dnes je 13.06.2021 a svátek má Antonín

Tiffany představilo novou kolekci zásnubních prstenů pro muže

Přidat na Seznam.cz
Poprvé ve své 184leté historii představuje Tiffany & Co unikátní kolekci zásnubních prstenů pro muže. Nový sociální trend totiž velí - o ruku mohou být požádáni i muži.

Zdroj: se svolením  © T&CO. 2021

Zásnubní prsteny pro ženy od Tiffanyho jsou v USA i v Evropě zlatou šperkařskou tradicí. Na své si ale dnes v globalizovaném světě přijdou i pánové. Tiffany pro ně přichystalo unikátní kolekci zásnubních prstenů pro muže. Tento měsíc jste si prsten mohli koupit pouze v New Yorku v hlavní budově Tiffany. Společnost však plánuje distribuci v rámci svých poboček prakticky ve všech zemích.

Kolekce nese název zakladatele společnosti - Charles Tiffany. Co se týče materiálu, designéři identifikovali oblíbený pánský materiál - titan a platinu. I design je uzpůsobený vkusu pánské populace. Hrany jsou jemně zbroušené a uprostřed každého prstenu kraluje velký diamant. Každý z prstenů je uzpůsoben k tomu, aby v sobě nesl buď broušený briliant nebo ostrý pětikarátový diamant. K diamantu samozřejmě každý kupec dostane slavný Tiffanyho diamantový certifikát o původu vzácného kamene.

Zdroj: se svolením © T&CO. 2021

Samozřejmě nabídka sílí s rostoucí poptávkou. Stejnopohlavní manželství prošlo ve světě velkou transformací. A přizpůsobují se jí i další klenotnické společnosti. V posledním roce se na trhu objevily například genderově neutrální kolekce šperků. Prsteny pro muže navíc propagují i celebrity například Ed Sheeran, Cherry Seaborn nebo Michael Bublé. Ve světě se kromě LGBT komunity propaguje část celebrit i nový vztahový trend. V rámci genderové emancipace je totiž moderní záležitostí, když o ruku požádá žena muže. Tento sociální trend jasně říká, že o ruku se žádá bez ohledu na pohlaví.

Přidat na Seznam.cz
PÁNSKÁ MÓDA ŠPERKY ŠPERKY PRO MUŽE ZÁSNUBNÍ PRSTENY TIFFANY & CO.

Související články

Kolekce RE.GEN značky PUMA je vyrobená z recyklovaných materiálů a textilního odpadu

Dát druhý život textilu, který je pro většinu už nepoužitelný, je úžasným způsobem, jak regenerovat nepotřebný odpadní materiál. Kolekce je inspirovaná myšlenkou znovuvyužití něčeho, co již zaniklo.

Celý článek

Bella Hadid a Cindy Bruna v popředí PRIDE kolekce Michael Kors 2021

Červen je měsícem, kdy návrháři i osobnosti celého světa podporují Hnutí za svobodu homosexuálů, tzv. LGBTIQ komunitu. Michael Kors k této příležitosti připravil velmi rozmanitou kolekci.

Celý článek

Perlové týdny Halada jsou zpět a s nimi stovky překrásných perlových šperků

Největší a nejkrásnější přehlídka perlových šperků putuje napříč Českou republikou a Slovenskem, finále bude mít opět v Praze, tentokrát v klenotnictví HALADA Na Příkopě.

Celý článek

Návrhář Pavel Berky nafotil svou novou módní kolekci na soupeřce z MasterChef Česko!

I přesto, že má Pavel Berky spoustu práce s přípravou své první kuchařky, našel si čas na svou milovanou módu a pochlubil se kolekcí větrovek, které jsou pro všechny bez rozdílu věku, postavy i pohlaví.

Celý článek

MBPFW: Metaforická proměna Jakuba Polanky i dobrodružství LAFORMELA sklízí úspěch. Velký potlesk si získal i mladý návrhář Lukáš Krnáč

Mercedes-Benz Prague Fashion week ve své nové digitální podobě proběhl v aktuálních dnech. Podívejme se společně na krátký sestřih těch nejlepších přehlídek.

Celý článek

Gucci škádlí novou kampaní v hlavní roli s Harry Stylesem, Serenou Williams a Awkwafinou

Možná jste tento týden zaslechli heslo #HarryForGucci, který vysílá jasný signál: zaznamenejte si do svého kalendáře datum 22. dubna 2021.

Celý článek

Poskládejte si vlastní kapsulovou kolekci šperků

Efektivně poskládaný šatník, který obsahuje zhruba 30 základních kousků, by vám měl ušetřit peníze, i ranní přešlapování před zrcadlem. Co když ale kouzlo dokonale vyladěného outfitu bez zbytečných starostí tkví ještě v něčem jiném?

Celý článek

Minimalistické šperky Eline Rosina

Každá žena si zaslouží kvalitní šperk. Bez ohledu na věk, styl nebo rozpočet. Takový šperk, který podtrhne její osobnost a zapíše se do paměti každému, kdo jej spatří.

Celý článek