dnes je 30.05.2020 a svátek má Ferdinand

Tohle si na Milan Design Week rozhodně nenechte ujít

Přidat na Seznam.cz
Každoročně se v Miláně potkávají slavní i méně známí designéři a milovníci designu jako takového, aby zde představili a zároveň našli svou novou inspiraci. Které umělce si nesmíte letos nechat ujít?

Již za pár dní, konkrétně 8. dubna 2019 začíná týden designu v Miláně. Oblíbená akce ze stran pořádajících, účinkujících i návštěvníků. Jestliže hledáte inspiraci a chcete si udělat malý výlet, pak víte, kam po víkendu vyrazit.

A až tam budete, nenechte si ujít tyto značky:

Hem Gallery & Garden

Značka Hem představí v rámci designového týdne nové spolupráce s časopisem Modern Design Review, sbírku keramiky Johna Bootha a Iana McIntyra a nově také představí prací designérů Maxe Lambera a Lucidi Peverse.

Versace

Značka Versace požádala amerického designéra Sashu Bikoff, aby navrhl prostor Via Gesu a k tomu butik Via Montanapoleone. Prostřednictvím toho pak ukáže své ikonické kusy nábytku aktualizované o módní materiály společně se změnou druhého patra na prostor ve stylu bytu, kde může představit svou novou kolekci nábytku.

Matteo Cibic

Matteo Cibic je italský rodák spolupracující s osmi různými společnostmi, z nichž dvě jsou právě v rámci týdne designu uvedeny. Židle na obrázku vznikla v jeho nové kolekci se značkou JCP a mosazná skříň je vytvořena pod Scarlet Splendor.

Nilufar Depot

Nina Yashar otevřela před několika lety svůj sklad jako rozšíření své galerie Nilufar na Via della Spiga, a to se stalo obrovským hitem. Nyní se všichni fanoušci designu těší, že každý rok uvidí, co nového Depot připravuje. I my se těšíme.

Fendi

Cristina Celestino uvádí na trh druhou kolekci nábytku ve spolupráci se značkou Fendi, která je umístěna na adrese Via Solari 35. I tahle bude určitě stejně krásná jako ta poslední.

Louis Vuitton

Louis Vuitton představí nové produkty v rámci projektu Objets Nomades. Jejich kolekce jsou vždy velkolepé. V letošním roce budou spolupracovat s novými designéry jako Atelier Biagetti a Zanellato / Bortotto, které se přidají k jejich již hvězdnému obsazení. Tato fotka z loňské výstavy vám poskytne malou indicii, na co se těšit letos…

elledecor.com

Přidat na Seznam.cz
DESIGN LIFESTYLE RADY REDAKCE ZE SPOLEČNOSTI MILAN DESIGN WEEK FENDI VERSACE NILUFAR DEPOT MATTEO CIBIC DESIGNOVÝ NÁBYTEK LOUIS VUITTON

Související články

Květinové kalhoty: hodí se na business style a lichotí postavě

Blíží se léto a s ním i trend v podobě květinových kalhot, které zná naše móda již od roku 2017. Od té doby se stabilně drží v žebříčku módních trendů. Poradíme, jak tento krásný kousek kombinovat a s jakými outfity v létě zaválíte.

Celý článek

Must have kousky v bytovém textilu

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak důležité je cítit se doma dobře? Je to ten pocit, který po příchodu cítíte jako první. Ten pocit, na který se těšíte, už když jdete z práce domů. A víte, co tento pocit umocňuje? Krásný bytový textil.

Celý článek

Kdo zvládá karanténu lépe: extroverti nebo introverti?

Pandemie koronaviru zaútočila nejen na naše zdraví, ale i na naši mysl. Většina z nás byla uvězněná doma, a zatímco si to někteří náramně užívali, jiní trpěli. Proč tomu tak je a co si z toho můžeme do budoucna odnést?

Celý článek

Designový speciál: V ložnici si dejte záležet zejména na osvětlení

V druhém dílu designového speciálu jsme si pro vás připravili pár tipů, jak změnit vaši ložnici k nepoznání. Nebo také rady, jak ji postavit od základů, na čem si dát záležet a na co nezapomenout.

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

Celý článek

Sebevědomí a skvělá postava i když nemáte čas? Vyzkoušejte ketodietu, při které nebudete hladovět!

Zhubnout trvale v relativně rychlém čase je v dnešní době určité sci-fi. Hlídat si stravu, sportovat, a ještě se starat o chod domácnosti, děti a manžela, může být nad naše síly. Jsou však způsoby, jak si hubnutí usnadnit. Znáte ketodietu?

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek