dnes je 22.09.2017 a svátek má Darina

TIQE by Petra Balvínová na MBPFW 2014

Petra Balvínová si s sebou na Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend přivedla nový motiv. Plameňáky v její nové kolekci pro Jaro / Léto 2015 najdete úplně všude.

V programu Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu nemohla Petra Balvínová se svou značkou TIQE by Petra Balvínová chybět. Petřina nová jarní a letní kolekce pro následující rok má šmrnc. Samotná návrhářka je se svou tvorbou zábavná. Pamatujete si ještě na jednu z jejích kolekcí, kdy jejím hlavním vtípkem byly roztomilé lištičky? U říše zvířat a jednotného potisku Petra Balvínová zakotvila i tentokrát

Plameňáci jsou sice ústředním motivem celé kolekce, Petra Balvínová však nespoléhala jen na ně. Do svých modelů zakomponovala solární panely a tvrdí, že si díky nim její klientky budou moci během nošení outfitů dobíjet mobily. Praktické a rychle zapamatovatelné. Stejně jako malá světýlka, kterými byly některé modelky ozdobeny, nebo svítívé provázky přes obličej některých z předvádějících. Petra Balvínová prostřednictvím své tvorby vytváří vtipné kousky, jež nás baví. Je nápaditá, kreativní a experimentuje. Do nové kolekce vybrala nádherné barvy v podobě různých odstínů růžové. Od pastelové až po korálovou, přes všechny plameňáky různých velikostí a tvarů, jsme se dopracovali až ke konci. Značku TIQE by Petra Balvínová musíme pochválit i za vybraný materiál, který bohužel na tmavých fotografiích tolik obdivovat nemůžete. Budete nám muset věřit - naživo v člověku vyvolával pocit, že by chtěl vztáhnout ruku a látky si pohladit.

Na základě spolupráce se Starbucks nabízí Petra Balvínová plameňáky i jinak. Od pondělí 8. září se v kavárnách Starbucks objeví termohrnek s designem stvořeným právě Balvínovou. Na tuto limitovanou kolekci se těšíme už dlouho. Proto, pokud se vám plameňáci od Petry Balvínové zalíbily, si v pondělí pospěšte, termohrnky půjdou na odbyt.

Zdroj: Morris-Media 2014, Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend

PETRA BALVÍNOVÁ TIQE BY PETRA BALVÍNOVÁ PLAMEŇÁCI PLAMEŇÁK TERMOHRNEK STARBUCKS MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEKEND

Související články

Showroom Petry Balvínové se mění na TIQE Concept Store

Na pressday jsme sice nebyli, ale alespoň takto vám ukážeme nový showroom Petry Balvínové. Kde nově uvidíte i módní doplňky a přírodní kosmetiku. 

Celý článek

Starbucks představuje druhou limitovanou kolekci ve spolupráci s Ban.do

Limitovaná kolekce bude sice k dostání pouze na vybraných místech Asie a Pacifiku, avšak určitě stojí za zmínku.

Celý článek