dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

Tatiana Kovaříková v podzimní kolekci ukazuje dualitu světa v duchu kvalitního minimalismu

Přidat na Seznam.cz
Módní návrhářka Tatiana Kovaříková přináší aktuální kolekci Pre-Fall 2020 inspirovanou pro ni typickou kombinací černé a bílé barvy. Kontrasty s jednoduchými formami podtrhují ženskou siluetu.

zdroj: Tatiana Kovaříková / foto: Anna Kovačič

Klasika, která nikdy nevyjde z módy, odvede za vás spoustu práce, a ještě ji většina z nás upřímně miluje. Černá a bílá jsou barvy, které podle návrhářky Tatiany Kovaříkové symbolizují dualitu světa. Celá kolekce se nese v duchu kvalitního minimalismu s akcentem na určité detaily.

zdroj: Tatiana Kovaříková / foto: Anna Kovačič

Kovaříková myslí na nadčasovost, a proto tyto modely využijete nejenom na podzim a zimu, ale v mnoha časových období, kdy vám budou dělat radost pouzdrové a úpletové šaty, overaly, outfity s kimono střihy, decentní volány a výstřihy. „Nebát se být ženou…“ je hlavním mottem celé kolekce.

zdroj: Tatiana Kovaříková / foto: Anna Kovačič

Již tradičně návrhářka z materiálů použila tyl, úplet a vlnu. Novinkou je pak použití recyklovaných materiálů. Celá kolekce je vyrobena výhradně v České republice.  

Ve spolupráci s fotografkou Annou Kovačič byl zvolen jasný až nadneseně ženský styling, o který se postaral stylista Jan Pokorný. Anna se nechala inspirovat černobílými fotkami Helmuta Newtona a vdechla tak kolekci nový život.

zdroj: Tatiana Kovaříková / foto: Anna Kovačič

zdroj: Tatiana Kovaříková / foto: Anna Kovačič

zdroj: Tatiana Kovaříková / foto: Anna Kovačič

zdroj: Tatiana Kovaříková / foto: Anna Kovačič

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA TATIANA KOVAŘÍKOVÁ ČESKÁ AUTORSKÁ TVORBA ČESKÁ NÁVRHÁŘKA

Související články

Návrhářka Anna Tejklová představila kolekci TOTEM

Na teplické kolonádě proběhl před pár dny Czech Fashion Week 2022. Novou kolekci s názvem TOTEM zde představila také návrhářka Anna Tejklová, poprvé i s mužskými modely.

Celý článek

EMAwomenswear se zabývá mimo jiné i nadměrnými velikostmi do č. 64

Alžběta Vlášková je devětadvacetiletá podnikatelka, která se díky své píli a řadě zkušenostem, jako módní návrhářka a oděvní technolog, rozhodla založit módní značku s dámskou konfekcí. A přesto, že ji pandemie na chvíli zpomalila, ve výsledku ji posunula o mnoho dál.  

Celý článek

Radost, lehkost a velkorysost vyobrazila v rámci své nové kolekce Liběna Rochová na MBPFW

Liběna Rochová během tradiční podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou kolekci s názvem Inside 23. Inspirovala se obrazem Petra Kvíčaly.

Celý článek

Vanda Janda opakovaně ohromila módní publikum na Mercedes-Benz Prague fashion weeku

RethinkFashion přístup je iniciativa, která spojila Vandu Jandu společně se značkou Perwoll. Láska k módě, udržitelnost materiálů i po několik generací a více rozmyslu v oblékání dalo vzniknout kolekci SS23, kterou návrhářka včera představila v rámci MBPFW.

Celý článek

Jakub Polanka předvedl na pražském fashion weeku pořádnou bouři

STORM COMES je velmi úderný a přesný název kolekce, která byla včera k vidění v rámci Mercedes-Benz Prague fashion weeku. Jako vždy nám návrhář Jakub Polanka naložil velkou dávku elegantně extravagantní módy.

Celý článek

Limitovanou kolekci Mi fashion label si zamilují mimo jiné všichni skuteční snílci

Nejnovější kolekce oblíbené značky přináší fascinaci snem a podvědomím stejně jako touhou a svobodou. Všichni snílci zpozorněte, v této kolekci ambice mění realitu.

Celý článek

Jitka Klett prezentovala svoji tvorbu na prestižní módní události v Marrakéši

Na originálním mole luxusního hotelu Mandarin Oriental v Marrakéši se již podruhé konal jedinečný módní projekt MOROCCO FASHION WEEK 2022. Mezi vybranými návrháři z celého světa reprezentovala Českou republiku Jitka Klett.

Celý článek

projekt TRADICE NA ŠTENDRU napříč Českou republikou i zahraničím

Kapslová kolekce oděvů sestavená na míru konkrétnímu prostoru je nový projekt značky Tradice, která chce svým zákazníkům přiblížit své střihy s možností koupit si je na jedinečném místě.

Celý článek