dnes je 22.09.2017 a svátek má Darina

Této sezóně by měly dominovat šaty!

Módní trendy pro tuto sezónu již byly rozšířeny z módních přehlídek na každodenní oblečení všech, kteří zbožňují týden módy a dychtivě sledují módní trendy. Samozřejmě, že všichni bychom rádi vypadali jako modelky z prohlídky- a tuto sezónu to můžeme dosáhnout, jen s nějakým originálním kombinováním.

Poslední vlna nadšení, která překvapila celou Evropu, přináší květinové šaty, které jsou ideální pro slunečné dny.

Pravděpodobně se to už stalo i vám, že jste se ocitli v rutině módy, protože váš den je tak naplněný, že prostě nestíháte mít každý den nebo na každou příležitost nový outfit. Pro vás máme rady, které nám pomáhají: Šaty z vašeho šatníku znovu a znovu kombinujte s doplňky, které jsou vždy "in", a ujistěte se, že budete vždy vypadat skvěle, a to i s trochou úsilí.

Vyhledejte perfektní šaty pro kombinování letních šatů a vytvořte si vlastní módní styl. Řekneme vám tajemství vždy moderních šatů, okouzlující dámy.
Je na čase zničit každodenní rutinu živým oblečením, které se postará o změnu vašeho vzhledu a zvýší vaše sebevědomí.

Pokud jste jednou z nás a musíte přizpůsobit své oblečení pracovním povinnostem a vypadat elegantně, tak víte, že prostě kombinace kalhot a košile nemusí projít.  Proto navrhujeme šaty!

Kombinace, kterou určitě určitě nic nezkazíte, je volba jednoduše jednobarevných šatů, minimalistického stylu a doplňků v kontrastních barvách. Díky nim vytvoříte nadčasový vzhled a kromě toho se takové oblečení hodí na jakékoliv setkání. Pokud chcete vytvořit uvolněnější vzhled na pohodové chvíle, v jinak příliš naplněném časovém rozvrhu, přidejte živé barvy a odvážné vzory. Pokud chcete vypadat jako modely z letošní módní prohlídky, spojte více vzorů na šatech s jinými vzory a vytvořte opravdu skvělý styl.

Nyní si představte, že letošní módní trendy umožňují kombinovat vše, co jsme vypsali! Vyberte si šaty s květinovým vzorem - malým, s téměř neviditelným květem nebo s barevným květem a kombinujte je s různými botami, bundami a svetry, které najdete ve svém šatníku. Nezapomeňte na klobouk a lehký letní vak a dbejte na nadčasový trend, který vás udělá úžasnými.
Během volných letních dnů se procházejte starou částí města v slavnostních maxi šatech. Kombinujte je s lehkým pláštěm a během noční noc noci strávené ve dvou si dejte pozor na lehký styling.

Letošní módní trendy nezapomněly ani na nevěsty. Týden módy v New Yorku, Madridu, Londýně a Miláně rozhodl, že v této sezoně se budou objevovat hezké šaty se zvláštními detaily. Takže všechny nevěsty budou zářit v sofistikovaném elegantním oblečení s krajkou a speciálními detaily, v bílé nebo pastelové barvě.

Vzpomínáte si na náš slib od začátku? Chcete odhalit tajemství, jak se postarat o to, abyste vždy byly trendy? Nejdůležitější věc, na kterou vás chceme upozornit je abyste zjistili, co konkrétně sedí na vaši postavu. Když to zjistíte, prostě musíte přidat vhodné doplňkya postarat se o nějaké vrstvení. Pokud budete chtít víc, tak budete muset věnovat více pozornosti vašemu celkovému stylu a při nakupování. Tak se z vás stane skutečný odborník na módu!

Vždy mějte na paměti, že vaši eleganci, ženskost a sofistikovanost zdůrazníte výběrem správných slavnostních šatů - plesové šaty. Výběr střihů je tak bohatý, že určitě najdete ten, který bude vyhovovat vaší osobnosti. Na léto, více okouzlující událostí, byste měli najít odvahu a vybrat si červenou nebo béžovou barvu.

 

DÁMSKÁ MÓDA LETNÍ ŠATY JARO/LÉTO 2017 SPOLEČENSKÉ ŠATY MANZARA.CZ

Související články

Adriana Lima v kampani Sportmaxu 2017

Sportmax v podzimní kampani 2017 neutajil své sportovní prvky. 

Celý článek

Podzim značky DIESEL: Dokonalost je NUDA!

Ano, přesně to na vás křičí nejnovější kampaň módního domu Diesel, která je všechno, jen ne obyčejná a hlavně ne dokonalá. A proč? Je to jednoduché, dokonalých a perfektních věcí už bylo prostě dost.

Celý článek