dnes je 02.03.2021 a svátek má Anežka

Těmto návrhářům věnujte v roce 2016 pozornost

Přidat na Seznam.cz
Přinášíme některá (zatím méně) známá jména, která byste si jako módní fanynka měla osvojit v roce 2016. 

1   KATE VALENTINE 

Svou prvotní značku Kate Spade před pár lety opustila, a tak se vám nedivíme, pokud v tom máte tak trochu zmatek. 9 let po svém odchodu pracuje na nové značce Kate Valentine (Valentine je jméno rodiny, ze které pochází), pod níž již brzy představí kolekci bot a kabelek. Zatím veškeré náznaky vypadají skvěle a ženský styl v nové značce bude převládat stejně jako u Kate Spade. 

2   REED KRAKOFF

V létě minulého roku ohlásila značka Reed Krakoff svůj návrat na poli módního odvětví a všichni již napjatě čekají, co z toho vzejde. Moc informací nám zatím není známo, jediná slova, kterými se ředitel Reed Krakoff vyjádřil, byla: „Okolo značky se teď děje spoustu skvělých věcí... Buďte připraveni!”

3   REBECCA MINKOFF

Rebecca Minkoff nám na svých webových stránkách dává jako jedna z mála příležitost k nahlédnutí do světa módní návrhářky, celé značky a všeho, co to obnáší. Každý den probíhá odpočet k přehlídce, příspěvky píše sama návrhářka a jsou milé a určitě vám mají co nabídnout. Tak se mrkněte. 

fashionista.com

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI REED KRAKOFF REBECCA MINKOFF KATE VALENTINE 2016

Související články

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek

Připravuji rozličné projekty s lokálním, historickým, etickým i ekologickým přesahem, říká majitelka české značky LAHO

Česká oděvní značka LAHO nyní připravuje  snímky sametových modelů, které jsou nafoceny na známých českých ženách Natalii Debnárové, Karolíně Kopíncové a Lucii Van Koten.

Celý článek

Vaši podporu potřebuji nejen já, ale i ostatní české značky, říká česká návrhářka Lucie Marková

Zákazníci nenakupují, návrháři proto netvoří. Čeští designéři šijí jen roušky. Textilní průmysl v podstatě nic jiného neprodává. Pojďte to změnit tím, že uděláme radost sobě i jim.

Celý článek

Zuzana Machorková: Šijeme i nové modely z materiálů po babičce, udržitelnost je pro nás důležitá!

Prosadit se v malé vesničce 25 kilometrů severně od Brna není zrovna snadný úkol. Módní salon Zuzany Machorkové to však zvládá na jedničku i v této době.

Celý článek

Kolekce Number 5 české značky Talabaya je reakcí na dnešní komplikovanou dobu

Návrhářka Mirka Talavašková přináší novou kolekci, která je částečně zaměřena na sportovně elegantní vzhled, který perfektně využijeme v rámci home office.

Celý článek

Variace možností ukazuje česká značka Petiteé v kolekci pro rok 2021

Kolekce, která tentokrát není zaměřena pouze na svatební šaty, zahrnuje i luxusní kousky na slavnostní příležitosti. Návrhářka Petra Pitelková se ohlíží i na životní prostředí, například metodou upcyclingu.

Celý článek

Vzpomínka na Pierre Cardina a jeho nejlepší módní návrhy 60. a 70. let

Návrhář neuvěřitelného věku, milovník unisex vzhledu, vášnivý obchodník i zastánce konfekce, Pierre Cardin, před pár dny zemřel. Zavzpomínejme na jeho nejlepší módní tvorbu z šedesátých a sedmdesátých let.

Celý článek

Módní návrhář Miroslav Bárta: Doba covidová mi dala možnost poznat své hranice, své plány a cíle

I přes složitou situaci využívá český návrhář Miroslav Bárta aktuální chvíle k nové tvorbě. Jedním z hlavních projektů je spolupráce s Unicef a kostýmy pro baletní umělce. Hlavně se však nevzdává, bojuje za svůj obor a těší se, až budeme všichni plně zpět na scéně.

Celý článek