Naším hrdinou léta 2021 je bezesporu slaměný klobouk. Poradíme stylové kombinace, se kterými se můžete rozloučit s létem i přivítat podzim.

Celý článek

Máma a dcera: Jak sladit oblečení a kde pořídit stejné outfity?

Sladěné outfity. Přání a snaha téměř každé maminky. Pokud také hledáte pro vás a vaši dceru podobné kousky, máme pro vás několik tipů.

Celý článek

NEJNOVĚJŠÍ KOLEKCE ČESKÉ ZNAČKY ECSTATIC OSLAVUJE KRÁSU ŽEN, DAR MATEŘSTVÍ I MÓDU V JEDNOM

Lektorka předporodní přípravy, spoluautorka šesti knih Lilia Khousnoutdinova rozšiřuje svoji autorskou kolekci Ecstatic Mama, která umí skloubit mateřství a ženskou krásu.

Celý článek

Tory Burch zasadila svou podzimní kampaň do klasického New Yorku

Černobílé pozadí New Yorku spojené s barevným popředím snímků poukazuje nejenom na podzimní doplňky a oblečení značky Tory Burch.

Celý článek