dnes je 17.05.2022 a svátek má Aneta

Tiffany představilo novou kolekci zásnubních prstenů pro muže

Přidat na Seznam.cz
Poprvé ve své 184leté historii představuje Tiffany & Co unikátní kolekci zásnubních prstenů pro muže. Nový sociální trend totiž velí - o ruku mohou být požádáni i muži.

Zdroj: se svolením  © T&CO. 2021

Zásnubní prsteny pro ženy od Tiffanyho jsou v USA i v Evropě zlatou šperkařskou tradicí. Na své si ale dnes v globalizovaném světě přijdou i pánové. Tiffany pro ně přichystalo unikátní kolekci zásnubních prstenů pro muže. Tento měsíc jste si prsten mohli koupit pouze v New Yorku v hlavní budově Tiffany. Společnost však plánuje distribuci v rámci svých poboček prakticky ve všech zemích.

Kolekce nese název zakladatele společnosti - Charles Tiffany. Co se týče materiálu, designéři identifikovali oblíbený pánský materiál - titan a platinu. I design je uzpůsobený vkusu pánské populace. Hrany jsou jemně zbroušené a uprostřed každého prstenu kraluje velký diamant. Každý z prstenů je uzpůsoben k tomu, aby v sobě nesl buď broušený briliant nebo ostrý pětikarátový diamant. K diamantu samozřejmě každý kupec dostane slavný Tiffanyho diamantový certifikát o původu vzácného kamene.

Zdroj: se svolením © T&CO. 2021

Samozřejmě nabídka sílí s rostoucí poptávkou. Stejnopohlavní manželství prošlo ve světě velkou transformací. A přizpůsobují se jí i další klenotnické společnosti. V posledním roce se na trhu objevily například genderově neutrální kolekce šperků. Prsteny pro muže navíc propagují i celebrity například Ed Sheeran, Cherry Seaborn nebo Michael Bublé. Ve světě se kromě LGBT komunity propaguje část celebrit i nový vztahový trend. V rámci genderové emancipace je totiž moderní záležitostí, když o ruku požádá žena muže. Tento sociální trend jasně říká, že o ruku se žádá bez ohledu na pohlaví.

Přidat na Seznam.cz
PÁNSKÁ MÓDA ŠPERKY ŠPERKY PRO MUŽE ZÁSNUBNÍ PRSTENY TIFFANY & CO.

Související články

Tenisová kolekce Michael Kors x Ellesse nemá chybu

Tentokrát se módní velikán rozhodl spojit se sportovní značkou a vytvořit kolekci plnou aktivního oblečení, doplňků, plavek a dalšího. Mrkněte, jak to vypadá, když se spojí vintage a sport.

Celý článek

Bella Hadid v kampani Swarovski přináší jiskřičku navíc

Dynamické snímky známé šperkařské společnosti Swarovski společně s hvězdnou modelkou Bellou Hadid dohromady přináší velmi zajímavou kampaň.

Celý článek

Bohéma otevírá kamenný obchod a galerii

Značka Bohéma, která vešla do povědomí stylovými tričky s českými motivy, otevírá  kamenný obchod a galerii.

Celý článek

BUSHMAN slaví 25 let: Pojďte ven s Lukášem Langmajerem!

Jarní měsíce strávené poznáváním nevšedních krás české krajiny? Jakožto milovníci přírody si neumíme představit nic lepšího. Průvodcem jedenácti výletů vám bude Lukáš Langmajer.

Celý článek

Rozhovor: Veronika Kašáková a její inspirativní projekt Restart se spojili se značkou C&A

C&A nabízí oblečení pro celou rodinu, ale nejvíce se zaměřuje na dámskou módu. Ve svých kolekcích jde vždy dál, hledá nové způsoby zpracování materiálu i výroby, ale hledá i inspirativní ženy, mezi kterými je i Veronika Kašáková.

Celý článek

Plus size mužští modelové, kteří inspirují ke stylovému oblékání

Pozitivní přístup ke svému tělu ve spojitosti s plus size velikostmi se netýká jenom žen. Tito muži s nadměrnými velikostmi inspirují pomocí svých instagramových účtů tisíce dalších.

Celý článek

Letos na Den matek oslavuje Pandora bezpodmínečnou lásku

Poděkujte mamince za to, že je tu pro vás se vším všudy – od časného vstávání až po každodenní dobrodružství – šperkem, který symbolizuje vaše jedinečné, nezlomné pouto.

Celý článek

Karel Diviš, český dvojník Richarda Geera sází na klasiku

I čeští muži mají styl! Podnikatel nápadně podobný hollywoodskému herci, Karel Diviš, sází na klasiku. Do společnosti vyráží zásadně v obleku. Klasické kousky však kombinuje netradičním způsobem.

Celý článek