dnes je 03.07.2020 a svátek má Radomír

Tetování: výstřednost nebo módní prvek?

Přidat na Seznam.cz
Doba, kdy se babičky křižovaly nad potetovanou mládeží, už pomalu odchází. Tetování je vnímáno jako kosmetický doplněk moderní doby a svobody projevu. Je to trend, kterému podléhá stále více lidí.  

Zvěčnit na své tělo nejrůznější symboly, obrázky nebo data narození chce pořádně rozmyslet. Je tetování stále moderní? Tetovací salóny praskají ve švech a je zajímavou informací, že narůstá poptávka u žen okolo 30 až 40 let. Každý den na světě vzniká tisíce nových tetování. Tak proč ho ještě nemáte vy? Možná váháte, ale to je dobře. Tetování je přece jen navždy a jeho odstranění je velmi náročné, zdlouhavé a bolestné. Je potřeba si pořádně rozmyslet, co si dáte vytetovat a jaký smysl vám to bude přinášet.

Pokud máte představu, co by mělo zdobit vaše tělo, tak to nenechte uspěchat. Další důležitou nezbytností je vybrat si kvalitní tetovací salon, který má vše čisté a vydezinfikované.

Nejběžnější motivy

Mezi nejoblíbenější tetování patří japonské či keltské znaky, růže, motýlci nebo jména milované osoby. My vám přinášíme inspiraci pro módní tetování.

Tetování na ruce

Toto místo je jedno z nejoblíbenějších pro muže i ženy. Něžné pohlaví většinou volí jemné tvary a květiny. Je potřeba si rozmyslet, zdali chcete celý rukáv nebo jen malou ozdobu na předloktí či paži.

Tetování na zádech

Skvělé a tajné místo pro ty, kteří nechtějí na svá tetování upozorňovat. Skryje se téměř pod všechno oblečení, tak se nemusíte obávat případných problémů v práci nebo v rodině.

Tetování na kotníku

Decentní tetování, které jen tak někdo nezahlédne. Pokud chcete tetování, ale jen malinké, aby ho nikdo neviděl, tak je kotník ideálním místem.

Tetování na krku

Toto volí už ti odvážnější, kteří se toho nebojí. Tetování na krk je bolestivé a jde opravdu hodně vidět, takže tuto volbu musíte pečlivě zvážit.

Zdroj foto: Pinterest.com, unsplash.com

Přidat na Seznam.cz
TETOVÁNÍ MÓDNÍ TIPY INSPIRACE RADY REDAKCE LIFESTYLE DESIGN

Související články

Bílé topy aneb jak nakopnout léto 2020

Bílá je dobrá. Vždy byste si na ni měly najít v šatníku místo. A v létě to platí dvojnásob. Připravili jsme pro vás typy, jak nakopnout letní šatníky s bílými topy v hlavní roli. Jak totiž říkal Karl Lagerfeld, základem všeho je bílá košile.

Celý článek

O těchto značkách spodního prádla musíte vědět

Spodní prádlo je velice často spojováno spíše s výjimečnými příležitostmi, ať už je to první rande nebo Valentýn, ale podle nás by měl být pro ženu výjimečný každý den a k tomu právě spodní prádlo rozhodně patří.

Celý článek

Jak docílit přirozeného obočí

Obočí. Jedno velké téma, které rozdělí ženy minimálně na dvě skupiny. Ty, které ho řeší a ty, které se o jeho úpravu vůbec nezajímají. My vám ukážeme několik jednoduchých triků, a hlavně skvělé produkty, se kterými budete chtít vaše obočí upravovat každý den. Dokonalé obočí totiž dokáže divy.

Celý článek

Proč zůstáváme v nefunkčním vztahu?

Nejspíše si každý z vás na vlastní kůži vyzkoušel, jaké je to mít nefungující vztah. Otázkou ale zůstává, proč z takového vztahu nemůžete odejít? Je na vině strach, samota nebo něco jiného?

Celý článek

Aktivní dovolená v Čechách? Jedině Lipno!

Toto léto bude většina z nás zřejmě trávit dovolenou objevováním nových míst v Česku. To ale rozhodně neznamená, že letos bude nuda. I bez moře a exotiky si můžete užít spoustu zábavy, poznat nová místa, a ještě si zasportovat. Máme pro vás tip na aktivní dovolenou v Čechách – zajeďte si na Lipno!

Celý článek

Letní beauty novinky

Léto je tady! A my vám přinášíme několik kosmetických novinek, které rozhodně stojí za vyzkoušení. 

Celý článek

Letní kousky, ve kterých se blýsknete i na dovolené v tuzemsku

Letošní dovolená možná bude trochu jiná než ty předešlé, ale nic to nemění na tom, že si ji jistě všichni i tak užijeme. Co si tedy letos pořídit na dovolenou po tuzemsku nebo i k moři.

Celý článek

Kolekce náramků ALOve Iluze by Bára Nesvadbová pomáhá pětileté Leonce

Známá spisovatelka Bára Nesvadbová se spojila prostřednictvím svého nadačního fondu Be Charity s klenotnickou značkou ALOve a vytvořila kolekci náramků, které pomohou statečné Leonce, která se snaží vyhrát svůj boj za svobodnými krůčky.

Celý článek