dnes je 24.08.2019 a svátek má Bartoloměj

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Přidat na Seznam.cz
Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Je to tak! Některé celebrity mají v oblibě honosné obřady a jiné zase svatbu tají tak, že se o nich média dozví až téměř 4 měsíce po obřadu. Jednou z nich je i modelka Heidi Klum a její manžel Tom Kaulitz, zpěvák skupiny Tokio Hotel. O jejich svatbě první informoval magazín People. To, že jsou obě celebrity ve vztahu, bylo zřejmé již loni na jaře, kdy je zachytili v zákulisí kamery na natáčení reality show Amerika má talent. Přitom se nejednalo o jediného muže, který měl o topmodelku zájem. Heidi Klum se tehdy svěřila v rozhovoru se slavnou moderátorkou Ellen Degeneres, že o ni projevil zájem rapper Drake.

Někdo, koho znám, zná i Drakea a hádám, že ho Drake požádal o mé číslo, a tak mi pak napsal. Pomyslela jsem si, jak je to zvláštní! Ale nikdy jsem mu na jeho zprávu neodepsala, protože už jsem našla lásku mého života," řekla Heidi v talkshow.

Kdo ví, možná měl u modelky rapper Drake šanci, tehdy se totiž říkalo, že se jedná o pouhý románek mezi Heidi a Kaulitzem, kdy se Heidi těší přízni o 17 let mladšího milence. Tyto fámy však modelka rozprášila v létě 2018 v rozhovoru pro magazín InStyle.

„V poslední době se lidé zajímají o můj věk a často mi ho připomínají. Můj přítel je o mnoho let mladší než já a lidé to často zpochybňují a ptají se mě na to. Je to zvláštní, protože je to poprvé, kdy můj věk někoho zajímá a já bych se z toho měla zodpovídat. Ale já o tom jinak nepřemýšlím. Myslím, že musíte žít šťastně a nezajímat se o to, co si o vás myslí ostatní, to vám totiž přidá jen vrásky,"  řekla Heidi Klum pro magazín InStyle.

Konečný verdikt ve vztahu však padl v prosinci 2018, kdy s požehnáním všech jejích dětí požádal Tom Kaulitz Heidi o ruku. Řekla ano. Své zasnoubení oznámila na svém instagramovém profilu fotkou s prstýnkem. A své ano si koneckonců řekli oba u oltáře o 2 měsíce později. Pro Heidi to však nebyla žádná premiéra. Jedná se o její třetí sňatek.

Klum a Kaulitz však nejsou jediní, kterým se podařilo dokonale utajit svoji svatbu. Podobnými přeborníky se stala herečka Robin Wright nebo Ryan Reynolds.

British Vogue; Twitter; Cosmopolitan; CNN

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI HEIDI KLUM TOM KAULITZ CELEBRITY SVATBA

Související články

Chanel zvažuje zrušení své Cruise show v Hong Kongu kvůli eskalujícím protestům

Před více než měsícem oznámila značka Chanel, že chystá speciální módní přehlídku Cruise 2020 v Hong Kongu. Přehlídka měla proběhnout 6. listopadu. Kvůli eskalujícím pouličním protestům však Chanel zvažuje, že přehlídku zruší.

Celý článek

Co jste nevěděli o Coco Chanel

Kdo by neznal geniální návrhářku, která předběhla svou dobu. Dala ženám nezávislost, sebevědomí i důležitost. Některá fakta však veřejnosti unikla. Pojďte se s námi podívat na 10 věcí, které jste nevěděli o Coco Chanel.

Celý článek

Disney objevuje mladé návrhářské talenty

Není Disney jako Disney. Zatímco nejslavnější kreslené pohádky tvoří profesionálové v Disney Productions, hrané disneyovské pohádky můžete zhlédnout na Broadwayi. Právě zde dali šanci mladým návrhářským talentům, aby ukázali svou fantazii.

Celý článek

The White Shirt Project ke vzpomínce na Karla Lagerfelda

Kolegové, přátelé, rodina a příznivci, letos zesnulého módního návrháře a kreativního ředitele Chanel Karla Lagerfelda, se rozhodli na jeho počest vytvořit unikátní MeziThe White Shirt Project. Mezi hlavními iniciátory projektu je spoustu hvězdných jmen.

Celý článek

Letní Letná byla odstartována, navštivte do konce prázdnin nový cirkus

Cirkus tak trošku jinak. Minulý týden odstartoval 16. ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná. Bohatý program plný nejenom divadelních představení si můžete užít každý den až do 1. září 2019.

Celý článek

Šaty by měly být pohodlné, decentní a zároveň rafinovaně sexy, říká návrhářka Lenka Jurigová

Chystáte svatbu? Ať už svou nebo třeba kamarádčinu a sháníte vhodné šaty? Máme pro vás jeden perfektní tip, návrhářka Lenka Jurigová vám ušije pohádkové šaty plné ženskosti a elegance.

Celý článek

Freddie Mercury: královna všech královen

Vyhýbal se všem stereotypům. Svým životem ovlivnil několik generací. Řeč je o frontmanovi kapely Queen, Freddiem Mercury. Extravagantní styl se projevoval i v jeho oblékání a na kontě má tak několik nadpozemských outfitů. Pojďte si s námi připomenout tuto osobnost světové hudby.

Celý článek

Rozhovor s kreativní dvojicí známou jako Ester&Josefina

Ester a Josefina, kreativní duo, které zná nejen český instagram! Instagramerky, autorky knihy, majitelky módních kolekcí, pořadatelky besed. A mnoho dalšího… Co znamená značka Ester&Josefina? Vyzpovídali jsme holky v rozhovoru pro móda.cz.

Celý článek