dnes je 26.02.2021 a svátek má Dorota

Tatiana Kovaříková v podzimní kolekci ukazuje dualitu světa v duchu kvalitního minimalismu

Přidat na Seznam.cz
Módní návrhářka Tatiana Kovaříková přináší aktuální kolekci Pre-Fall 2020 inspirovanou pro ni typickou kombinací černé a bílé barvy. Kontrasty s jednoduchými formami podtrhují ženskou siluetu.

zdroj: Tatiana Kovaříková / foto: Anna Kovačič

Klasika, která nikdy nevyjde z módy, odvede za vás spoustu práce, a ještě ji většina z nás upřímně miluje. Černá a bílá jsou barvy, které podle návrhářky Tatiany Kovaříkové symbolizují dualitu světa. Celá kolekce se nese v duchu kvalitního minimalismu s akcentem na určité detaily.

zdroj: Tatiana Kovaříková / foto: Anna Kovačič

Kovaříková myslí na nadčasovost, a proto tyto modely využijete nejenom na podzim a zimu, ale v mnoha časových období, kdy vám budou dělat radost pouzdrové a úpletové šaty, overaly, outfity s kimono střihy, decentní volány a výstřihy. „Nebát se být ženou…“ je hlavním mottem celé kolekce.

zdroj: Tatiana Kovaříková / foto: Anna Kovačič

Již tradičně návrhářka z materiálů použila tyl, úplet a vlnu. Novinkou je pak použití recyklovaných materiálů. Celá kolekce je vyrobena výhradně v České republice.  

Ve spolupráci s fotografkou Annou Kovačič byl zvolen jasný až nadneseně ženský styling, o který se postaral stylista Jan Pokorný. Anna se nechala inspirovat černobílými fotkami Helmuta Newtona a vdechla tak kolekci nový život.

zdroj: Tatiana Kovaříková / foto: Anna Kovačič

zdroj: Tatiana Kovaříková / foto: Anna Kovačič

zdroj: Tatiana Kovaříková / foto: Anna Kovačič

zdroj: Tatiana Kovaříková / foto: Anna Kovačič

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA TATIANA KOVAŘÍKOVÁ ČESKÁ AUTORSKÁ TVORBA ČESKÁ NÁVRHÁŘKA

Související články

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek

Připravuji rozličné projekty s lokálním, historickým, etickým i ekologickým přesahem, říká majitelka české značky LAHO

Česká oděvní značka LAHO nyní připravuje  snímky sametových modelů, které jsou nafoceny na známých českých ženách Natalii Debnárové, Karolíně Kopíncové a Lucii Van Koten.

Celý článek

Vaši podporu potřebuji nejen já, ale i ostatní české značky, říká česká návrhářka Lucie Marková

Zákazníci nenakupují, návrháři proto netvoří. Čeští designéři šijí jen roušky. Textilní průmysl v podstatě nic jiného neprodává. Pojďte to změnit tím, že uděláme radost sobě i jim.

Celý článek

Zuzana Machorková: Šijeme i nové modely z materiálů po babičce, udržitelnost je pro nás důležitá!

Prosadit se v malé vesničce 25 kilometrů severně od Brna není zrovna snadný úkol. Módní salon Zuzany Machorkové to však zvládá na jedničku i v této době.

Celý článek

Kolekce Number 5 české značky Talabaya je reakcí na dnešní komplikovanou dobu

Návrhářka Mirka Talavašková přináší novou kolekci, která je částečně zaměřena na sportovně elegantní vzhled, který perfektně využijeme v rámci home office.

Celý článek

Variace možností ukazuje česká značka Petiteé v kolekci pro rok 2021

Kolekce, která tentokrát není zaměřena pouze na svatební šaty, zahrnuje i luxusní kousky na slavnostní příležitosti. Návrhářka Petra Pitelková se ohlíží i na životní prostředí, například metodou upcyclingu.

Celý článek

Petra a Pavel Koutní: Do výroby zařazujeme recyklované přírodně barvené materiály a zaměřujeme se na pohodlí zákazníka

Petra a Pavel Koutní přebrali tradici prostějovského oděvnictví. Jejich rodinná značka Koutný je známá nejen u nás, ale i v zahraniční. Mezi jejich tradiční zákazníky patří České dráhy, Policie ČR i dobrovolní hasiči. Jak se firma pere s krizí a jaký rozvoj plánuje do budoucna - zeptali jsme se v exkluzivním rozhovoru.

Celý článek

Vzpomínka na Pierre Cardina a jeho nejlepší módní návrhy 60. a 70. let

Návrhář neuvěřitelného věku, milovník unisex vzhledu, vášnivý obchodník i zastánce konfekce, Pierre Cardin, před pár dny zemřel. Zavzpomínejme na jeho nejlepší módní tvorbu z šedesátých a sedmdesátých let.

Celý článek