dnes je 22.09.2020 a svátek má Darina

Tatiana Kovaříková v podzimní kolekci ukazuje dualitu světa v duchu kvalitního minimalismu

Přidat na Seznam.cz
Módní návrhářka Tatiana Kovaříková přináší aktuální kolekci Pre-Fall 2020 inspirovanou pro ni typickou kombinací černé a bílé barvy. Kontrasty s jednoduchými formami podtrhují ženskou siluetu.

zdroj: Tatiana Kovaříková / foto: Anna Kovačič

Klasika, která nikdy nevyjde z módy, odvede za vás spoustu práce, a ještě ji většina z nás upřímně miluje. Černá a bílá jsou barvy, které podle návrhářky Tatiany Kovaříkové symbolizují dualitu světa. Celá kolekce se nese v duchu kvalitního minimalismu s akcentem na určité detaily.

zdroj: Tatiana Kovaříková / foto: Anna Kovačič

Kovaříková myslí na nadčasovost, a proto tyto modely využijete nejenom na podzim a zimu, ale v mnoha časových období, kdy vám budou dělat radost pouzdrové a úpletové šaty, overaly, outfity s kimono střihy, decentní volány a výstřihy. „Nebát se být ženou…“ je hlavním mottem celé kolekce.

zdroj: Tatiana Kovaříková / foto: Anna Kovačič

Již tradičně návrhářka z materiálů použila tyl, úplet a vlnu. Novinkou je pak použití recyklovaných materiálů. Celá kolekce je vyrobena výhradně v České republice.  

Ve spolupráci s fotografkou Annou Kovačič byl zvolen jasný až nadneseně ženský styling, o který se postaral stylista Jan Pokorný. Anna se nechala inspirovat černobílými fotkami Helmuta Newtona a vdechla tak kolekci nový život.

zdroj: Tatiana Kovaříková / foto: Anna Kovačič

zdroj: Tatiana Kovaříková / foto: Anna Kovačič

zdroj: Tatiana Kovaříková / foto: Anna Kovačič

zdroj: Tatiana Kovaříková / foto: Anna Kovačič

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA TATIANA KOVAŘÍKOVÁ ČESKÁ AUTORSKÁ TVORBA ČESKÁ NÁVRHÁŘKA

Související články

Čeští i slovenští designéři znovu šijí šaty na malé panenky v rámci charitativního projektu Helping Dolls

Charitativní projekt Pink Carpet: Helping Dolls přichází s pátým ročníkem. Na podzim se tak můžeme těšit na šaty českých i zahraničních návrhářů vyrobených na malé panenky.

Celý článek

Značka Zimmermann objevovala v nové kolekci kouzla australské přírody

Nicky Zimmermann vytvořila kolekci nazvanou Divoká botanika. V ní se snoubily florální i zvířecí motivy natištěné na romantických oděvech a oslavovaly tak bohatost australské přírody. 

Celý článek

Odivi zavíralo MBPFW ve velkém stylu

Iva Burkertová a značka Odivi vzbudila nemalý zájem veřejnosti minulý rok, kdy poslala modely během své show na fashion weeku na molo nahé. Není tedy divu, že letošní týden módy uzavírala a tato poslední přehlídka přinesla velká očekávání.

Celý článek

MBPFW: Jiří Kalfař ve své kolekci znázornil čistotu a pravdu

Úspěch spojený se zahraničním přesahem a loňskou prezentací na týdnu módy v New Yorku žene českého návrháře Jiřího Kalfaře dál a dál. Tentokrát opět potěšil domácí publikum a zaměřil se na organické a veganské materiály.

Celý článek

Jitka Klett představila v Teplicích unikátní show

Dlouhá historie módní značky Jitky Klett přináší jak doma, tak v zahraničí ženskost, eleganci, harmonii a energii do módního světa. I tentokrát v rámci módní show Jitka Klett bodovala!

Celý článek

MBPFW: Denisa Dovala vsadila na minimallismus, Daniela Pešková na skvělý výběr materiálů

Druhý den po slavnostním zahájení pražského fashionweeku odstartoval v nádherném prostředí kláštera sv. Gabriela přehlídkou Daniely Peškové a Denisy Dovaly. Obě tyto dámy jsou stálicemi české módní scény a kvůli koronavirové pandemii jsme viděli kolekci jak na podzim / zimu 2020, tak jaro / léto 2021.

Celý článek

Značka ETHER představila na Merdeces-Benz Prague Fashion Week kolekci oslavující ženskou siluetu, nadčasovost i kvalitu zpracování

Designérka Eva Vontorová tvořící pod značkou ETHER přináší již desátým rokem na český módní trh jedinečné doplňky i celé ready-to-wear kolekce. Aktuální podívaná v rámci pražského týdne módy podtrhla kvalitu zpracování i určitou svobodomyslnost, na kterých si návrhářka potrpí.

Celý článek

Josefina Bakošová se inspirovala k nové kolekci triček na Šumavě

Novinky ve svém obchodě vyměnila Josefína Bakošová v době karantény za Šumavu. Díky tomu vznikla kolekce triček s názvem „Lesem, Mechem, Lišejníkem“.

Celý článek