dnes je 02.07.2022 a svátek má Patricie

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Přidat na Seznam.cz
Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

foto: se svolením Tatiany Kovaříkové

Rukopis české návrhářky Tatiany Kovaříkové je znám jednoduchými, dobře padnoucími formami podtrhujícími ženskou siluetu, a to vše okořeněné kvalitními materiály a zajímavými detaily. Kolekci vždy tvoří modely, které nejsou určeny pouze pro jednu sezónu, ale mají nadčasový charakter a stávají se oblíbenou součástí šatníků žen. Žen, které jsou nádherné a plné radosti ze života, ty, pro něž Tatiana tvoří a nechává se jimi inspirovat.

Přehlídka navodila atmosférou nádherného slunečného dne, který si hosté mohli vychutnat se šampaňským MUMM na terase hotelu Four Seasons. Dojem z kolekce podtrhly i výběr látek především ze Španělska a deklarující krása kvalitní krejčoviny.

Hlavním mottem nové kolekce jsou jednoduché tvary a urbanismus. Značka TATIANA je vždy v dokonalém a silném propojení se svými klientkami. Butik významné české návrhářky Tatiany Kovaříkové v centru Prahy prošel v roce 2020 proměnou a jeho zrekonstruovaný interiér kombinuje materiály a barvy tak, aby co nejvíce vyhovoval potřebám ženy – klientky. Veškerá tvorba návrhářky vzniká výhradně v České republice. Pro celou kolekci je ústředním znakem světlo v podobě bílé, zlaté, pastelových barev jako lila, zeleno-žlutá, nicméně designérky oblíbená černá má také své zastoupení. Kalhotové kostýmy elegantně přepásané páskem, maxi šaty, ale i koktejlové se zajímavými rukávy, overaly nebo stále trendy a oblíbené plisé sukně a šaty, jsou určené ženám, které vyžadují perfektní střih, pohodlí a styl.

foto: se svolením Tatiany Kovaříkové

„Model by měl ihned zaujmout vaši mysl a to bez všech filtrů, proto miluji atmosféru přehlídky a bezprostřední reakce na ni. Nesmírně mě těší, když si některé dámy vlastně chtějí okamžitě nějaký model vyzkoušet. Tak to má být. Móda je o emocích, kráse a stylu, do kterého se my ženy rády necháme pohltit,“ říká Tatiana Kovaříková.

Celou letní kolekci Tatiany Kovaříkové si můžete prohlídnout v naší galerii.

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA TATIANA KOVAŘÍKOVÁ ČESKÁ NÁVRHÁŘKA

Související články

Lilia Khousnoutdinova představila kolekci inspirovanou cestami slovanskou mytologií

Značka Ecstatic Fashion v popředí s kreativní historičkou, dulou a mámou Lilií Khousnoutdinovou představila kolekci šatů a šperků z bhútánských látek.

Celý článek

Spojení věhlasných módních domů dalo vzniknout něčemu neopakovatelnému

Fendace je pro módu neopakovatelným okamžikem. Nejde o spolupráci, ale spíš o výměnu rolí a charakteristických prvků značek Versace a Fendi.

Celý článek

Česká značka LADA představuje módní refresh, který padne vám i této planetě

Módní značka LADA není žádným začátečníkem na trhu. Právě naopak. Pomalé módě se věnuje již pěknou řádku let a nyní se zaměřila i na funkční modely, které jsou antibakteriální.

Celý článek

Minikolekce s lučními květy od návrhářky Lucie Markové

Jaro jednoznačně volá po květinách, slunci i nové energii. To vše můžete načerpat společně s návrhářkou Lucií Markovou v její nové minikolekci.

Celý článek

Mi Fashion label představuje novou kolekci inspirovanou z cest na Sicílii

Designérka Lenka Mulabegovič se na svých cestách Sicílií zamilovala do místního ornamentu, barev, kombinacích a vzorů, které přenesla do nové kolekce plné minimalistických forem oděvů.

Celý článek

Souznění umění a designu najdete u české značky k r a p a

Móda tvořená pro všední dny, originálně a s maximálním důrazem na kvalitu, tak popisuje značku k r a p a její majitelka Šárka Křapová.

Celý článek

Módní návrhářka Jitka Klett aktivně reprezentuje českou módní scénu v zahraničí, tentokrát v Miláně

Je to pár dní od chvíle, kdy Jitka Klett představila milánské módě tu českou. A stále je to pro nás neuvěřitelné. Letošní Milan Fashion Week tak získal něco navíc.

Celý článek

Kdo z českých návrhářů a umělců pomáhá Ukrajině?

Vlna solidarity, která v posledních dnech spojuje nejenom lidi po celém světě, ale také umělce z řad České republiky rozhodně stojí za naši pozornost. Kdo z návrhářů a dalších umělců pomáhá Ukrajině?

Celý článek