dnes je 05.04.2020 a svátek má Miroslava

Tetování: výstřednost nebo módní prvek?

Přidat na Seznam.cz
Doba, kdy se babičky křižovaly nad potetovanou mládeží, už pomalu odchází. Tetování je vnímáno jako kosmetický doplněk moderní doby a svobody projevu. Je to trend, kterému podléhá stále více lidí.  

Zvěčnit na své tělo nejrůznější symboly, obrázky nebo data narození chce pořádně rozmyslet. Je tetování stále moderní? Tetovací salóny praskají ve švech a je zajímavou informací, že narůstá poptávka u žen okolo 30 až 40 let. Každý den na světě vzniká tisíce nových tetování. Tak proč ho ještě nemáte vy? Možná váháte, ale to je dobře. Tetování je přece jen navždy a jeho odstranění je velmi náročné, zdlouhavé a bolestné. Je potřeba si pořádně rozmyslet, co si dáte vytetovat a jaký smysl vám to bude přinášet.

Pokud máte představu, co by mělo zdobit vaše tělo, tak to nenechte uspěchat. Další důležitou nezbytností je vybrat si kvalitní tetovací salon, který má vše čisté a vydezinfikované.

Nejběžnější motivy

Mezi nejoblíbenější tetování patří japonské či keltské znaky, růže, motýlci nebo jména milované osoby. My vám přinášíme inspiraci pro módní tetování.

Tetování na ruce

Toto místo je jedno z nejoblíbenějších pro muže i ženy. Něžné pohlaví většinou volí jemné tvary a květiny. Je potřeba si rozmyslet, zdali chcete celý rukáv nebo jen malou ozdobu na předloktí či paži.

Tetování na zádech

Skvělé a tajné místo pro ty, kteří nechtějí na svá tetování upozorňovat. Skryje se téměř pod všechno oblečení, tak se nemusíte obávat případných problémů v práci nebo v rodině.

Tetování na kotníku

Decentní tetování, které jen tak někdo nezahlédne. Pokud chcete tetování, ale jen malinké, aby ho nikdo neviděl, tak je kotník ideálním místem.

Tetování na krku

Toto volí už ti odvážnější, kteří se toho nebojí. Tetování na krk je bolestivé a jde opravdu hodně vidět, takže tuto volbu musíte pečlivě zvážit.

Zdroj foto: Pinterest.com, unsplash.com

Přidat na Seznam.cz
TETOVÁNÍ MÓDNÍ TIPY INSPIRACE RADY REDAKCE LIFESTYLE DESIGN

Související články

Nová kampaň na kolekci brýlí Gucci byla zasazena do osmdesátých let

Kreativní ředitel Alessandro Michele se opět nebál odvázat. Celá kampaň značky Gucci je zasazena do losangeleské prodejny desek Amoeba Music Hollywood, která svým interiérem i exteriérem připomíná skutečné osmdesátky. 

Celý článek

Udržitelná móda: značky o kterých musíte vědět

Šatník bez viny díky zdánlivě malým detailům, které jsou ovšem velkými kroky pro svět. Udržitelnost již není pro spoustu značek cizím slovem. Vybrali jsme jich několik, pro které je toto téma zásadní. 

Celý článek

Ruční napařovač prádlo dezinfikuje, zbaví ho pachů a perfektně upraví za pár vteřin

Už žádné nežádoucí záhyby na oblečení! Je tu snadné řešení, jak si za 15 vteřin upravit pomačkanou halenku, košili nebo třeba vlněný kabát!

Celý článek

Jak se udržovat fit i doma!

Jaké klišé je dát si s novým rokem i nějakou tu fitness výzvu? Každý si přeje shodit nějaké to kilíčko nebo sní o vypracované postavě, za níž se každý mužský otočí. Tato předsevzetí se otřasla v momentě, kdy bylo oznámeno, že si nějakou dobu pobudeme doma. Ani přesto nemusíme házet flintu do žita, ba naopak.

Celý článek
Líčení v 5 minutách

Odpočítáváme aneb Půvab v minutách

Ženy se narodily pro krásu a každá má právo se cítit přirozeně krásná. Už Elizabeth Ardenová razila toto pravidlo. Průkopnice v líčení a zakladatelka kosmetické firmy.

Celý článek

Jak správně vybírat podprsenku a co je dobré vědět

Všechny ji nosíme a většinou máme špatnou velikost. Ženy chtějí mít její nákup rychle za sebou a když vám do kabinky vtrhne prodavačka, tak máte chuť hned odejít. Jak podprsenku správně vybírat a co je důležité vědět?

Celý článek

Designérka šije korzety z historických gobelínů

Designérka Kirstin Mallison se rozhodla chytit celosvětového návratu retro korzetů do módy. Její design je speciální v tom, že k němu využívá inspiraci z opravdu dávné historie. Pro někoho trochu moc, pro někoho úžasný originál, a co na historické korzety řeknete vy?

Celý článek

JARNÍ KOLEKCE H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE

Poetická krása a cirkulární inovace. Heslo jarní kolekce H&M Conscious Exclusive. Využití udržitelných procesů a inovativní výroby zabalených do nádherných materiálů a ženských střihů.

Celý článek