dnes je 25.06.2019 a svátek má Ivan

Topmodelka Fei Fen Sun pózovala s majestátními zvířaty

Přidat na Seznam.cz
Čínská kráska se převlékla do kůže divokých zvířat, alespoň pomyslně a vedle divoké zvěře ze Safari se opravdu postavila.

Barevný módní příběh z rukou amerického fotografa Grega Kadela přináší jarní katalog South Coast Plaza. A že stojí za pozornost, snad není třeba nijak košatě obhajovat.

Majestátní zvířata, jako jsou tygr, zebra či žirafa přináší obdiv i přirozený respekt. A nejspíš to byl hlavní důvod, proč se fotograf rozhodl zachytit modelku Fei Fei Sun ve vybraných modelech značek Dior, Valentino, Gucci, Louis Vuitton a dalších, vedle takových osobností, jaké jsou odrazem samotné přírody a přirozenosti.

 

Nejenom vybraná scenérie, divokost a přirozenost nás na fotkách baví. Je to i skvělý stylign a parádní drdůlky, které dodávají modelce osobitý šmrnc. A i když katalog South Coast Plaza nevychází u nás v České republice, tak si jej na pár snímcích můžeme prohlídnout alespoň takto na dálku...

 

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI FEI FEI SUN MODELKA SAFARI SOUTH COAST PLAZA

Související články

Andrea Verešová zahájila letní sezónu na akci Bešeňová Fashion Opening

Stylová módní akce, která se konala doslova na vodním mole, ukázala mnoho známých českých i slovenských návrhářů. Mezi nimi pak také známé tváře jako Máriu Čírovou, Dominiku Richterovou či Andreu Verešovou.

Celý článek

Umění, erotické romány a hlavně džíny - to byl svět Glorie Vanderbiltové

V pondělí zasáhl módní svět tragická zpráva. Módní návrhářka a jedna z průkopnic denim džínů Gloria Vanderbilt podlehla ve svých 95 letech rakovině žaludku. Pojďte si s námi připomenout její odkaz, kterým navždy změnila svět oblékání.

Celý článek

Společná pamětní událost značek Chanel a Fendi na počest Karla Lagerfelda proběhla v Paříži

Dva velké módní domy, kde byl ten největší módní návrhář tvůrcem, duší a hlavou všeho, vytvořily pamětní vzpomínkovou akci z nadrozměrných fotografií. Akce se zúčastnilo spoustu známých osobností.

Celý článek

Dům ze seriálu Big Little Lies si můžete na léto pronajmout

Luxusní dům na pláži, ve kterém žila seriálová postava Madeline Martha Mackenzie, kterou ztvárnila herečka Reese Witherspoon, má sedm ložnic a osm koupelen. Nyní si ho můžete pronajmout.

Celý článek

Chystáte se na Slovensko? Ubytujte se i v létě v Bešeňové, nebudete litovat!

Kdo by o Bešeňové neslyšel? Pramen energie v srdci Liptovského kraje vám dobije baterky a poskytne perfektní útočiště na pár dní volna. Přesvědčili jsme se o tom na vlastní kůži!

Celý článek

Cara Delevingne představuje Dior make-up v rošťáckém vzhledu

Modelka mnoha tváří a stylů, tak by se dala nazvat jedna z nejžádanějších ve svém oboru. Cara aktuálně představuje kosmetické vychytávky v konceptu s názvem „Be Dior“ pro korejskou mutaci časopisu Vogue.

Celý článek

Hana Jiřičková odráží slunečné léto na titulce PORTER Edit

Česká modelka je na titulní straně časopisu PORTER Edit k zulíbaní. Šarmantní francouzský styl a bezelstný holčičí úsměv plus sexy plavky jsou skvělým odrazem toho, co by nám letošní léto mělo přinést.

Celý článek

Berlínská móda je sexy

V hlavním městě našeho západního souseda se lidé ničeho nebojí. Nebojí se jiných kultur, kýče ani zanedbanosti. Může se stát, že nepoznáte rozdíl mezi bezdomovcem a mladíkem kráčejícím na přednášku na univerzitu. A úplně klidně okolo vás na kole projede úplně nahý člověk. A nikdo se neotočí.

Celý článek