dnes je 02.12.2022 a svátek má Blanka

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Přidat na Seznam.cz
Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

foto: se svolením Tatiany Kovaříkové

Rukopis české návrhářky Tatiany Kovaříkové je znám jednoduchými, dobře padnoucími formami podtrhujícími ženskou siluetu, a to vše okořeněné kvalitními materiály a zajímavými detaily. Kolekci vždy tvoří modely, které nejsou určeny pouze pro jednu sezónu, ale mají nadčasový charakter a stávají se oblíbenou součástí šatníků žen. Žen, které jsou nádherné a plné radosti ze života, ty, pro něž Tatiana tvoří a nechává se jimi inspirovat.

Přehlídka navodila atmosférou nádherného slunečného dne, který si hosté mohli vychutnat se šampaňským MUMM na terase hotelu Four Seasons. Dojem z kolekce podtrhly i výběr látek především ze Španělska a deklarující krása kvalitní krejčoviny.

Hlavním mottem nové kolekce jsou jednoduché tvary a urbanismus. Značka TATIANA je vždy v dokonalém a silném propojení se svými klientkami. Butik významné české návrhářky Tatiany Kovaříkové v centru Prahy prošel v roce 2020 proměnou a jeho zrekonstruovaný interiér kombinuje materiály a barvy tak, aby co nejvíce vyhovoval potřebám ženy – klientky. Veškerá tvorba návrhářky vzniká výhradně v České republice. Pro celou kolekci je ústředním znakem světlo v podobě bílé, zlaté, pastelových barev jako lila, zeleno-žlutá, nicméně designérky oblíbená černá má také své zastoupení. Kalhotové kostýmy elegantně přepásané páskem, maxi šaty, ale i koktejlové se zajímavými rukávy, overaly nebo stále trendy a oblíbené plisé sukně a šaty, jsou určené ženám, které vyžadují perfektní střih, pohodlí a styl.

foto: se svolením Tatiany Kovaříkové

„Model by měl ihned zaujmout vaši mysl a to bez všech filtrů, proto miluji atmosféru přehlídky a bezprostřední reakce na ni. Nesmírně mě těší, když si některé dámy vlastně chtějí okamžitě nějaký model vyzkoušet. Tak to má být. Móda je o emocích, kráse a stylu, do kterého se my ženy rády necháme pohltit,“ říká Tatiana Kovaříková.

Celou letní kolekci Tatiany Kovaříkové si můžete prohlídnout v naší galerii.

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA TATIANA KOVAŘÍKOVÁ ČESKÁ NÁVRHÁŘKA

Související články

Návrhář Jan Černý představuje svoji desátou kolekci pod názvem „A boy who plays with fire“

Nejnovější ready-to-wear show představená v pražské Staroměstské tržnici ukazuje Janovu vizi menswearu a unisexwearu na rok 2023. Oslavuje deset sezón, v průběhu kterých návrhář představuje svoji tvorbu pravidelně veřejnosti.

Celý článek

Nová kolekce značky LEEDA vznikala ve spolupráci s herečkou Barborou Bočkovou

Svítí na cestu, i když zrovna nejsou vidět. Možná se jen odráží v hladině jezera nebo zapomenutém střepu na ulici. Někde tam jsou, pro vás. Řeč je o šatech z nové kolekce značky LEEDA.

Celý článek

Time to shine / city light

V životě ženy přichází chvíle, kdy skončí s předstíráním, že je někým, kým není a rozhodne se být co nejautentičtější. Nastal čas jejího znovuzrození. A jakmile se setmí, skutečná diva ožije.

Celý článek

Návrhářka Anna Tejklová představila kolekci TOTEM

Na teplické kolonádě proběhl před pár dny Czech Fashion Week 2022. Novou kolekci s názvem TOTEM zde představila také návrhářka Anna Tejklová, poprvé i s mužskými modely.

Celý článek

PUMA představila v rámci newyorského týdne módy strhující přehlídku s názvem FUTROGRADE

Módní přehlídka značky PUMA propojila svou minulost, současnost i budoucnost. Brand představil v metaverzu také unikátní módní přehlídku nazvanou Black Station.

Celý článek

EMAwomenswear se zabývá mimo jiné i nadměrnými velikostmi do č. 64

Alžběta Vlášková je devětadvacetiletá podnikatelka, která se díky své píli a řadě zkušenostem, jako módní návrhářka a oděvní technolog, rozhodla založit módní značku s dámskou konfekcí. A přesto, že ji pandemie na chvíli zpomalila, ve výsledku ji posunula o mnoho dál.  

Celý článek

Radost, lehkost a velkorysost vyobrazila v rámci své nové kolekce Liběna Rochová na MBPFW

Liběna Rochová během tradiční podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou kolekci s názvem Inside 23. Inspirovala se obrazem Petra Kvíčaly.

Celý článek

Vanda Janda opakovaně ohromila módní publikum na Mercedes-Benz Prague fashion weeku

RethinkFashion přístup je iniciativa, která spojila Vandu Jandu společně se značkou Perwoll. Láska k módě, udržitelnost materiálů i po několik generací a více rozmyslu v oblékání dalo vzniknout kolekci SS23, kterou návrhářka včera představila v rámci MBPFW.

Celý článek