dnes je 04.06.2020 a svátek má Dalibor

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Přidat na Seznam.cz
Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Je to tak! Některé celebrity mají v oblibě honosné obřady a jiné zase svatbu tají tak, že se o nich média dozví až téměř 4 měsíce po obřadu. Jednou z nich je i modelka Heidi Klum a její manžel Tom Kaulitz, zpěvák skupiny Tokio Hotel. O jejich svatbě první informoval magazín People. To, že jsou obě celebrity ve vztahu, bylo zřejmé již loni na jaře, kdy je zachytili v zákulisí kamery na natáčení reality show Amerika má talent. Přitom se nejednalo o jediného muže, který měl o topmodelku zájem. Heidi Klum se tehdy svěřila v rozhovoru se slavnou moderátorkou Ellen Degeneres, že o ni projevil zájem rapper Drake.

Někdo, koho znám, zná i Drakea a hádám, že ho Drake požádal o mé číslo, a tak mi pak napsal. Pomyslela jsem si, jak je to zvláštní! Ale nikdy jsem mu na jeho zprávu neodepsala, protože už jsem našla lásku mého života," řekla Heidi v talkshow.

Kdo ví, možná měl u modelky rapper Drake šanci, tehdy se totiž říkalo, že se jedná o pouhý románek mezi Heidi a Kaulitzem, kdy se Heidi těší přízni o 17 let mladšího milence. Tyto fámy však modelka rozprášila v létě 2018 v rozhovoru pro magazín InStyle.

„V poslední době se lidé zajímají o můj věk a často mi ho připomínají. Můj přítel je o mnoho let mladší než já a lidé to často zpochybňují a ptají se mě na to. Je to zvláštní, protože je to poprvé, kdy můj věk někoho zajímá a já bych se z toho měla zodpovídat. Ale já o tom jinak nepřemýšlím. Myslím, že musíte žít šťastně a nezajímat se o to, co si o vás myslí ostatní, to vám totiž přidá jen vrásky,"  řekla Heidi Klum pro magazín InStyle.

Konečný verdikt ve vztahu však padl v prosinci 2018, kdy s požehnáním všech jejích dětí požádal Tom Kaulitz Heidi o ruku. Řekla ano. Své zasnoubení oznámila na svém instagramovém profilu fotkou s prstýnkem. A své ano si koneckonců řekli oba u oltáře o 2 měsíce později. Pro Heidi to však nebyla žádná premiéra. Jedná se o její třetí sňatek.

Klum a Kaulitz však nejsou jediní, kterým se podařilo dokonale utajit svoji svatbu. Podobnými přeborníky se stala herečka Robin Wright nebo Ryan Reynolds.

British Vogue; Twitter; Cosmopolitan; CNN

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI HEIDI KLUM TOM KAULITZ CELEBRITY SVATBA

Související články

Svatební den pod širým nebem – nový trend svatebních obřadů

Časy se mění. Trendy přicházejí a odcházejí, stejně jako krizové situace. Ta letošní s sebou přinesla nejen novinky ze světa hygieny a zdravotnictví, ale všichni jsme museli nebo budeme muset změnit svůj mindset. A na změny se musí připravit i nastávající nevěsty a ženichové.

Celý článek

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Instanews: jak tráví svůj čas české celebrity

Zůstat pár dní doma a odpočinout si od zajetého stereotypu může být fajn pro naše tělo i mysl, ale opravdu jen pár dní, protože jestli stejně jako my nedokážete sedět jen doma, začnete vymýšlet, jak svůj čas vyplnit. Výjimkou nejsou ani české celebrity.

Celý článek

Tom Ford a Anna Wintour zachraňují módní průmysl před ekonomickou krizí

Žijeme v době koronavirové. Nikdo nečekal, co přijde. Nikdo neví, co bude. Společně to ale zvládneme. Někteří z nás ale myslí nejen na to, jak zachránit současnou žalostnou situaci ve světě, ale také na to, co přijde. Čeká nás totiž i doba pokoronavirová.

Celý článek

#PillowChallenge vládne v době karantény instagramovým trendům

Sociální média nás mohou i v době karantény spojovat v celosvětovém měřítku. Nesčetně kreativních někdy až šílených způsobů, jak „zabít nudu“ vytvořilo i tzv. #pillowchallenge, tedy polštářová výzva.

Celý článek