dnes je 18.10.2021 a svátek má Lukáš

Tohle si na Milan Design Week rozhodně nenechte ujít

Přidat na Seznam.cz
Každoročně se v Miláně potkávají slavní i méně známí designéři a milovníci designu jako takového, aby zde představili a zároveň našli svou novou inspiraci. Které umělce si nesmíte letos nechat ujít?

Již za pár dní, konkrétně 8. dubna 2019 začíná týden designu v Miláně. Oblíbená akce ze stran pořádajících, účinkujících i návštěvníků. Jestliže hledáte inspiraci a chcete si udělat malý výlet, pak víte, kam po víkendu vyrazit.

A až tam budete, nenechte si ujít tyto značky:

Hem Gallery & Garden

Značka Hem představí v rámci designového týdne nové spolupráce s časopisem Modern Design Review, sbírku keramiky Johna Bootha a Iana McIntyra a nově také představí prací designérů Maxe Lambera a Lucidi Peverse.

Versace

Značka Versace požádala amerického designéra Sashu Bikoff, aby navrhl prostor Via Gesu a k tomu butik Via Montanapoleone. Prostřednictvím toho pak ukáže své ikonické kusy nábytku aktualizované o módní materiály společně se změnou druhého patra na prostor ve stylu bytu, kde může představit svou novou kolekci nábytku.

Matteo Cibic

Matteo Cibic je italský rodák spolupracující s osmi různými společnostmi, z nichž dvě jsou právě v rámci týdne designu uvedeny. Židle na obrázku vznikla v jeho nové kolekci se značkou JCP a mosazná skříň je vytvořena pod Scarlet Splendor.

Nilufar Depot

Nina Yashar otevřela před několika lety svůj sklad jako rozšíření své galerie Nilufar na Via della Spiga, a to se stalo obrovským hitem. Nyní se všichni fanoušci designu těší, že každý rok uvidí, co nového Depot připravuje. I my se těšíme.

Fendi

Cristina Celestino uvádí na trh druhou kolekci nábytku ve spolupráci se značkou Fendi, která je umístěna na adrese Via Solari 35. I tahle bude určitě stejně krásná jako ta poslední.

Louis Vuitton

Louis Vuitton představí nové produkty v rámci projektu Objets Nomades. Jejich kolekce jsou vždy velkolepé. V letošním roce budou spolupracovat s novými designéry jako Atelier Biagetti a Zanellato / Bortotto, které se přidají k jejich již hvězdnému obsazení. Tato fotka z loňské výstavy vám poskytne malou indicii, na co se těšit letos…

elledecor.com

Přidat na Seznam.cz
DESIGN LIFESTYLE RADY REDAKCE ZE SPOLEČNOSTI MILAN DESIGN WEEK FENDI VERSACE NILUFAR DEPOT MATTEO CIBIC DESIGNOVÝ NÁBYTEK LOUIS VUITTON

Související články

Leťte s námi do pohádkového světa v představení, které milují děti i jejich rodiče

Petr Pan, milovaný dětmi i dospělými po celém světě, je skutečnou legendou v pohádkovém světě knih a filmů. Zveme vás na představení, které mělo premiéru v divadle ABC v září letošního roku a je novou adaptací slavného příběhu v režii Davida Drábka.
 

Celý článek

Nalaďte se na zimu s Chandon Garden Spritz v kombinaci s voňavou skořicí

Stylový aperitiv, který je kombinací šumivého vína Chandon z argentinské Mendozy a hořkosladkého pomerančového likéru, vyrobeného z pečlivě vybraných bylin, koření a udržitelně vypěstovaných pomerančů, je jako stvořen pro chvíle strávené s přáteli a rodinou i na bujaré vánoční večírky a oslavy konce roku.

Celý článek

Obroučky brýlí nemusí být jen rutinní záležitostí, najděte takové, které podtrhnou váš celkový outfit

Pokud vás zajímají módní novinky, stejně tak vás jistě nadchnou stylové doplňky, mezi nimi i brýle. Podívejte se, jaké trendy vládnou v brýlových obroučkách pro podzim a zimu 2021 / 2022.

Celý článek

Pandora ve své nové kolekci vsází na originalitu jedince

Největší světová šperkařská značka znovu uvedla svou kolekci Pandora ME, které ale dala úplně nový rozměr: porušování pravidel, odmítání toho, co se od nás očekává a nošení věcí tak, jak to komu vyhovuje.

Celý článek

Converse X paria/FARZANEH vzdává hold íránské kultuře

Klasika se potkává s moderní funkčností v nové kolaboraci Converse a londýnské designérky Paria Farzaneh. Jde už o druhou spolupráci, která znovu vzdává hold estetice 90. let a íránské kultuře.

Celý článek

Původně režisérka, nyní malířka. Veronika Mikalová svými obrazy inspiruje stovky tisíc lidí po celém světě

Když si umělkyně a youtuberka Veronika Mikalová přivydělávala při studiu jako modelka na kresbě aktu, nikdy by ji nenapadlo, že jednou bude sama inspirovat stovky tisíc lidí po celém světě svými malbami a tutoriály na youtube. 

Celý článek

Zapomeňte na žehlící prkno! Napařovací skříň Tefal Care For You odvede veškerou práci za vás

Konečně jsme se dočkali! Značka Tefal vyřešila naši nejméně oblíbenou domácí činnost tak, abychom ji mohli absolvovat zcela bez námahy.

Celý článek

Podpora české gastronomie v podání Markéty Pavleje alias Kitchenette

Kitchenette SoMe - nový projekt, který podpoří českou gastronomii a její prezentaci na sociálních sítích. Nestojí za ním nikdo jiný než známá foodblogerka Markéta Pavleje.

Celý článek