dnes je 23.10.2019 a svátek má Teodor

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Přidat na Seznam.cz
Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Je to tak! Některé celebrity mají v oblibě honosné obřady a jiné zase svatbu tají tak, že se o nich média dozví až téměř 4 měsíce po obřadu. Jednou z nich je i modelka Heidi Klum a její manžel Tom Kaulitz, zpěvák skupiny Tokio Hotel. O jejich svatbě první informoval magazín People. To, že jsou obě celebrity ve vztahu, bylo zřejmé již loni na jaře, kdy je zachytili v zákulisí kamery na natáčení reality show Amerika má talent. Přitom se nejednalo o jediného muže, který měl o topmodelku zájem. Heidi Klum se tehdy svěřila v rozhovoru se slavnou moderátorkou Ellen Degeneres, že o ni projevil zájem rapper Drake.

Někdo, koho znám, zná i Drakea a hádám, že ho Drake požádal o mé číslo, a tak mi pak napsal. Pomyslela jsem si, jak je to zvláštní! Ale nikdy jsem mu na jeho zprávu neodepsala, protože už jsem našla lásku mého života," řekla Heidi v talkshow.

Kdo ví, možná měl u modelky rapper Drake šanci, tehdy se totiž říkalo, že se jedná o pouhý románek mezi Heidi a Kaulitzem, kdy se Heidi těší přízni o 17 let mladšího milence. Tyto fámy však modelka rozprášila v létě 2018 v rozhovoru pro magazín InStyle.

„V poslední době se lidé zajímají o můj věk a často mi ho připomínají. Můj přítel je o mnoho let mladší než já a lidé to často zpochybňují a ptají se mě na to. Je to zvláštní, protože je to poprvé, kdy můj věk někoho zajímá a já bych se z toho měla zodpovídat. Ale já o tom jinak nepřemýšlím. Myslím, že musíte žít šťastně a nezajímat se o to, co si o vás myslí ostatní, to vám totiž přidá jen vrásky,"  řekla Heidi Klum pro magazín InStyle.

Konečný verdikt ve vztahu však padl v prosinci 2018, kdy s požehnáním všech jejích dětí požádal Tom Kaulitz Heidi o ruku. Řekla ano. Své zasnoubení oznámila na svém instagramovém profilu fotkou s prstýnkem. A své ano si koneckonců řekli oba u oltáře o 2 měsíce později. Pro Heidi to však nebyla žádná premiéra. Jedná se o její třetí sňatek.

Klum a Kaulitz však nejsou jediní, kterým se podařilo dokonale utajit svoji svatbu. Podobnými přeborníky se stala herečka Robin Wright nebo Ryan Reynolds.

British Vogue; Twitter; Cosmopolitan; CNN

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI HEIDI KLUM TOM KAULITZ CELEBRITY SVATBA

Související články

Louis Vuitton v boji proti AIDS

Módní velikán Louis Vuitton se spojil s neziskovou organizací RED a vytvořil novou svíčku, která podporuje boj proti onemocnění AIDS.

Celý článek

NASA odhalila nový vesmírný oblek pro první ženu na Měsíci

Minulý týden odhalil americký Národní úřad pro letectví a kosmonautiku dva nové prototypy kosmických obleků. Tyto obleky nejsou unikátní pouze svou jedinečnou technologií a velikostní flexibilitou, ale také svým účelem. Obleky totiž bude v rámci programu Artemis užívat první žena na Měsíci.

Celý článek

Donald Trump při otevření nové továrny Louis Vuitton v Texasu

Prezident Spojených států amerických a král luxusu značky Louis Vuitton se potkali ve čtvrtek při příležitosti otevření nové továrny LVHM, která se zaměří na výrobu kabelek Louis Vuitton.

Celý článek

Pozvánka na Designblok 2019

Jako každý rok se v prostorách holešovického výstaviště koná Pražský mezinárodní designový festival. Nechte se nalákat na letošní program, který byl již zahájen a potrvá do 21. října.

Celý článek

Módní dům Tod's jmenoval nového kreativního ředitele

Walter Chiapponi přichází od značky Bottega Veneta, kde pracoval pod bývalým tvůrčím ředitelem Tomasem Maierem. Nyní ho čeká lepší pozice u značky Tod's.

Celý článek

Pure Model 2019 má své vítěze

Finále prestižní modelingové soutěže Pure Model 2019 je za námi. Vítězové druhého ročníku získali kontrakt v hodnotě 1 500 000 Kč a velkou naději uchytit se ve světě modelingu.

Celý článek

Mariana Prachařová opět v roli modelky

Zpěvačka, influencerka a herečka Mariana Prachařová navštívila město módy – samotnou Paříž, aby se stala modelkou svému dvornímu kadeřníkovi Honzovi Kořínkovi.

Celý článek

Zimní svatební kytice, které si zamilujete

Dokonce i chladné zimní dny si zaslouží svatbu, jak se patří. A jednou z nejdůležitějších nezbytností je i kytice plná tepla a lásky. Zaměřte se na sezónní barvy.

Celý článek