dnes je 21.03.2019 a svátek má Radek

Těsně před porodem, ale přesto v modelech přímo z přehlídek! Meghan Markle je šik.

Přidat na Seznam.cz
Za několik týdnů má porodit, ale to vévodkyni Meghan nebrzdí v tom, aby si oblékla ty nejkrásnější modely přímo z přehlídkových mol. Tentokrát zvolila kousky od Erdem a Victoria Beckham. 

Vévodkyně ze Sussexu je i ve vysokém stupni těhotenství ztělesněním elegance a dokonalosti. Meghan ví, co jí sluší a v čem vypadá jako opravdová šarmantní princezna. Netají se zálibou v módě a jako mnoho jiných populárních celebrit, i ona se obléká do modelů přímo z přehlídek. Vypadat jako stylová ikona jde i krátce před porodem, jak dokazuje vévodkyně Meghan Markle.

Erdem a barva emerald

V zeleném kabátu a stejně barevných šatech od značky Erdem zářila Meghan při oslavách Dne Britského společenství národů, velmi významné akci doprovázené dlouhými dny oslav. Vévodkyně si vybrala odlišné doplňky, než jsou k vidění na modelce při přehlídce. Výběr právě návrháře Erdem jsou pravděpodobně ve spojení s jeho odkazem celé jarní kolekce 2018 věnované právě anglické královně. 

V bílé od Victoria Beckham

Druhý model ještě horký z přehlídky Victoria Bechkam si Meghan oblékla později ten samý den. Diváci a fanoušci přítomní na Trafalgar Square v Londýně byli nadšeni tím, jak to vévodkyni sluší. Za doplňky zvolila saténové ploché pumpky a roztomilý bílý klobouček. Celkový styl připomínal legendární Jackie Kennedy.

Zdroj: vogue.com, independent.co.uk, mail.co.uk

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MEGHAN MARKLE ERDEM TĚHOTNÁ VICTORIA BECKHAM VÉVODKYNĚ

Související články

Íránský model Aydin Momtaz vypráví o dětství ve válce, o modelingu i o spolupráci s věhlasnými jmény

V modelingu se pohybuje spoustu let, vyrostl v íránsko-irácké válce, a to hlavní na co ve svém životě vzpomíná, jsou kladné zážitky. Pojďte se o tomto jedinečném muži dozvědět více.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Přečtěte si rozhovor s Monikou Babišovou tak, jak ji ještě neznáte

Miluje džíny, nedá dopustit na kvalitní materiály a oblíbila si nejednoho českého návrháře. A říká, že hezké boty dotváří celý outfit 

 

Celý článek

Česká modelka Hana Jiřičková ztvárňuje 60. léta v arabské Vogue

Osmadvacetiletá česká modelka zahalená do retro kousků patří mezi nejžádanější modelky světa. Tentokrát ji můžeme spatřit v jedné z verzí nejčtenějšího módního časopisu.

Celý článek

Mirka Talavašková: Variabilita pomocí pár kvalitních kousků je řešení udržitelné módy a nadbytečného odpadu

Česká návrhářka Mirka Talavašková svou módu posouvá na východ, kde sklízí čím dál větší úspěch. Jaké byly její začátky a co plánuje v horizontu tří let?

Celý článek

Český režisér a umělec Jakub Jahn odstartoval svou výstavu snů

Výstava s názvem SWEET DREAMS přináší nahlédnutí do zákulisí české módní scény. Není to však jen móda, kterou chce umělec divákům představit.  

Celý článek

14. ročník módního večera Fashion Stars Night nás upřímně oslovil

Pražská křižovatka kostel sv. Anny opět ožil módními přehlídkami. Přijali jsme pozvání a šli kouknout na nové kolekce čtyř designérů z Česka a Slovenska.  

Celý článek

Neobyčejně obyčejná modelka Tess McMillan mění svět modellingu

To, co se dříve nepovažovalo za ideál krásy, je dnes oceňováno a obdivováno. Potvrzuje to i netypická kráska a modelka Tess z Texasu. Pihovatá zrzka s kyprými tvary si podmaňuje svět modelingu.

Celý článek