dnes je 24.05.2019 a svátek má Jana

Těsně před porodem, ale přesto v modelech přímo z přehlídek! Meghan Markle je šik.

Přidat na Seznam.cz
Za několik týdnů má porodit, ale to vévodkyni Meghan nebrzdí v tom, aby si oblékla ty nejkrásnější modely přímo z přehlídkových mol. Tentokrát zvolila kousky od Erdem a Victoria Beckham. 

Vévodkyně ze Sussexu je i ve vysokém stupni těhotenství ztělesněním elegance a dokonalosti. Meghan ví, co jí sluší a v čem vypadá jako opravdová šarmantní princezna. Netají se zálibou v módě a jako mnoho jiných populárních celebrit, i ona se obléká do modelů přímo z přehlídek. Vypadat jako stylová ikona jde i krátce před porodem, jak dokazuje vévodkyně Meghan Markle.

Erdem a barva emerald

V zeleném kabátu a stejně barevných šatech od značky Erdem zářila Meghan při oslavách Dne Britského společenství národů, velmi významné akci doprovázené dlouhými dny oslav. Vévodkyně si vybrala odlišné doplňky, než jsou k vidění na modelce při přehlídce. Výběr právě návrháře Erdem jsou pravděpodobně ve spojení s jeho odkazem celé jarní kolekce 2018 věnované právě anglické královně. 

V bílé od Victoria Beckham

Druhý model ještě horký z přehlídky Victoria Bechkam si Meghan oblékla později ten samý den. Diváci a fanoušci přítomní na Trafalgar Square v Londýně byli nadšeni tím, jak to vévodkyni sluší. Za doplňky zvolila saténové ploché pumpky a roztomilý bílý klobouček. Celkový styl připomínal legendární Jackie Kennedy.

Zdroj: vogue.com, independent.co.uk, mail.co.uk

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MEGHAN MARKLE ERDEM TĚHOTNÁ VICTORIA BECKHAM VÉVODKYNĚ

Související články

60 let od vzniku Barbie: Prestižní módní panel v USA vzdá 3. června panence hold

Ikonická hračka oslaví významné kulatiny a americký panel CFDA udělí Barbie speciální cenu za přínos módě. Jak se změnila panenka od 60. let minulého století?

Celý článek

Cestujete po krásách jižních Čech? Pak rozhodně navštivte Biograf!

Ať už pracovně, nebo soukromě, jižní Čechy jsou populární lokalitou, která láká nejenom pro své přírodní krásy. My jsme při té příležitosti narazili na atraktivní hotel, kde se nám více než dobře spalo.

Celý článek

Jiří Kalfař převzal jako první Čech ocenění od monacké kněžny Charlene

Obrovský úspěch sklidil v rámci Monte Carlo Fashion Weeku český designér Jiří Kalfař. Ocenění za inovativní a udržitelný přístup k módě provází motto: „Ohleduplnost k přírodě je moderní pojetí šik“.

Celý článek

Kdo chce zabít Pamelu Anderson? Aneb nové číslo Vogue CS

Vogue pro své čtenáře připravil ve svém červnovém vydání opravdový zážitek. Na obálce se objeví megastar Pamela Anderson obklopena pláží, zasazena do českého prostředí.

Celý článek

Eva Jiřičná v pražském DOXu

V Centru současného umění DOX v pražských Holešovicích právě probíhá výstava u příležitosti významného životního jubilea Evy Jiřičné. Nechte se zlákat a inspirovat elegancí a lehkostí, kterou do svých děl první dáma české architektury vkládá.

Celý článek

MUDr. Jan Bouda: Když odkvete přirozená krása, přichází na řadu plastická chirurgie

MUDr. Jan Bouda působí jako plastický chirurg ve dvou známých klinikách estetické, kosmetické a plastické chirurgie v západních Čechách. My se ho ptáme na řadu zajímavých témat v oblasti plastických operací.

Celý článek

Meghan Markle oblékla šaty, které zdůraznily poporodní bříško. Veřejnost ji za to miluje.

Vévodkyně ze Sussexu poprvé ukázala své miminko před několika dny. Dojemné fotografie oblétly celý svět a Meghan zaujala nejen krásným zdravým chlapečkem, ale i tím, co si oblékla. 

Celý článek

Herečka Kristin Davis ze Sexu ve městě prodává dům za 85 miliónů korun

Známá herečka prodává svůj kalifornský dům v Brentwoodu. Vyhlášená adresa slavných amerických celebrit přijde na desítky miliónů. Jak vypadá luxusní interiér známé herečky, který je obklopen přírodou?

Celý článek