dnes je 23.04.2021 a svátek má Vojtěch

Terapie nakupováním

Přidat na Seznam.cz
Jak si zvednout náladu a podpořit tak podniky a e-shopy? Nakupováním! Uděláte tak radost sobě i jiným. Terapie nakupováním působí blahodárně, ať už je vaše příčina špatné nálady jakákoliv.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 zdroj: pixbay.com
Nakupování je v dnešních dnech taková menší radostná vzpruha od šedivých barev negativních zpráv. Ať už se trápíte nynější situací, naštval vás šéf v práci nebo to už s dětmi není k vydržení, pak jsou nákupy a vzápětí zaručená lepší nálada vždy odpovědí.

I drobnost udělá radost

Můžete začít od malé drobnosti, jako jsou například květiny, ozdoby, dekorace, svíčky, šperky, knihy nebo jiné maličkosti, které vám hned vykouzlí úsměv. Nemějte pocit viny, udělejte si radost a zažeňte všechny chmury. Jediné, co k tomu potřebujete je připojení k internetu a chuť si udělat radost. A to není vůbec těžké, že?


zdroj: pixbay.com

Chcete nové květiny na svůj balkon nebo zahrádku? A co ty krásné květináče? Kýváte, pak kupujte! Teplé jaro je zde, je načase si pořídit lehké šaty, co vy na to? Neradi nakupujete oblečení? Pak vsaďte na dobré jídlo, kvalitní proteiny nebo třeba na zdravé sladkosti.


zdroj: pixbay.com

 

Jak to tedy funguje?

Uklidňující účinky z nákupu nastupují okamžitě. Je to taková forma zábavy, kterou lze praktikovat na internetu nebo fyzicky v obchodech. V dnešní době si to užijeme spíše online, ale i to se počítá! Nakupování zvedá sebevědomí, pocit štěstí a tím snižuje stres a nespokojenost.

zdroj: pixbay.com

 

Ať z vás není shopaholic

Na druhou stranu vás nenabádáme k bezhlavému utrácení do vyčerpání vaší kreditky. Udělejte si radost, zlepšete si den, ale nemusí to být věci za tisíce. Nekupujte to, co vám nedělá radost nebo to, co nevyužijete.


zdroj: pixbay.com

 

Začněte s drobnostmi, které potěší každou ženskou duši

Vyšperkujte se s klenoty Luxur. Přívěsky jsou jako malé nezbytnosti. Doladí všední outfit i společenský oděv. Skvěle se hodí i jako dárek – nemusíte si lámat hlavu s výběrem velikosti. Jedná se o českou klenotnickou společnost s 20letou tradicí. Značka Luxur používá ty nejkvalitnější materiály, šperky navrhuje srdcem a celý život se Vám o ně bude starat.


zdroj: luxur.cz

 

Radost vám udělá i kosmetika Physicians Formula, která neškodí pleti a je zárukou krásy i pro ty, které mají problematickou a velmi citlivou pleť. Všechny produkty jsou hypoalergenní a obsahují organické formule, díky kterým mohou být ženy krásné a zároveň si zachovat zdravou pleť. Physicians formula klade důraz na každý produkt, který uvádí na trh a každý pečlivě testuje, aby splnil vysoké požadavky a standardy.

zdroj: pinterest.com / koupíte na drmax.cz
zdroj: luxur.cz

Přidat na Seznam.cz
TERAPIE NAKUPOVÁNÍM NÁKUPY ONLINE RADOSTNÉ NAKUPOVÁNÍ JAK SI ZVEDNOUT NÁLADU CO SI KOUPIT ZA CO UTRÁCET TERAPIE PROTI ŠPATNÉ NÁLADĚ JAK SI ZLEPŠIT NÁLADU NAKUPOVÁNÍ ONLINE SHOP DRMAX.CZ LUXUR.CZ

Související články

GOOD NEWS x H&M – limitovaná kolekce unisex tenisek, které zanechávají menší ekologickou stopu

H&M s nadšením oznamuje spolupráci s Good News, britskou značkou obuvi známou svými retro hravými teniskami a pozitivním přístupem k udržitelnosti.

Celý článek

Rosé All Day kolekce

Přivítejte jaro a nechte se unést vůní růží ukrytých v nové růžové kolekci Rosé All Day od americké značky hypoalergenní kosmetiky PHYSICIANS FORMULA®

Celý článek

Online móda jde opět vpřed, jaké internetové obchody vedou?

V dnešní nelehké době nemůžeme vědět, co očekávat, jedno je ale jisté, bez online světa se neobejdeme! Samá opatření, zavírání a bankroty. Jaká je cesta ven? Jedině online prostředí.

Celý článek

Dopřejte své pleti to nejlepší z přírody s novou řadou ORGANIC WEAR dekorativní kosmetiky PHYSICIANS FORMULA®

Zima je obdobím, které je pro naši pleť velmi náročné. Ranní mrazíky a přebíhání do vyhřátých kanceláří dávají pokožce zabrat. Proto je vhodné sama sobě dopřát péči z naprosto čisté přírody. Hýčkejte svou pleť a ona vám to ráda vrátí.

Celý článek

ZALANDO VE SVÉ SVÁTEČNÍ KAMPANI „BRZY SE ZNOVU OBEJMEME“ HLÁSÁ OPTIMISMUS A POZITIVNÍ BUDOUCNOST

Zalando, přední evropská módní platforma, se letos o svátcích zaměřuje na projev lidské pospolitosti a solidarity: objetí. Na sklonku roku plného nejistoty a odloučení se lidská pouta zdají být důležitější než kdy dřív a nová sváteční kampaň „Brzy se znovu obejmeme“ se snaží napříč Evropou probudit pocit optimismu a naděje.

Celý článek

Zimní trendy pro rok 2021

Trendy se každý rok mění. Občas přijdou trendy nové, někdy dojde k recyklaci. Co si pro nás chystá rok 2021? To jsme pro vás sepsali v tomto článku. Pokud se vám některý trend líbí, nebojte se a noste ho již nyní. Nikdy není brzy nebo pozdě. Móda je proměnlivá, a to je na ní to nejlepší.

Celý článek

Jak nakupovat oblečení online jako profesionál?

Sociální izolace nás staví před nové výzvy a možnosti a směřuje nás více než kdy jindy do virtuálního světa online nákupů. Jak ale nakupovat chytře, bezpečně a ekonomicky?

Celý článek

Podzimní glow líčení podle Ere Perez

3+1 kroky k podzimnímu glow líčení podle Ere Perez. Přicházející podzim nám přináší skvělou příležitost ke změně. Hrajeme si s novými módními outfity, k nim většinou zatoužíme po nové barvě vlasů nebo novém sestřihu, tak proč nevyzkoušet i nový styl líčení?

Celý článek