dnes je 29.05.2020 a svátek má Maxmilián

Těsně před porodem, ale přesto v modelech přímo z přehlídek! Meghan Markle je šik.

Přidat na Seznam.cz
Za několik týdnů má porodit, ale to vévodkyni Meghan nebrzdí v tom, aby si oblékla ty nejkrásnější modely přímo z přehlídkových mol. Tentokrát zvolila kousky od Erdem a Victoria Beckham. 

Vévodkyně ze Sussexu je i ve vysokém stupni těhotenství ztělesněním elegance a dokonalosti. Meghan ví, co jí sluší a v čem vypadá jako opravdová šarmantní princezna. Netají se zálibou v módě a jako mnoho jiných populárních celebrit, i ona se obléká do modelů přímo z přehlídek. Vypadat jako stylová ikona jde i krátce před porodem, jak dokazuje vévodkyně Meghan Markle.

Erdem a barva emerald

V zeleném kabátu a stejně barevných šatech od značky Erdem zářila Meghan při oslavách Dne Britského společenství národů, velmi významné akci doprovázené dlouhými dny oslav. Vévodkyně si vybrala odlišné doplňky, než jsou k vidění na modelce při přehlídce. Výběr právě návrháře Erdem jsou pravděpodobně ve spojení s jeho odkazem celé jarní kolekce 2018 věnované právě anglické královně. 

V bílé od Victoria Beckham

Druhý model ještě horký z přehlídky Victoria Bechkam si Meghan oblékla později ten samý den. Diváci a fanoušci přítomní na Trafalgar Square v Londýně byli nadšeni tím, jak to vévodkyni sluší. Za doplňky zvolila saténové ploché pumpky a roztomilý bílý klobouček. Celkový styl připomínal legendární Jackie Kennedy.

Zdroj: vogue.com, independent.co.uk, mail.co.uk

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MEGHAN MARKLE ERDEM TĚHOTNÁ VICTORIA BECKHAM VÉVODKYNĚ

Související články

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Waight Keller opouští Givenchy. Podívejte se na její nejlepší modely, včetně svatebních šatů pro Meghan Markle

Vytvářela svatební šaty na královskou svatbu pro Meghan Markle a navrhovala snové kolekce pro módní dům Givenchy. Clare Waight Keller stála v čele brandu tři roky. Podívejte se s námi na nejlepší modely, které pro francouzskou značku vytvořila.

Celý článek

Tom Ford a Anna Wintour zachraňují módní průmysl před ekonomickou krizí

Žijeme v době koronavirové. Nikdo nečekal, co přijde. Nikdo neví, co bude. Společně to ale zvládneme. Někteří z nás ale myslí nejen na to, jak zachránit současnou žalostnou situaci ve světě, ale také na to, co přijde. Čeká nás totiž i doba pokoronavirová.

Celý článek

#PillowChallenge vládne v době karantény instagramovým trendům

Sociální média nás mohou i v době karantény spojovat v celosvětovém měřítku. Nesčetně kreativních někdy až šílených způsobů, jak „zabít nudu“ vytvořilo i tzv. #pillowchallenge, tedy polštářová výzva.

Celý článek

Naše první dámy, 3. díl: Marta Gottwaldová

Milovala luxus, kterým se obklopovala, pocházela ale z chudých poměrů. Někteří se jí smáli, jiní se jí báli. Řeč je o naší první dámě Martě Gottwaldové. Jak se stala první dámou? A u koho si nechala šít své luxusní róby? Dozvíte se v článku.

Celý článek

Reebok a Victoria Beckham již potřetí

Rok se s rokem sešel a my vám opět oznamujeme, že vznikla další, již třetí kolekce sportovní značky Reebok ve spolupráci s Victorií Beckham. A opět je z čeho vybírat.

Celý článek