dnes je 15.09.2019 a svátek má Jolana

Topmodelka Fei Fen Sun pózovala s majestátními zvířaty

Přidat na Seznam.cz
Čínská kráska se převlékla do kůže divokých zvířat, alespoň pomyslně a vedle divoké zvěře ze Safari se opravdu postavila.

Barevný módní příběh z rukou amerického fotografa Grega Kadela přináší jarní katalog South Coast Plaza. A že stojí za pozornost, snad není třeba nijak košatě obhajovat.

Majestátní zvířata, jako jsou tygr, zebra či žirafa přináší obdiv i přirozený respekt. A nejspíš to byl hlavní důvod, proč se fotograf rozhodl zachytit modelku Fei Fei Sun ve vybraných modelech značek Dior, Valentino, Gucci, Louis Vuitton a dalších, vedle takových osobností, jaké jsou odrazem samotné přírody a přirozenosti.

 

Nejenom vybraná scenérie, divokost a přirozenost nás na fotkách baví. Je to i skvělý stylign a parádní drdůlky, které dodávají modelce osobitý šmrnc. A i když katalog South Coast Plaza nevychází u nás v České republice, tak si jej na pár snímcích můžeme prohlídnout alespoň takto na dálku...

 

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI FEI FEI SUN MODELKA SAFARI SOUTH COAST PLAZA

Související články

První česká konference o influencer marketingu se blíží

Marketingové trendy zrychlují stejně jako naše doba, a tak není jednoduché držet krok s dobou. Jasno v nových trendech marketingu by však mohla udělat chystaná konference zaměřená na tzv. influencer marketing. O čem je vlastně řeč se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Vytvořte si uvědomělý šatník, poradí vám Vendula Stoklásková

Připravit změny v rámci redesignu obchodu 100CLASS concept store jeho majitelka Vendula Stoklásková chystala už nějaký ten pátek, nyní ho můžeme vidět v novém kabátě a s jedinečnou inspirací na uvědomělý šatník. 

Celý článek

Pojďte s námi do aktivního podzimu plného motivace již od tohoto víkendu!

Projekt Let´s by Active přináší nové druhy cvičení, motivační plán pro zdravý životní styl pod dohledem zkušených trenérů, ale i zábavu a nová přátelství. Pojďte do toho s námi!

Celý článek

Představujeme vám finalisty soutěže PURE MODEL 2019

Druhý ročník prestižní modelingové soutěže PURE MODEL 2019 se přiblížil. Již za měsíc zjistíme nové vítěze. V loňském roce tato soutěž objevila novou topmodelku Barboru Fialovou, která se nedávno stala celosvětovou tváří nové kampaně Gucci.

 

Celý článek

Vyhrajte s námi vstupenky na jedinečnou módní přehlídku Chanelka, která proběhne 27. září 2019

Už samotný název napovídá, co nás na přehlídce bude čekat: Elegance, šarm a styl. Nebudou chybět známé osobnosti a večerem nás provede blogerka Lucie van Koten.

Celý článek

Nová exkluzivní kolekce od H&M objevuje retro v moderním chaosu New Yorku

Retro v moderním stylu? H&M říká ano. V podzimně zbarvených ulicích New Yorku nafotili nádhernou magickou kolekci. V hlavní roli modelka Adut Achet a fotograf Christian MacDonald.

Celý článek

Kristina Nemčková - rozhovor o úspěšné kuchařce i o módě

Kristina Nemčková nám utkvěla v paměti především jako vítězka populárního pořadu MasterChef. V jejím věku šlo o nevídaný úspěch a my jsme její kariéru začali se zájmem pozorovat. A teď jsme nadšeni z její skvělé kuchařky #UPGRADE.

Celý článek

Rozhovor s holkou od potoka, který vám přiblíží, proč pěstovat květiny bez chemie!

Míla je holka od potoka, která se rozhodla vykácet křoví na zpustošeném poli, zorat jej a zasadit první květiny. Květiny bez chemie, s láskou a letitou rodinnou tradicí. Příběh, který sahá až do padesátých let, zamrazí i zahřeje.

Celý článek