dnes je 18.02.2020 a svátek má Gizela

Tenisové nevěsty

Přidat na Seznam.cz
S tenisovými svatbami se nám roztrhl pytel. Které tenisové nevěsty se nám za poslední dva roky líbily nejvíce?

Ana Ivanovic & Bastian Schweinsteiger

Jak už to tak v Benátkách bývá, Ana Ivanovic si svatbu prožila hned dvakrát, jednu civilní a druhou církevní. Poprvé v jednodušší bílé róbě, podruhé v pohádkových princeznovských šatech. Obě svatby se odehrály v rozmezí dvou dnů, na dvou různých místech. Ženich byl ovšem stejný - německý fotbalista Bastian Schweinsteiger.

Dominika Cibulková & Michal Navara

Slovenskou tenistku Dominiku Cibulkovou můžeme bez zaváhání označit za nejodvážnější tenisovou nevěstu letošního roku. Dominika se ve svůj svatební den opravdu chtěla líbit a pojala ho ve velkém. Její odvaha se nám líbí, šaty jí padly jako ulité.

Kim Sears & Andy Murray

Kim Sears a Andy Murray se brali minulý rok. Kim si pro své svatební šaty vybrala pohodlný střih a model oživila čelenkou ve vlasech a dlouhým závojem pro svatbu v katedrále jako dělaným. Svatební obřad trval jednu hodinu (!) a venku na novopečené manžele čekaly davy Andyho příznivců.

Jelena Ristic & Novak Djokovic

Tenisová jednička Novak Djokovic a jeho snoubenka Jelena měli jednu z těch pohádkových svateb a nezapomněli ani na tenisové pózy. Brali se přede dvěma lety, a Jelena i proto, že už čekala miminko, sáhla po volnějších šatech s krátkým korzetem.

Ester Sátorová & Tomáš Berdych

Ač se Ester Sátorová a Tomáš Berdych brali v centru Monaka, podařilo se jim svatbu ututlat před novináři a fotek ze svatby je jen pár. Ještě že jich pár sdílela sama Ester na svých sociálních sítích, to bychom pak nevěděli, že zvolila extra odvážné šaty od Zuhaira Murada.

 

Foto: hellomagazine.com, independent.ie, gettyimages

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA SVATBY TENIS ESTER BERDYCH

Související články

Pihy všude kam se podíváš aneb proč jsou rusovlasí lidé výjimeční

Zrzavým lidem byla vždy věnovaná větší pozornost. Dříve se na ně nahlíželo jako na osoby s ďáblem v těle, dnes už víme, že jsou to pouze lidé s jinou barvou vlasů.

Celý článek

Svatby v zimě jako v pohádce

Svatba. Jeden z nejdůležitějších dnů každé ženy. Přemýšlíte nad svatbou a vaše oblíbené místo je už obsazené? Tak uspořádejte svatbu v zimě! Bude to jako v kouzelné pohádce.

Celý článek

Emilia Clarke se stala první ambasadorkou značky Clinique

Hra o trůny ještě neskončila, to vám můžeme slíbit. Na tom nejvyšším opět sedí okouzlující Emilia Clarke. Z té je totiž oficiální ambasadorka značky Clinique.

Celý článek

Chcete pořádnou změnu? Zkuste ofinu

Stačí párkrát šmiknout a velká změna je na světě. Jedno je jisté, ofina vás nudit nebude. Díky novému střihu omládnete a zjemní se vám rysy. Dokonce existuje několik typů ofin, ale první se vrhněme na to, komu nejvíce bude ofina slušet.

Celý článek

Dopřejte svému tělu tu správnou výživu

Rok odstartoval a sním i mnohá předsevzetí o změně životního stylu. Ať už jste si nějaká předsevzala či naopak, zkuste rok 2020 začít se správnou péči o své tělo. Zaměřte se na složení a boj s vašimi nedostatky bude minulostí.

Celý článek

Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nový rok, nová sezóna a první hollywoodská událost - to jsou Zlaté glóby. Každoroční přehlídka okouzlujících dam. A že jich bylo! My se tentokrát zaměřili na ty nejhvězdnější beauty looky.

Celý článek

Svatební korzování je mnohem více než jenom svatební veletrh jinak

Jeden z nejdůležitějších dnů v životě každé ženy je ten svatební. I pro pány je tento den důležitý, i když ho určitě neprožívají tak jako my. A pokud se blíží i váš den D, neuděláte nic lepšího, než když si zajedete v lednu do Plzně. Co vás tam čeká? Svatební korzování.

Celý článek

Když kosmetika vzniká s láskou, je to znát!

Přesně takto pojal Dr. Frank Crandall svou značku PHYSICIANS FORMULA, kterou založil v roce 1937, aby pomohl své manželce Edith překonat autoimunitní onemocnění. Dnes je tato kosmetická značka jednou z nejuznávanějších na světě.

Celý článek