dnes je 26.02.2020 a svátek má Dorota

Tetování: výstřednost nebo módní prvek?

Přidat na Seznam.cz
Doba, kdy se babičky křižovaly nad potetovanou mládeží, už pomalu odchází. Tetování je vnímáno jako kosmetický doplněk moderní doby a svobody projevu. Je to trend, kterému podléhá stále více lidí.  

Zvěčnit na své tělo nejrůznější symboly, obrázky nebo data narození chce pořádně rozmyslet. Je tetování stále moderní? Tetovací salóny praskají ve švech a je zajímavou informací, že narůstá poptávka u žen okolo 30 až 40 let. Každý den na světě vzniká tisíce nových tetování. Tak proč ho ještě nemáte vy? Možná váháte, ale to je dobře. Tetování je přece jen navždy a jeho odstranění je velmi náročné, zdlouhavé a bolestné. Je potřeba si pořádně rozmyslet, co si dáte vytetovat a jaký smysl vám to bude přinášet.

Pokud máte představu, co by mělo zdobit vaše tělo, tak to nenechte uspěchat. Další důležitou nezbytností je vybrat si kvalitní tetovací salon, který má vše čisté a vydezinfikované.

Nejběžnější motivy

Mezi nejoblíbenější tetování patří japonské či keltské znaky, růže, motýlci nebo jména milované osoby. My vám přinášíme inspiraci pro módní tetování.

Tetování na ruce

Toto místo je jedno z nejoblíbenějších pro muže i ženy. Něžné pohlaví většinou volí jemné tvary a květiny. Je potřeba si rozmyslet, zdali chcete celý rukáv nebo jen malou ozdobu na předloktí či paži.

Tetování na zádech

Skvělé a tajné místo pro ty, kteří nechtějí na svá tetování upozorňovat. Skryje se téměř pod všechno oblečení, tak se nemusíte obávat případných problémů v práci nebo v rodině.

Tetování na kotníku

Decentní tetování, které jen tak někdo nezahlédne. Pokud chcete tetování, ale jen malinké, aby ho nikdo neviděl, tak je kotník ideálním místem.

Tetování na krku

Toto volí už ti odvážnější, kteří se toho nebojí. Tetování na krk je bolestivé a jde opravdu hodně vidět, takže tuto volbu musíte pečlivě zvážit.

Zdroj foto: Pinterest.com, unsplash.com

Přidat na Seznam.cz
TETOVÁNÍ MÓDNÍ TIPY INSPIRACE RADY REDAKCE LIFESTYLE DESIGN

Související články

Jak začít s KETO dietou aneb 5 užitečných kroků, které byste měli mít na paměti

Rozhodli jste se, že chcete zkusit ketogenní dietu, ale tak nějak přesně nevíte jak začít? Připravili jsme si pro vás článek, který vás jednoduše provede prvními kroky a pomůže předejít nepříjemným začátečnickým stavům jako je „sacharidová“ chřipka nebo zažívací obtíže.

Celý článek

MFW: JIL SANDER OSLAVUJE ŽENSKOST

Milánský týden módy je v plném proudu a další kolekci, která zde byla k vidění, budou milovat všechny ženy. Řeč je o módní přehlídce Jil Sander.

Celý článek

Sedací souprava Autentico je moderním a pohodlným doplňkem, který se vám jen tak neokouká

Ne každý se oddává designovým výstřelkům v bytových doplňcích a nábytku. I přesto však můžete spojit aktuální novinky s „hudbou budoucnosti“. Tedy, abyste tomu dobře rozuměli, jsou sedačky, které jsou moderní dnes, ale budou tradičním doplňkem i za deset let.

Celý článek

Nemáš Instagram? Jako bys nežil

Dnešní uspěchaná doba si vyžádala několik obětí, ale i mnoho užitečných aplikací. Už nedostáváme milostné dopisy, náš milý nečeká za oknem a nová restaurace už nebude mít hlášení v místním rozhlasu. Většina z nás je stále zahleděná do obrazovek svých chytrých telefonů.

Celý článek

Má oblečení, které nosíme, psychologický efekt na naši náladu?

Existuje vztah mezi barvami našeho oblečení a naší náladou? Odborníci tvrdí, že ano. To, jak se oblékáme, má vliv nejen na naše okamžité rozpoložení a naopak, ale také na míru našeho sebevědomí a s tím související úspěšnost toho, co právě děláme.

Celý článek

Tři tipy, kam v interiéru umístit designové křeslo

Proč si zamilovat designová křesla BONNIE & CLYDE už víme z předchozího článku. Pojďte s námi objevit způsoby, jak takovým kouskům vybrat ideální místo ve vašem interiéru.

Celý článek

Romantika na pražské Kampě

Umění vařit spojené s kvalitními surovinami přináší vynalézavost, která nám v kuchyni mnohdy chybí. Pokud máte chuť poznat jídla, která vás budou hýčkat, máme pro vás perfektní tip.

Celý článek

5 tipů, jak jednoduše oživit pracovní outfit

Jeden z módních stereotypů by mohl být kancelářský outfit. Jelikož téměř každému se ihned vybaví usedlá uniforma v podobě dámského kostýmku. Máme pro vás několik tipů, jak lehce oživit pracovní outfit a tento mýtus vyvrátit.

Celý článek