dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Tommy Hilfiger spolupracuje se značkou Vetements

Přidat na Seznam.cz
Spolupráce těchto dvou značek bude se svým výsledkem k prodeji v únoru následujícího roku. Těšit se můžeme zejména na ultra cool street wear.

Hilfiger novinku o spolupráci se značkou Vetements oznámil přes svůj účet na Instagramu. Pro americký magazín WWD pak sdělil, že se před šesti až devíti měsíci setkal s výkonným ředitelem společnosti Vetements Guramem Gvasaliou a že jsou to asi dva měsíce, kdy mu zavolal právě Gvasalia a řekl, že by stál o spolupráci. „Byl jsem velmi nadšený. To co dělají, je geniální. Mají vlastní pravidla. Dělají to, co chtějí a dělají to, kdy a jak chtějí,“ řekl o značce Hilfiger.

Produkty spolupráce tak budou od února ke koupi v obchodech značky Vetements, včetně nákupních center jako Barneys v New Yorku či Harrodst a Colette. V kolekci budou k vidění unisexové kousky od mikin s vlajkou a hřebenem, po čepice a ponožky. Košile budou mít logo značky Vetements na zádech, zatímco v přední části bude vidět logo Tommy Hilfiger.

„Je to luxusní street wear. Nikdo to nedělá lépe, než tihle kluci,“ řekl s nadšením Hilfiger. Rozsah barev nebude nijak široký, zatímco ceny se budou pohybovat od 100 až po 1100 dolarů. Spolupráce je plánována prozatím na jednu sezónu, ale sám Hilfiger přiznal, že kdo ví, co bude v budoucnu.

Vetements je značka, která se na módní scéně objevila teprve v roce 2014, svou energií a jedinečným zpracováním dokázala zaujmout širokou veřejnost a nyní vyrábí opravdu cool oblečení.

wwd.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA PÁNSKÁ MÓDA PÁNSKÉ OBLEČENÍ TOMMY HILFIGER VETEMENTS

Související články

Stručný průvodce mixováním vzorů podle stylistky Alžběty Mátyásové

Milujete vzory a nejraději je nadivoko mixujete? Naučte se kombinování vzorů od profesionální stylistky. I zdánlivý řád dodá vašemu outfitu potřebný šmrnc.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Probuďte v sobě šelmu a staňte se silnou, nezávislou a nespoutanou ženou, jako Nikol Švantnerová

Nová tréninková kolekce PUMA UNTAMED přináší ženám nový pohled nejenom na sport jako takový, ale také na to, jak vynaložit se svou energií a probudit v sobě divokou kočku jako například Nikol Švantnerová.

Celý článek

H&M ve spolupráci s básnířkou Yrsou Daley-Ward vytvořilo pohodlnou kolekci věnovanou lásce k sobě

Limitovaná kolekce pohodlného oblečení na doma vytvořená ve spolupráci se spisovatelkou a vypravěčkou Yrsou Daley-Ward přináší pohodlnost, ženskost a sebevědomí.

Celý článek

Nová česká oděvní značka Jamie Collection nepodléhá sezónním změnám a tvoří mimo diktát fast fashion

Značka Jamie Collection přichází na módní trh s jasnou představou a pravidly, jak bude tvořit. Nečekejte u ní žádné slevové akce ani výprodeje. Tato nová česká značka tvoří bez tlaku na přizpůsobení se trendům.

Celý článek

Jak v zimě nosit a kombinovat sukně

Žádnou milovnici sukní nemůže zastavit mrazivé počasí. Naopak - dlouhá sukně byla jedním z hlavních prvků, které byly k vidění na módních přehlídkách pro letošní sezónu. A jak je nosit i v těchto mrazivých dnech? 

Celý článek

Módní trendy pro rok 2021

Jaké budou trendy v tomto roce? Co můžete očekávat a co možná mnohé překvapí? Letos to nejsou žádné puntíky ani proužky, vracíme se totiž k přírodě.

Celý článek

Sarah Jessica Parker oznámila návrat Sexu ve městě

Bude pokračování! Dlouho očekávaný návrat oznámila Sarah J. Parker na svém Instagramu. Nová série ponese název And Just Like That. Dámy se mají na co těšit.

Celý článek