dnes je 24.04.2019 a svátek má Jiří

Tohle si na Milan Design Week rozhodně nenechte ujít

Přidat na Seznam.cz
Každoročně se v Miláně potkávají slavní i méně známí designéři a milovníci designu jako takového, aby zde představili a zároveň našli svou novou inspiraci. Které umělce si nesmíte letos nechat ujít?

Již za pár dní, konkrétně 8. dubna 2019 začíná týden designu v Miláně. Oblíbená akce ze stran pořádajících, účinkujících i návštěvníků. Jestliže hledáte inspiraci a chcete si udělat malý výlet, pak víte, kam po víkendu vyrazit.

A až tam budete, nenechte si ujít tyto značky:

Hem Gallery & Garden

Značka Hem představí v rámci designového týdne nové spolupráce s časopisem Modern Design Review, sbírku keramiky Johna Bootha a Iana McIntyra a nově také představí prací designérů Maxe Lambera a Lucidi Peverse.

Versace

Značka Versace požádala amerického designéra Sashu Bikoff, aby navrhl prostor Via Gesu a k tomu butik Via Montanapoleone. Prostřednictvím toho pak ukáže své ikonické kusy nábytku aktualizované o módní materiály společně se změnou druhého patra na prostor ve stylu bytu, kde může představit svou novou kolekci nábytku.

Matteo Cibic

Matteo Cibic je italský rodák spolupracující s osmi různými společnostmi, z nichž dvě jsou právě v rámci týdne designu uvedeny. Židle na obrázku vznikla v jeho nové kolekci se značkou JCP a mosazná skříň je vytvořena pod Scarlet Splendor.

Nilufar Depot

Nina Yashar otevřela před několika lety svůj sklad jako rozšíření své galerie Nilufar na Via della Spiga, a to se stalo obrovským hitem. Nyní se všichni fanoušci designu těší, že každý rok uvidí, co nového Depot připravuje. I my se těšíme.

Fendi

Cristina Celestino uvádí na trh druhou kolekci nábytku ve spolupráci se značkou Fendi, která je umístěna na adrese Via Solari 35. I tahle bude určitě stejně krásná jako ta poslední.

Louis Vuitton

Louis Vuitton představí nové produkty v rámci projektu Objets Nomades. Jejich kolekce jsou vždy velkolepé. V letošním roce budou spolupracovat s novými designéry jako Atelier Biagetti a Zanellato / Bortotto, které se přidají k jejich již hvězdnému obsazení. Tato fotka z loňské výstavy vám poskytne malou indicii, na co se těšit letos…

elledecor.com

Přidat na Seznam.cz
DESIGN LIFESTYLE RADY REDAKCE ZE SPOLEČNOSTI MILAN DESIGN WEEK FENDI VERSACE NILUFAR DEPOT MATTEO CIBIC DESIGNOVÝ NÁBYTEK LOUIS VUITTON

Související články

Vše, co potřebujete vědět o blížící se Met Gala 2019

Jedna z největších módních událostí roku se blíží. Dne 6. května 2019 se uskuteční Met Gala, a proto jsme si pro vás připravili článek o všem, co potřebujete o blížící se události vědět. 

Celý článek

Soutěž Souboj nevěst připravuje nevěsty na to, jak se stát skvělou manželkou

Již osmý ročník Souboje nevěst přinesl devět finalistek, které soutěžily o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Vítězkou se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová.

Celý článek

Většina lidí v České republice zná pojem „slow fashion“ a zajímá se o udržitelnost módy

Výsledky, které vychází z dlouhodobého průzkumu Fashion (Re)search ukazují, že česká populace užívající internet napříč věkem vnímá důležitost původu oblečení i jeho dopad na naši planetu.

Celý článek

Modelka Grace Elizabeth je novým andílkem Victoria's Secret

Americká modelka Grace Elizabeth se stala oficiálním andílkem značky spodního prádla Victoria's Secret. Na instagramu to potvrdila nejen ona, ale i americká značka. Připojila se tak ke třem novým andílkům Alexině Graham, Barbaře Palvin a Leomie Anderson. 

Celý článek

Ponožky od babičky hřejí na nohou i na srdcích

Ponožky od babičky – to je název projektu, za kterým stojí organizace Elpida. BroňaHilliová v Elpidě vede kulturní projekty a značku jako takovu založila a Andrea Eržiaková, která je rukama a srdcem celého projektu, nám dnes pověděly více...

Celý článek

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Celý článek

Francouzské módní giganty přispěly na opravu Notre Dame 300 miliónů euro

Největší módní společnosti ve Francii Kering a LVMH Group přispívají částkou 300 miliónů euro na opravu Notre Dame. Devastující požár způsobil škody v pondělním incidentu, které se budou opravovat až 15 let.

Celý článek

Designer Elie Saab pracuje na projektu mrakodrapu v Dubaji

Tato spolupráce přinese nový rezidenční komplex v luxusním plážovém rezortu Emaar Beachfront v Dubaji. Módní návrhář Elie Saab se tak stane hlavním projektantem celého projektu.

Celý článek