dnes je 17.07.2019 a svátek má Martina

Tohle si na Milan Design Week rozhodně nenechte ujít

Přidat na Seznam.cz
Každoročně se v Miláně potkávají slavní i méně známí designéři a milovníci designu jako takového, aby zde představili a zároveň našli svou novou inspiraci. Které umělce si nesmíte letos nechat ujít?

Již za pár dní, konkrétně 8. dubna 2019 začíná týden designu v Miláně. Oblíbená akce ze stran pořádajících, účinkujících i návštěvníků. Jestliže hledáte inspiraci a chcete si udělat malý výlet, pak víte, kam po víkendu vyrazit.

A až tam budete, nenechte si ujít tyto značky:

Hem Gallery & Garden

Značka Hem představí v rámci designového týdne nové spolupráce s časopisem Modern Design Review, sbírku keramiky Johna Bootha a Iana McIntyra a nově také představí prací designérů Maxe Lambera a Lucidi Peverse.

Versace

Značka Versace požádala amerického designéra Sashu Bikoff, aby navrhl prostor Via Gesu a k tomu butik Via Montanapoleone. Prostřednictvím toho pak ukáže své ikonické kusy nábytku aktualizované o módní materiály společně se změnou druhého patra na prostor ve stylu bytu, kde může představit svou novou kolekci nábytku.

Matteo Cibic

Matteo Cibic je italský rodák spolupracující s osmi různými společnostmi, z nichž dvě jsou právě v rámci týdne designu uvedeny. Židle na obrázku vznikla v jeho nové kolekci se značkou JCP a mosazná skříň je vytvořena pod Scarlet Splendor.

Nilufar Depot

Nina Yashar otevřela před několika lety svůj sklad jako rozšíření své galerie Nilufar na Via della Spiga, a to se stalo obrovským hitem. Nyní se všichni fanoušci designu těší, že každý rok uvidí, co nového Depot připravuje. I my se těšíme.

Fendi

Cristina Celestino uvádí na trh druhou kolekci nábytku ve spolupráci se značkou Fendi, která je umístěna na adrese Via Solari 35. I tahle bude určitě stejně krásná jako ta poslední.

Louis Vuitton

Louis Vuitton představí nové produkty v rámci projektu Objets Nomades. Jejich kolekce jsou vždy velkolepé. V letošním roce budou spolupracovat s novými designéry jako Atelier Biagetti a Zanellato / Bortotto, které se přidají k jejich již hvězdnému obsazení. Tato fotka z loňské výstavy vám poskytne malou indicii, na co se těšit letos…

elledecor.com

Přidat na Seznam.cz
DESIGN LIFESTYLE RADY REDAKCE ZE SPOLEČNOSTI MILAN DESIGN WEEK FENDI VERSACE NILUFAR DEPOT MATTEO CIBIC DESIGNOVÝ NÁBYTEK LOUIS VUITTON

Související články

Tip na výlety po České republice

Toulkami po Čechách aneb 5 tipů na výlety

Letní počasí v posledních dnech nepřeje vodním radovánkám, ale zato nižší teploty vřele uvítáte při cestovatelském dobrodružství. Nemusíte za ním ani výrazně daleko, naše země nabízí tolik krásných míst!

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Chanel vyvrátil drby o úpadku značky, tržby překročily 11 miliard dolarů

Před 2 týdny značka Chanel rozpustila veškeré pověry o úpadku této francouzské značky. Tržby za minulý rok dosáhly 11 miliard dolarů a stále stoupají. Značka se těší i nadále velké prosperitě a návrháři se snaží, aby odkaz jejich boha žil stále.

Celý článek

Tip na výlet: Záhřeb a návštěva obchodu DeLight

Do Chorvatska na pobřeží se podíval snad každý Čech. Ale i hlavní město Záhřeb toho může nabídnout mnohem víc než jen skvělou zmrzlinu a krásnou katedrálu. V uličce kousek od náměstí se pyšní nádhernými modely obchod s dámskou kolekcí nové chorvatské značky Delight.

Celý článek

Dvojitá přehlídka v Grandhotelu Pupp aneb Poneři ukázali, jak nosit eleganci

V sobotu 29. 6. se na terase Grandhotelu Pupp konala velkolepá módní show Art of love sourozenců Ponerových. Své nejnovější kolekce rozdělili do dvou částí. V první půlce jste mohli zhlédnout koktejlové a všední šaty.

 

Celý článek
Letní drinky

Nejlepší letní drinky aneb V hlavní roli levandule

Levandule, slast pro naše tělo, duši, ale také chuťové pohárky. Must-have ingredience do letních osvěžujících drinků!

Celý článek