dnes je 26.07.2021 a svátek má Anna

Tip na sexy lenošení? Zahoďte manželovo trenky!

Přidat na Seznam.cz
Milujete lenošení v manželovo trenkách? Tak i vy jistě potvrdíte, že jsou v pase moc široké, v nohavičkách moc dlouhé, na zadku odstáté a navíc nevypadají zrovna žensky a sexy! Změňte to, víme jak

 

Vzor pánských trenýrek je téměř vždy určen pro pány tvorstva a i když je jakkoli odvážný, ženám zkrátka ubírá na přitažlivosti. Na trhu existuje spousta výrobců, kteří mají v nabídce dámské trenýrky, nicméně pokud jste stejně jako my unavené omšelým designem, máme pro vás jiný tip!

 

No řekněte, není to lepší? 
Tyto a další originální vzory včetně těch klasických jako jsou kostičky, proužky či decentní vzory naleznete v nabídce českého výrobce El.Ka Underwear. Trenýrky jsou navíc vyrobeny v omezeném množství kusů a jejich výroba prochází pečlivou kusovou výrobou.

Udělejte radost i partnerovi a lenošte společně!
Jistě nám dáte za pravdu, že není horší pohled na chlapa ve vytahaných trenkách a co je horší ve slipech, které pamatují jeho dva starší bratry.

Změňte jeho barvami zapomenutý šatník a přidejte mu do něj zákazníky oceňované pánské spodní prádlo s ohledem na kvalitu, pohodlí a designové provedení.