dnes je 24.11.2020 a svátek má Emílie

Těhotenský styl Anne Hathaway

Přidat na Seznam.cz
Z Anne Hathaway se minulý měsíc stala máma. Jaký byl její styl v těhotenství a kdy jí to podle nás nejvíce slušelo?

Americká herečka Anne Hathaway se minulý měsíc stala maminkou. Pojďme se poohlédnout za obdobím, ve kterém se jí dařilo až do listopadu minulého roku, kdy těhotenství oficiálně potvrdila, maskovat, že čeká miminko, až do posledního měsíce jejího těhotenství.

Skrývat těhotenské bříško ale nejde do nekonečna. Anne tak v listopadu potvrdila to, o čem už se pár týdnů spekulovalo. Na společenské akce si vybírala šaty jednoduchých střihů, které zaujímaly jinak - zdobením nebo zajímavým materiálem. Ve druhém trimestru pak zvolila především pohodlí a na ulici ji tak její fanoušci mohli potkat ve volném tričku a kalhotách nebo dokonce teplákovce.

Nejstylovější nám Anna Hathaway přišla ke konci těhotenství, což je docela paradoxní. S posledními měsíci těhotenství se herečka poprala skvěle, vypadala elegantně nejen na společenských akcích, ale také při běžném dni, kdy ji paparazzi fotografové zachytili na ulici. Přednost dávala velkým volným šatům, pleteným přehozům a nevyhýbala se ani podpatkům. Koncem března Anne přivedla na svět syna Jonathana.

Zdroj: starity.hu, celebmafia, zimbio,
hawtcelebs, hdutopia, dailymail.co.uk

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA TĚHOTENSKÁ MÓDA TĚHOTENSTVÍ TĚHOTENSKÝ STYL ANNE HATHAWAY

Související články

Zimní trendy pro rok 2021

Trendy se každý rok mění. Občas přijdou trendy nové, někdy dojde k recyklaci. Co si pro nás chystá rok 2021? To jsme pro vás sepsali v tomto článku. Pokud se vám některý trend líbí, nebojte se a noste ho již nyní. Nikdy není brzy nebo pozdě. Móda je proměnlivá, a to je na ní to nejlepší.

Celý článek

Historie časopisu Elle

Jeden z nejoblíbenějších módních magazínů, jehož původ začínal ve Francii. Název Elle znamená z francouzštiny „ona“. Dnes už časopis vychází v několik jazycích a je známý po celém světě.

Celý článek

Módní filmy a seriály, které musíte vidět

Ten, kdo miluje módu, miluje i filmy o ní. Jaký je oblíbený ten váš? Jelikož večery jsou stále delší, je potřeba si užít řádné podívané. Je libo film nebo rovnou seriál?

Celý článek

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek

Co je módní deziluze a jak funguje svět módy?

Celý svět se zrychluje a my s ním. Móda už není, co bývala a rychlost, kterou se mění je neuvěřitelná. Víte, co je módní deziluze? A jak opravdu funguje svět módy?

Celý článek

Módní inspirace: Se zimní parkou do města i do přírody

Parka nás provází po spoustu let, ne jinak je tomu i letos. Mluvíme o těch zimních, které jsou nejenom perfektním módním kouskem, ale také nás dokážou krásně zahřát. Vybrali jsme pro vás tři takové, které se jednoduše kombinují a vypadají skvěle.

Celý článek

10 nejčastějších módních chyb

Móda je hra. Hra, která má ovšem také svá pravidla. Jak si ji užívat i bez přešlapů? Máme pro vás několik tipů, kterých je dobré se vyvarovat.

Celý článek

Každý během života mění své názory, ale i módní trendy, proč tomu tak je?

Móda i názory se během života mění. Člověk se vyvíjí, a tak i jeho vkus a priority s ním. Móda se střídá v našem životě možná více než si uvědomujeme. Začíná to v dětství a končí stářím.

Celý článek