dnes je 09.12.2021 a svátek má Vratislav

Tiffany představilo novou kolekci zásnubních prstenů pro muže

Přidat na Seznam.cz
Poprvé ve své 184leté historii představuje Tiffany & Co unikátní kolekci zásnubních prstenů pro muže. Nový sociální trend totiž velí - o ruku mohou být požádáni i muži.

Zdroj: se svolením  © T&CO. 2021

Zásnubní prsteny pro ženy od Tiffanyho jsou v USA i v Evropě zlatou šperkařskou tradicí. Na své si ale dnes v globalizovaném světě přijdou i pánové. Tiffany pro ně přichystalo unikátní kolekci zásnubních prstenů pro muže. Tento měsíc jste si prsten mohli koupit pouze v New Yorku v hlavní budově Tiffany. Společnost však plánuje distribuci v rámci svých poboček prakticky ve všech zemích.

Kolekce nese název zakladatele společnosti - Charles Tiffany. Co se týče materiálu, designéři identifikovali oblíbený pánský materiál - titan a platinu. I design je uzpůsobený vkusu pánské populace. Hrany jsou jemně zbroušené a uprostřed každého prstenu kraluje velký diamant. Každý z prstenů je uzpůsoben k tomu, aby v sobě nesl buď broušený briliant nebo ostrý pětikarátový diamant. K diamantu samozřejmě každý kupec dostane slavný Tiffanyho diamantový certifikát o původu vzácného kamene.

Zdroj: se svolením © T&CO. 2021

Samozřejmě nabídka sílí s rostoucí poptávkou. Stejnopohlavní manželství prošlo ve světě velkou transformací. A přizpůsobují se jí i další klenotnické společnosti. V posledním roce se na trhu objevily například genderově neutrální kolekce šperků. Prsteny pro muže navíc propagují i celebrity například Ed Sheeran, Cherry Seaborn nebo Michael Bublé. Ve světě se kromě LGBT komunity propaguje část celebrit i nový vztahový trend. V rámci genderové emancipace je totiž moderní záležitostí, když o ruku požádá žena muže. Tento sociální trend jasně říká, že o ruku se žádá bez ohledu na pohlaví.

Přidat na Seznam.cz
PÁNSKÁ MÓDA ŠPERKY ŠPERKY PRO MUŽE ZÁSNUBNÍ PRSTENY TIFFANY & CO.

Související články

Dědictví i inovaci přináší v nové zimní kolekci sportovní značka BOGNER

Klesající teploty a příval prvního sněhu připomínají kouzlo hor a lákají na první letošní lyžování. Připravte se na něj ve stylu BOGNER.

Celý článek

Nová exkluzivní kolekce značky H&M ve spolupráci se stylistou Ib Kamarem přináší udržitelnost, ale zároveň myšlenku dekonstrukce, za kterou stojí například rozpustná nit

Začátkem prosince bude k dostání exkluzivní kolekce značky H&M s názvem Circular Design Story, na které se podílel světoznámý stylista Ib Kamara. Kolekce oslavuje kreativní design a cirkularitu.

Celý článek

Barevně sladěný pár je na společenské akci vždy obdivován

Sezóna plesů a vánočních večírků se blíží mílovými kroky. Po více než roční pauze snad budeme moct vyrazit na taneční parket nebo firemní akci. Většina žen chce vypadat dokonale a outfit má vybraný několik týdnů dopředu.

Celý článek

Vánoční průvodce, se kterým pod stromeček letos nakoupíte bez větších starostí

Představujeme vám dárkového průvodce, který vám letošní Vánoce maximálně usnadní. Alespoň co se dárků týče. Myslíme totiž nejenom na ženy, které milují módu, ale také na jejich "Božské" polovičky, na maminky, tatínky, děti, vášnivé kuchaře i domácí mazlíčky.

Celý článek

SegraSegra představuje limitku „počmáranou” oceňovaným ilustrátorem Markem Ehrenbergerem

Česká oděvní značka SegraSegra přichází s další výraznou kolekcí. Tentokrát se spojila s ilustrátorem a grafickým designérem Markem Ehrenbergerem, který proslul svým netradičním přístupem k barvám a tvarům.

Celý článek

České oděvní duo SegraSegra přináší unikátní pánskou kolekci z nepromokavé džínoviny

Dagmar a Eliška Mertovy přichází s novinkou – nepromokavou džínovinou, ze které šijí bundy, klasické kalhoty, ale i kraťasy na kolo. Kromě funkčnosti a nadčasovosti splňuje nová kolekce ještě další aspekt, který je pro tuto značku klíčový, udržitelnost.

Celý článek

Vášeň, touha a láska ukryté v jednom srdci

Milé dámy, jak to máte se šperky? Jak si je vybíráte? Jde o zcela impulzivní nákup, nebo koupi konkrétního kousku dlouho zvažujete? 
 

Celý článek

“Žádný drama” je oslavou 1. výročí Pre-owned kategorie Zalando

Kampaň oslavuje nejen roční výročí existence možnosti vyměňovat oblečení z druhé ruky za kredit na Zalando, ale také jednoduchost, se kterou uživatelé mohou vyhledávat a vyměňovat svoje oblečení a zpestřit si šatník jedinečnými poklady.

Celý článek